Lyssetky

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Lyssetky

Poslaťod irwin » Str 28.09.2011 11:26

Mackie píše:
irwin píše:čo sa tyka lyssetky od obce- tu mam v peňaženke a číslo viem naspamäť- ale u mna by aj tak velmi neuspeli s kontrolou- robim na urade, číslo som si vybrala sama, kartu mi založila kolegyňa

prides do ineho mesta a tam im to moze byt jedno :no:



Keď kontroluju policajti vždy si info overuju... neviem či už volaju na urad alebo kde... dam im čislo neni problem... a tie všetky srandy nosim zo sebou (ako aj doklad o zaplateni) len to nema pripnute na obojku...


lucik píše:čo sa týka povinnosti mať známky - z vlastných skúseností viem, že najúčinnejšie označenie psa je na obojku napísané, alebo prívesok s menom psa, tel.číslom majiteľa, prípadne obcou, odkiaľ je.. stalo sa mi, že sme našli psa a nevedeli mi zistiť majiteľa ani podľa čísla lyssetky a v inom prípade ani podľa čísla mestskej známky.. môžem im okašľať takú evidenciu - nosím známky na kľúčoch :smile:




Presne toto je aj moj nazor... to 1€ by nemalo nikoho zabiť čo si kupi obyčajsky adresarik a napiše tam všetko potrebne.. na uradoch byva taky bordel že až...
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: Lyssetky

Poslaťod tnt16 » Pon 23.07.2012 15:28

V Poľsku lyssetky majú 10 číslic a vyhľadávač.

http://dogid.eu
tnt16
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Lyssetky

Poslaťod tnt16 » Pon 23.07.2012 19:41

číslo lyssetky: 0404-12-9998
tnt16
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Lyssetky

Poslaťod Vikiki22 » Pon 23.07.2012 20:19

tnt16, či týmto chceš? :nwm:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Lyssetky

Poslaťod AgiKokre » Str 08.08.2012 17:49

moj pes má všetky známky na obojku jednu od mesta druhú od veterinára a tretiu s menom psa a mojim tel. číslom :smile: lenže má vela obojkov a ja chcem za každým iný tak ked je somnou známky nenosí :smile: ale číslo tej mestskej viem a to policajtom stačí :smile: inak tiež sme ich nikdy nestratili ani jednu :no: a to sme prvé 3 od veterinára mali len umelé :smile:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Lyssetky

Poslaťod Amis » Ned 19.08.2012 10:02

no Sami nie. Ja lysetku o ockovani a registracii nosim na klucoch a kedze Sami nechodi nejak daleko odo mna, v pripade potreby mam lysetky v bezpeci u mna.
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Predchádzajúci

Späť na Ostatné