SOŠ - Kynológia

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Kynologická škola

Poslaťod Alexis » Sob 14.02.2009 19:22

Hanka 1 píše:Tomuto pánovi bych se po jistých zkušenostech vyhnula velkým obloukem.

Preco??? :oo: napis lebo ja ho tak obdivujem,ze to ani mozne nie je :ach: :hi: :lol: tak pls napis z akeho dovodu.
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Kynologická škola

Poslaťod raky » Ned 15.02.2009 9:19

Hanka 1 píše:Tomuto pánovi bych se po jistých zkušenostech vyhnula velkým obloukem.


Hanka - to je veľmi tendenčné vyjadrenie... To isté by niekto druhý mohol povedať na Tvoj vzor... A moj názor je - že obaja páni majú pre aj proti, ako nikdo z nás nie je dokonalý... Teda predpokladám, že ani Ty a ani on a ani pan Dostál... :haha: Hádam je tomu trocha rozumieť...
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Kynologická škola

Poslaťod lucik » Ned 15.02.2009 9:23

raky, v tvojom a Hankinom nazore je jeden maly, ale podstatny rozdiel - Hanka ma vlastnu skusenost s oboma, ty ani s jednym.. ty sa mozes len a len domnievat na zaklade inych nazorov alebo toho, co si precitas..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kynologická škola

Poslaťod raky » Ned 15.02.2009 9:35

lucik píše:raky, v tvojom a Hankinom nazore je jeden maly, ale podstatny rozdiel - Hanka ma vlastnu skusenost s oboma, ty ani s jednym.. ty sa mozes len a len domnievat na zaklade inych nazorov alebo toho, co si precitas..


Lucik, človej si robí názor aj na základe prečítaného... To čo napíšu sú ich vyjadrenia a názory... Tak ako som ja napísal svoj, za ktorým si stojím. :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Kynologická škola

Poslaťod lucik » Ned 15.02.2009 10:17

ja som nenapisala, ze nemas mat nazor, len ze sa tvoj a Hankin nazor lisi tym, na com sa zaklada..
keby si niekto vyfiltroval len a len tvoje pisanie, tiez by ten nazor nemusel byt rovnaky ako ked ta clovek pozna osobne..
howgh
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kynologická škola

Poslaťod raky » Ned 15.02.2009 10:26

Lucik,
nechajme to tak idem radšej cvičiť :no: , imho veľa ľudí práve na fóre si robí názor len z čítania, takže aj informácie ktoré dostane by nemali byť len profilované a len jedným smerom a je mi jedno aké meno si sem kto dosadí...
Pekný dník prajem.... mohla si ísť radšej s nami na cvičák... a po ceste sme mohli diskutovať... :heh: :ahoj:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Kynologická škola

Poslaťod lucik » Ned 15.02.2009 10:53

Offtopic: iyho? :heh:
dakujem za ponuku, ale uz mam iny program, vymrznut von pojdem az poobede
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kynologická škola

Poslaťod luckyA » Pon 16.02.2009 19:17

ja tam planujem ist po zakladke, ale fotrovci maju namietky, vraj nemam buducnost a ze sa nikde nezamestnam atd
ale to je jedine co ma fakt bavi . tak ako om to mam vysvetlit?
vravia , ze to mam skvor nieco ako ucnovku :ach:
a ze na intrak to vraj nepripada do uvahy , tak ako ich mam presvecit? ja by som to vyplnila aj sama, ale sfalsovat podpis v ziackej a na prihlasku do skoli, to je dost velky rozdiel
a fotrovcom neodmekcim, vraj ako profesionalny psovvod mozem ist akurat za predavacku do tesca a blokovat jogurty :plac: tak ako ich odmekcim ??
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Uto 17.02.2009 12:55

No, to budeš mať ťažké, ak rodičia nie sú pre. :ach: Ale na strednú kynologickú, to je fakt riziko. Viac by sa ti oplatilo asi potom na VŠ.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod luckyA » Uto 17.02.2009 13:32

potom chcem ai na vysoku v KOsiciach :smile:
ale vies, oni maju milnu predtavu o tom, ze budem veterinarka, ale to neprichadza do úvahy :nie:
ak by som videla neake utyrane zviera na stole, tak by som to asi nedokazala
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kynologická škola

Poslaťod meraja » Uto 17.02.2009 14:13

Počujte ak chcem ísť na veterinu môžem ísť najskôr na kynologickú a potom na výšku veterinárnu a bude so mňa vetka?
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Uto 17.02.2009 15:23

No... meraja, môžeš spraviť obe školy, budeš mať MVDr. (meno), Bc. Ale to je 9 rokov štúdia! :lol: Ja som si zvolila inú metódu. Ja by som rada dokončila MVDr. a POTOM by som šla na Bc. kynológa. To už potom zvládnem ľavou zadnou aj externe. :smile: Ale ak myslíš tak, že 3 roky kynológia, potom ako ,,nadstavba´´ 3 roky veterina, to sa nedá. Musíš ísť od začiatku.
luckyA, aj ja som si myslela, že by som nedokázala nič takého, ale ako som tu, zvykávam si. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod luckyA » Uto 17.02.2009 18:39

ale ty zrejme neodpadavas ked vidis kvapku krvy
minule sme boli smkamou cvicit psov a jej pes jej rozbil nos, ked skakal po lopticku (nechtiac) a skoncilo to tak, ze ona nakoniec kriesila mna
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Uto 17.02.2009 20:59

Jooj! Na to sa tiež dá zvyknúť! :heh: Mne keď berú krv, som v momente na zemi! A ešte to nebolo ani tak dávno, keď sa mi potočila hlava aj pri pohľade na injekciu pri očkovaní psa. Ale zvykla som si. :no: To keď človek chce, dá sa všetko!
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod luckyA » Str 18.02.2009 18:30

inac, na prihlasku na stredu staci suhlas jedneho rodica?a ten suhlas musi byt dobrovolny?
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné