SOŠ - Kynológia

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Kynologická škola

Poslaťod mimi333 » Pia 20.02.2009 9:57

sori ze van do toho skacen zasa inou otazkou ale myslite si ze stredna veterina je na urovni ze sa otial da ist dalej s vysku ....alebbo radsej ten gympel..??? :ua:
Zavrtím chvostíkom a tvoj smútok sa vytratí ,
pritúlim sa a mrak na čele sa zmení na úsmev,
začnem si naháňať chvost a tvoj svet sa naplní smiechom.
Jediným cieľom psa je dať ti celé svoje srdce.
mimi333
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: okolie Nových Zámkov

Re: Kynologická škola

Poslaťod Nyssa » Pia 20.02.2009 11:21

tak tí, čo boli na strednej veterine, mali viacej praktických zručností, z gympla zase teóriu, ale keď nemáš problém sa potom viac učiť, problém v tom nevidím, že by si šla na strednú veterinu
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Kynologická škola

Poslaťod luckyA » Pia 20.02.2009 15:40

tak ja sa etse pokusim dobojovat s rodicmi , asi us pochopili, ze tam pojdem za kazdu cenu a ze sa mozu aj na hlavu postavit
nechcem aby to bolo chapane zle, ale ina skola nepripada do uvahy
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kynologická škola

Poslaťod mimi333 » Pia 20.02.2009 18:04

Nyssa píše:tak tí, čo boli na strednej veterine, mali viacej praktických zručností, z gympla zase teóriu, ale keď nemáš problém sa potom viac učiť, problém v tom nevidím, že by si šla na strednú veterinu

to potom mislis ako na prijmacky???
Zavrtím chvostíkom a tvoj smútok sa vytratí ,
pritúlim sa a mrak na čele sa zmení na úsmev,
začnem si naháňať chvost a tvoj svet sa naplní smiechom.
Jediným cieľom psa je dať ti celé svoje srdce.
mimi333
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: okolie Nových Zámkov

Re: Kynologická škola

Poslaťod Nyssa » Pia 20.02.2009 21:19

myslím hlavne na škole potom, keď sa tam dostaneš
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Kynologická škola

Poslaťod skacenka » Pia 20.02.2009 21:32

Ja som chodila na strednú veterinu..Príprava na prijímačky o hov..Ale zas príprava na prijímačky závisi hlavne na danom "jedincovi" :heh: Ale praktická a teoretická príprava v oblasti chovu,starostlivosti,ošetrovania... bola super :jop:
Síce mám teraz dosť problémy s chémiou-ale tie má aj veľa ľudí z gymplu :ua: A niektorí z veteriny ich nemajú-takže zase o tom,ako aj teba daný predmet baví a ako ho chápeš...
Ak môžem hovoriť za seba-ja by som jednoznačne zase volila strednú veterinu :jop:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Kynologická škola

Poslaťod Nyssa » Pia 20.02.2009 21:35

ja keby som mala ešte raz možnosť výberu, asi by som tiež volila strednú veterinu a nie gympel, už keď nič, aspoň ako tak máš nejaké to "remeslo" v rukách :jop:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Kynologická škola

Poslaťod mimi333 » Sob 21.02.2009 9:46

skacenka píše:Ja som chodila na strednú veterinu..Príprava na prijímačky o hov..Ale zas príprava na prijímačky závisi hlavne na danom "jedincovi" :heh: Ale praktická a teoretická príprava v oblasti chovu,starostlivosti,ošetrovania... bola super :jop:
Síce mám teraz dosť problémy s chémiou-ale tie má aj veľa ľudí z gymplu :ua: A niektorí z veteriny ich nemajú-takže zase o tom,ako aj teba daný predmet baví a ako ho chápeš...
Ak môžem hovoriť za seba-ja by som jednoznačne zase volila strednú veterinu :jop:


no aj ja som stym tak.....lebo to ma aspon bude bavit a z gympel nie je zamerany na nic.....a keby som nezvladla vysku tak co potom....ale na druhej strane mam dobre znamky a ucitelia ma od strednej veteriny odhovaraju.....
no ale ja by som radsej sla na veterinu ako na gympel......
[
Zavrtím chvostíkom a tvoj smútok sa vytratí ,
pritúlim sa a mrak na čele sa zmení na úsmev,
začnem si naháňať chvost a tvoj svet sa naplní smiechom.
Jediným cieľom psa je dať ti celé svoje srdce.
mimi333
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: okolie Nových Zámkov

Re: Kynologická škola

Poslaťod skacenka » Sob 21.02.2009 11:13

mimi333 píše:no aj ja som stym tak.....lebo to ma aspon bude bavit a z gympel nie je zamerany na nic.....a keby som nezvladla vysku tak co potom....ale na druhej strane mam dobre znamky a ucitelia ma od strednej veteriny odhovaraju.....
no ale ja by som radsej sla na veterinu ako na gympel......
[


Tiež som mala dobré známky-odhovárali ma všetci okrem mojej mamky-tá povedala,že to bude môj život,tak nech si sama vyberiem.. :jop: Ak by si nezvládla výšku tak sú ti na prd asi obe školy-aj keď gympel podľa mňa viac-pretože nemáš v rukách žiadne remeslo,žiadnu prax...
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Kynologická škola

Poslaťod Baarbora » Sob 21.02.2009 11:37

je to sice iny odbor, ale mam moznost porovnavat gymplakov a stred. vetrinarov na odbore zootechnika. Veterinari maju vyhody na odbornejsich predmetov, ale gymplaci maju prevahu prevahu v predmetoch biologickych, chemickych a podobne..Na druhej strane, ked clovek chce, nauci sa barco :no:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Kynologická škola

Poslaťod mimi333 » Sob 21.02.2009 16:30

skacenka píše:Tiež som mala dobré známky-odhovárali ma všetci okrem mojej mamky-tá povedala,že to bude môj život,tak nech si sama vyberiem.. :jop: Ak by si nezvládla výšku tak sú ti na prd asi obe školy-aj keď gympel podľa mňa viac-pretože nemáš v rukách žiadne remeslo,žiadnu prax...


hej mma my tiez vravi to iste....no nejak by som vysku potom snat zvladla.... :smile:
len ma stve ako kazdy hovori ze je to moj zivot a mam si vybrat podla toho co ma zaujima a potom ma od veteriny odhovaraju..... :hmm:
Zavrtím chvostíkom a tvoj smútok sa vytratí ,
pritúlim sa a mrak na čele sa zmení na úsmev,
začnem si naháňať chvost a tvoj svet sa naplní smiechom.
Jediným cieľom psa je dať ti celé svoje srdce.
mimi333
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: okolie Nových Zámkov

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Sob 21.02.2009 19:07

No, je pravda, že ja som chodila na gympel. A popravde ani neľutujem. Síce by som na veterine možno dostala viac zručností a vedomostí z oblasti anatómie a podobne, ale mala by som problémy napr. s chémiou. Tú na veterine nejak zanedbávajú a vidím aj na spolužiakoch, ktorí na strednú veterinu chodili, ako sa snažia pochopiť tú chémiu. A gympel, aj keď to nie je pravidlom, naučí učiť sa. :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod Alexis » Sob 21.02.2009 20:47

No u nas mam pocit,ze chemia sa nezanedbava skor na gympli vidim ze preberaju prkotiny aspon tak nam to povedala profka,ze take nepodstatne veci,ktore na primackach nebudeme potrebovat no ale neviem ...
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Sob 21.02.2009 22:44

Hm, mne sa nezdalo nič ,,prkotinové´´, čo sme preberali na gympli. Všetko sa mi zišlo na veterine. :ach:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod Alexis » Ned 22.02.2009 10:46

No tak asi budem mat problem :ach:
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné