dve mená?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: dve mená?

Poslaťod Fraga » Pon 20.04.2009 17:48

Tiež si myslím, že je to jedno mali sme jazvečíčku Deinu a oco jej hovoril Darina a počuvala na to. Jazvečíka Satana a oco mu hovoril Jasan. :nwm: Ness volam Pusina a vždy príde, Lesanovi Bubo, alebo Bumbác a reaguje, alebo ked sa mi nechce kričať NESS a LESAN a zakričím šušníci a dobehnú obaja :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: dve mená?

Poslaťod janas » Pia 24.04.2009 22:13

Mne sa stalo, že som na moje dve Emy a Elza zakričala omylom EMZA :lol: a fungovalo to. Ale zväčša ich volám baby, alebo dievčatá ideme :yes: :lol: A idú :jazyk:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: dve mená?

Poslaťod Tobin » Sob 25.04.2009 10:55

Myslim, ze kludne mozes podla prilezitosti pouzivat obidve mena. Ved asi nikto nevola psa iba jeho "oficialnym" menom a aj tak kazdy pes vie, komu to patri. Sak kuk aj temu "Ako volate psa....."

Pripadne skus REGO abo REXEGO abo VIREX abo VIGREX :heh: hoci to posledne znie ako cistiaci prostriedok. Tak skus Cikuli :haha:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: dve mená?

Poslaťod Megi » Sob 25.04.2009 12:02

Keď o Megim niečo hovoríme, VŽDY vie, že je to o ňom, aj keď nepadne jeho meno ani žiadne z iných bežných oslovení (chrobáčik, malinký, šibal Váňa....). Preto si tiež myslím, že mu je to jedno, používala by som v každej situácii to, na čo najlepšie reaguje. Napr. keď Megi nájde :kak: , zareaguje jedine na MEGAAAAN!!!!!, inak sa môžem aj pretrhnúť a nepríde. Ale keď chcem, aby spolupracoval pri hre alebo pri cvičení, počuje na sladučké Megiiii. :smile:
Bez psa by naša rodina nikdy nebola úplná.
Megi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 437
Bydlisko: Topoľčany

Re: dve mená?

Poslaťod Tobin » Sob 25.04.2009 12:05

Megi píše:Keď o Megim niečo hovoríme, VŽDY vie, že je to o ňom, aj keď nepadne jeho meno ani žiadne z iných bežných oslovení

:ha: Presne! To aj moj a veruze ho nesmiem chvalit, ked to pocuje, bo spysnie a zacne mat vrtochy. Potom zas musi dostat kapky a je klud :joint:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re:

Poslaťod Sana » Sob 25.04.2009 12:25

a Robino reagoval aj na Pampuch :smile:[/quote]
pampuch ma vola frajer :hi:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Predchádzajúci

Späť na Ostatné