SOŠ - Kynológia

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Kynologická škola

Poslaťod zaza33 » Pia 16.10.2009 18:29

No takze oji drahy :smile: Ja na tuto skolu chodim som prvacka a este ku tomu som na intraku!!Ono je vsetko pekne co vam tu popisali!Ak mozem poobjasnujem vam to!Je uzasne ze mozes mat so sebou psika?minulorocny prvaci cakali na koterce rok a pol a keby nebola prisla markiza koterce tam niesu doterza!!! :nie: A nam koterce dorobili tesne pred dnami otvorenych dveri aj to iba 4 a to su o ne bitky!!Ked sa postavia dalsie pojdu druhakom a tretiakom lebo oni a ne maju najvetsie pravo,do triedy sa pes nemsie vodit pokial neni prax a ta je raz za dva tyzdne aj to sa musis opytat vyucujuceho ci si ho mozes vziat!!!Vsetci tam prisli s tym aj tam prichadzaju ze ake kynologicke predmety budu ale taky prd..!V prvom rocniku neni ani jeden v druhom iba jeden az od tretieho su predmety o psoch!!!A ten kto ma male plemena ma smolu lebo do 3 rocnika by mal mat kazdy ziak podla noveho nejaku skusku so psom"U nas v triede si teraz 4 kupili NO aby mali s cim aspon ako tak robit! :fizel: Ziadny vycvik tam neni pokial si sama nechodis na cvicak!Maturita:musis mat videozaznamy a fotzaznamy z poslustnosti a ukazku so psom cca skuska aku si mla!!!! :nwm: Takze tak ono aj nam prvakom sa tolko toho navravelo a teraz co z toho?nic ak by sme tam nemali 10 psov tak by nas s kynologmi nic nespajalo!!
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Pia 16.10.2009 19:13

Tak, toto sa dalo čakať. Nikdy nič nie je také, ako sa hovorí. Viem o tom svoje. :no: Síce u nás, na veterine je to pohodovejšie, aj keď zákazy a pravidlá sú všade. A len pre to si kúpiť psa, aby mal s čím žiak spraviť skúšky do 3. ročníka... Sa mi to zdá byť na hlavu padnuté. Ale úplne. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod simba606 » Sob 17.10.2009 11:40

Tak to je skvele hodnotenie :D... myslela som si ze to nemoze byt tak jednoduche mat psa na skole ... a ani to tak byt nemoze skola musi mat predsa nejaku hygienu a to sa neda vtedy ked je tam 30 psov ... v zadnej skole nemozete mat vsetci psai pri see cely den ... ved si to predstavte 300 ziakov 300 psov ... to by bolo ... :D... O tej skole v Pruskom som pocula tiez tie informacie z radia a TV no nerobila som si o ne nejaku dobru mienku pretoze poznam z vlastnej skusenosti o mojej skole sa tiez narozpravalo vela ale nie az tak ako o tej v Pruskom ... ja chodim na Strednu Odbornu skolu veterinarnu v Kosiciach odbor kynologia .... predtym ako som isla na tuto skolu tak som si nerobila ziadne velke nadeje ...ked si zacnete robit velke nadeje tak vas to tam potom velmi ale veeeeelmi sklame !... lebo to co sa hovori je velmi skresena pravda. Moja skola sa mi paci a som spokojna hoci nemozme mat psa v skole tak sa to da vydrzat mame tam 2 skolskych psov Bielych svajciarskych ovciakov-fenky ...2 ovce, holuby, vo vnutry v skole chovame rozne druhy exotickych zvierat napr.rozne hady, jastery,agamu, skorpiona,gekoncikov,rozne druhy vtakov vonku vo volierach napr andulky korely zebricky a rozely,... a v skole mame este jednu miestnost v ktorej mozu ziaci chovat svoje hlodavce napr mysi zajace potkany ... takze veeelmi dobre ... :king: ... co sa tyka urovne vzdelania zda sa mi tiez dobra :D... biologia je gymnazialna a chemia je taaaazka :D.. ale nie je gymnazialna ,, co sa tyka odbornych predmetov tak od prveho rocnika mame anatomiu vyzivu .... a v druhom nam zacala patologia a chov hosp zvierat... odborne predmety sa ucia az od 3.rocnika .... ja som na tejto skole veeelmi spokojna takze vam ju mozem vrele odporucat ... :winner:
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: Kynologická škola

Poslaťod Roryanne » Str 10.03.2010 17:44

Týýjo, tak to ste mi teraz zobrali všetky moje ilúzie a nádeje o škole v Ivanke pri Dunaji :lol: je to tam fakt také zlé? Som tam strašne chcela ísť (síce mám na rozhodovanie ešte 2 roky, ale šak čo), tak teraz som trošku zneistela. Nemá ešte niekto skúsenosti ďalšie s touto školou? Lebo na strednú školu neviem akú by som šla, ak nie kynologickú (keďže ma zaujimaju len pa len psy) a okrem toho, Ivanka je pre mňa najbližšie.
Obrázok
Roryanne
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 458
Bydlisko: Pezinok / Zvolenská Slatina

Re: Kynologická škola

Poslaťod Eiblin » Str 10.03.2010 19:14

svorka_vlkov: Týýjo, tak to ste mi teraz zobrali všetky moje ilúzie a nádeje o škole v Ivanke pri Dunaji je to tam fakt také zlé? Som tam strašne chcela ísť (síce mám na rozhodovanie ešte 2 roky, ale šak čo), tak teraz som trošku zneistela. Nemá ešte niekto skúsenosti ďalšie s touto školou? Lebo na strednú školu neviem akú by som šla, ak nie kynologickú (keďže ma zaujimaju len pa len psy) a okrem toho, Ivanka je pre mňa najbližšie.


Niky, tak skús porozmýšľať o Strednej verinárnej škole v Bratislave. Poznám odtiaľ pár ľudí, ktorí sú skutočne celkom šikovní...či sa to výcviku psov týka, alebo ošetrovania.

Súkromná stredná odborná škola veterinárna
Bullova 2, Bratislava-Dúbravka
http://www.ssvsbabu.szm.com/
Eiblin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: BA-Petržalka

Re: Kynologická škola

Poslaťod Macush » Sob 01.05.2010 12:51

Ahojte nechystá sa náhodou niekto na poľnohospodársku školu v Trnave na odbor kynológia? :smile:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Kynologická škola

Poslaťod wewerica » Sob 01.05.2010 12:58

ved ti ides na odbor veterinarstvo ci? :nwm:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Kynologická škola

Poslaťod Macush » Sob 01.05.2010 17:56

Ešte neviem, zástupca školy hovoril že by sa mohol dať zmeniť pri zápise odbor, tak uvidím :no:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Kynologická škola

Poslaťod meraja » Pon 03.05.2010 14:58

Mne dnes prišlo rozhodnutie,som prijatá na kynológiu do Pruského,ale asi pôjdem radšej na gympel.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Kynologická škola

Poslaťod HCsusana » Ned 13.06.2010 10:43

Ahojte.... som dnes hľadala kynológiu a našla som nejakú školu v Trnave- strednú školu.... Od budúceho roka otvárajú tento odbor....
Len neviem čo si mám o tom myslieť keďže na tieto kynologické stredné školy som počula samé zápory.... že ako to tam vôbec bude vyzerať- to asi treba skúsiť. Len škoda že som to našla až dnes..... :ua:
´´Vždy stojím a budem stáť na strane zvierat, aj keby to malo byť proti ľuďom´´ R.D.
HCsusana
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava

Re: Kynologická škola

Poslaťod naty.sykorova » Str 04.08.2010 11:44

neviete niekto že na aku strednu školu musím ísť ak chcem robiť psovoda na policii ? :lol:
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Str 04.08.2010 13:59

Žeby na policajnú akadémiu?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod naty.sykorova » Str 04.08.2010 15:22

som si myslela lenže v žiadnom okoli nie je .. a na internat ma nepustia :(
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Kynologická škola

Poslaťod Vikiki22 » Str 04.08.2010 15:44

Pochybujem, že nejaká stredná policajná existuje u nás. Ale na strednú je takmer jedno, kam pôjdeš. Na vysokú školu potom môžeš ísť na Akadémiu policajného zboru v Bratislave. A potom sa tam môžeš špecifikovať apod. Alebo potom je ešte možnosť, že by si šla na strednú kynologickú (aj keď neviem, či by ti to pomohlo byť psovodom u polícii). :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kynologická škola

Poslaťod naty.sykorova » Str 04.08.2010 19:22

existuje len nie pri poprade :ua: a tá streda kynologicka je kde ? :smile: dakujem :smile:
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné