Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod dadula83 » Str 25.03.2015 20:49

ahojte, tak len aby ste vedeli, tak som nič neporiešila, psy nadalej zostanú zatvorení a ja som si akurát narobila zlo, anonymne sa mi nezdarilo, zjavne to nejak zistil a hned sa mi vyhrážal, že na mna pošle sociálku, že ho celý den sledujem a nestarám sa o dcerku :oo: ...ale čo už snád sa to raz vyrieši a on dostane zákaz chovu akejkolvek zveri
Len mi je strašne do plaču, že sme takýto strašne zlí a myslíme si, že možeme rozhodovať o životoch iných bytostí...ak si nedokážeme vážiť psa, mačku, kone tak kde je všetok hmyz a celá príroda bez ktorej by sme tu neboli....
dadula83
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod Domca » Štv 26.03.2015 0:59

:ua: :ua: to je tak bohuzial na Slovensku, pokial nebudu konecne normalne zakony na ochranu zvierat tazko sa to niekam pohne....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod kellee » Štv 26.03.2015 7:38

to je take smutne :plac: tych vyhrazok sa neboj.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod naja » Štv 26.03.2015 10:07

Domca píše::ua: :ua: to je tak bohuzial na Slovensku, pokial nebudu konecne normalne zakony na ochranu zvierat tazko sa to niekam pohne....

No zakony mame este celkom v pohode, len ked pristup zodpovednych uradnikov je laxny...
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod helenus » Štv 26.03.2015 10:30

Naja :jop: Presne! Chyba nie je v zákonoch, ale v ľuďoch. Nech budú zákony hocako prísne, s prístupom aký majú k tomu kompetentní teraz, sa nič nezmení.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod dadula83 » Štv 26.03.2015 10:44

No uvidíme, čo sa ešte stane, volala som aj pani z utulku v TT a povedala mi, že to na tej veterine zistí, že kto tam bol a podla čoho usúdili, že psy sú v pohode...tažko je to dokázať, ked to vidím len ja, asi to budem musieť natočiť. :hmm:
dadula83
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod kellee » Štv 26.03.2015 10:49

dadula83 píše:No uvidíme, čo sa ešte stane, volala som aj pani z utulku v TT a povedala mi, že to na tej veterine zistí, že kto tam bol a podla čoho usúdili, že psy sú v pohode...tažko je to dokázať, ked to vidím len ja, asi to budem musieť natočiť. :hmm:



to je dobre ze si volala aj utulku, oni mozno budu vediet urobit viac. ono je to tak, cim viac ludi do toho rype, tym skor nieco s tym urobia,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod naja » Štv 26.03.2015 10:50

Asi tak. Som minule sledovala pripad tyranych koni u nasich ceskych susedov, majitelka, inak byvala trenerka, im nedavala zrat a drzala ich niekde v tme. Uz skor sa nejaki ludia obracali na urady aj na veterinarnu spravu, ale nic sa nedialo. Az neskor, ked sa do toho obulo este viac ludi vdaka Facebooku a tak a az ked priamo pred televíznymi kamerami bol uspany umierajuci kon, zrazu nahle uradnici ziskali viac opravneni a rozhybali svoje zadky. Takze tak to niejako funguje, a to Cesi uz nemaju v zakone zviera=vec.
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod kellee » Štv 26.03.2015 10:57

no zial ani, treba zapojit znamych. Teraz tu u nas bol rieseny pripad ze znama rodina zo sihly, mala psy v zlych podmienkach a tak na FB bola vyzva na ohlasovanie a teraz som citala ze maju mesiac na napravu inak im budu psy odobrate myslim
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod Margita » Štv 26.03.2015 11:00

kellee píše:no zial ani, treba zapojit znamych. Teraz tu u nas bol rieseny pripad ze znama rodina zo sihly, mala psy v zlych podmienkach a tak na FB bola vyzva na ohlasovanie a teraz som citala ze maju mesiac na napravu inak im budu psy odobrate myslim

buckovci?
cize pocas toho mesiaca ked tie psy odstrelia v lese,tak sa vyhnu trestu,to je tiez super
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod dadula83 » Štv 26.03.2015 11:05

Bože, to je hrozné, že niekto toto dokáže....ludia sú svine a to asi tie chúdatká urážam :ua:
Ved aj tento mi povedal, že retríverka je stále zatvorená preto, lebo je už stará a nechce sa jej nikam ísť a že ju tam drží len preto, lebo inak by ju musel dať zabiť!!!!
dadula83
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod naja » Štv 26.03.2015 11:11

Mesiac na napravu :prd: .ak su v zlom stave, tak dovtedy aj zomru, pripadne ich majitelia inak poriesia.
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod kellee » Štv 26.03.2015 11:12

nemyslim si ze ich odstrelia, to by si istotne zavarili, ked tam pridu na kontrolu, tak co povedia, vsetky sme predali??? no neviem neviem, v tej dedine ich niektori maju v zuboch, keby to urobili, isto by sa o tom vedelo hned.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod kellee » Štv 26.03.2015 11:13

naja píše:Mesiac na napravu :prd: .ak su v zlom stave, tak dovtedy aj zomru, pripadne ich majitelia inak poriesia.


nie su v zlom vyzivovom stave, to nie, ale nemaju budy a myslim ze kratke retaze este.

https://www.facebook.com/SlobodaZvierat ... permPage=1
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod naja » Štv 26.03.2015 11:33

Tak majitelia si s nimi mozu robit, co chcu, predat ich, posunut dalej, ziadny zakon im v tom nebrani. A mesiac je prilis dlha doba na predlzenie retazi a obstaranie bud
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné