Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Viem o týraných psoch... A čo ďalej?

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 12:03

u nás jeden chová už asi 4 psov..má tam určite 2 feny a psa..možno už 3 feny..stále sa množia..vždy šteniatka zabije a jedno nechá...kedysi tam chodil len na víkendy..teraz možno častejšie neviem..ale vtedy im dal jeden ujo len jesť a to bolo všetko..majú tam aj goldenku :plac:
dá sa tým psíkom nejak pomôcť???ako by som im mohla pomôcť...kedysi som ich chodila venčiť a vyblázniť sa s nimi..ale NO som nemohla vziať,lebo vraj je nebezpečná..ale potom venčenie zakázal,lebo že psy utekajú..často chodili za nami..jesť majú,vodu tiež..ale nie je to všetko..očkovanie..asi len besnota,odčervenie žiadne,kúpanie žiadne...oni sa normálne boja..len na mňa si rýchlo zvykli..snažila som sa im dať aspoň lásku a pohyb..ale už ani to nemôžem :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Mima » Pon 20.08.2007 12:17

no to je hrozné :slzy: neviem či by mohla policia nieco vyriesit. No proste neviem
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Silwuska » Pon 20.08.2007 12:18

Tak na toto bohuzial neexistuje riesenie...o psiky je v zaklade postarane...jedina moznost je ze by si sa ho spitala ci sa ich nechce radsej zbavit...a ponuknut ich ludom... :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 12:21

myslím že nie..lebo vlastne psy netýra,že by ich bil alebo by boli vyhladované..ale zase zabíja šteniatka..a keď som bola za goldenkou,lebo mala ešte jedno šteňa tak bolo v otvorenej miestnosti v bordely,vonku sneh a štena sa triaslo.. :plac: tak som mu tam aspoň urobila miesto a pozakrývala ho :plac: a nehovorím o tom kolko mali na sebe kliešťov..hlavne maličký keď vyrastal..ale toho im už zastrelili..a mám taký pocit že mu život vzal možno aj jeho majitel
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod simm » Pon 20.08.2007 12:25

zavolaj do utulku... alebo na ochrasnu zvierat... ved to je hrozne... alebo napis do TV markiza ci STV ze je tam tyranie.. svoje meno uviest nemusis.. a potom sa to same vyriesi... take svine treba co najrrychlejsie znicit ... ako je ten panko....
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Mima » Pon 20.08.2007 12:26

ale tak potom ked tie šteniatka zabijal, nieje to trestné???
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 12:30

a mám im povedať hlavne o tých šteniatkach??musím zistiť ako často tam teraz chodí..mám Buddyho takže neni problém zmeniť trasu prechádzky..to je taký zazobanec čo tu má penzion,peňazí kolko len chce a psy trpia...ešte má aj rozmaznané vnúčatá,ktoré raneného psa ťahali von..nikdy s ním nechodia akurát keď mal kusnutú labku ho ťahali von :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Pon 20.08.2007 12:31

To by ste ho pri tom museli priamo prichytit ze ich zabija....alebo natocit...inak mu to nikdo nedokaze... :ua:
Aj mna to strasne sere ale bohuzial tie slovenske zasrane zakon :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Mima » Pon 20.08.2007 12:32

no ja by som im rozhodne povedala o tých šteniatkach, veď ten človek musí byť chorý :plac:
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 12:35

no to ho nemám ako prichytiť..keby mám ešte ku psíkom prístup by sa to možno dalo..aspoň by som vedela kedy fenka čaká šteniatka..ale takto sa to nedá.. :ua: stačilo by keby si aspoň dá fenky sterilizovať..jeho psy tuším roztrhali jednému ujovi,ktorí mu ich chodí krmiť psíka..ale zohnal mu šteňa a on drží hubu
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Mima » Pon 20.08.2007 12:37

no ved. na dokazy som nemyslela... tak neviem, a keby si radsej zavolala tu ochranu zvierat alebo útulok, tam by mohli pomoct...:no:
Naposledy upravil Mima dňa Pon 20.08.2007 12:39, celkovo upravené 1
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Silwuska » Pon 20.08.2007 12:39

Tak to chodi, aj ked to je strasne...ten kto je z dediny vie ako za naraba s nechcennymi steniatkami...a ak zavolas na policiu...sorry,ale tie svine sa ti len vysmeju...on je prachac, a to su "len" psy...co myslis co spravia fizly??? Dojdu a este si do nich aj kopnu...jednoducho ked ho nenatocis priamo pri nejakom trestnom cine...v tomto pripade tyrania...tak je to stratene...ten hajzel je kryty...nebije ich, dava im jest,pit, maju vybeh... :slzy:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod simm » Pon 20.08.2007 12:41

Mima117 píše:no ja by som im rozhodne povedala o tých šteniatkach, veď ten človek musí byť chorý :plac:


on nie je len chory.. on patri do leopoldovskej vaznice!!! :plac:
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Mima » Pon 20.08.2007 12:41

hmmm, je to smutné!!!! :plac:
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 20.08.2007 12:42

no ale ako mu dokážu,že šteniatka zabíja??a psov má len na stráženie??nepoviem NO..ale aj tak..ale goldenka na stráženie??a jej syn? :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Ostatné