Pes na lyžovačke

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pes na lyžovačke

Poslaťod Tobin » Pon 29.12.2008 19:42

Taxme s Tobom stastlivo absolvovali prvu lyzovacku. Svahu samotneho som sa nebal, ale starosti mi robil vlek. Nakoniec vsetko bolo super, Tob sa tesil velmi, a konecne je trochu unaveny - tu cestu popri vleku smerom nahor absolvoval 5x (vlek je 500ka)



Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Lena » Pon 29.12.2008 21:34

Tobin :jop: Zostala som užasnutá-suprové :lol: evidentne sa to Tobovi páčilo až až :jop:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Uto 30.12.2008 0:43

Yes, mas pravdu, takeho vyteseneho ho vidim malokedy....
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod lusy » Uto 30.12.2008 1:42

:haha: "tobin, pod nechaj babatko" snad som teda pocula dobre. :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Uto 30.12.2008 9:58

:jupi: dobre si cula, uz to vyzeralo, ze zdvihne nozku a decko ocura... :heh:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Catqa » Uto 30.12.2008 10:38

mne sa pacilo: "Pozor Tobin, uz ta dobieham! Uhni, uhni!" :haha:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Silwuska » Str 07.01.2009 13:43

Mato...keby mne nejaky pitt hentak cuchal k hlave mojho decka tak ho asi zadupem do zeme :prd:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod cesnacka » Štv 08.01.2009 17:10

Tobin nieeeee :smile:
cesnacka
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Pia 09.01.2009 1:04

Silwus, Cesnacka, no ja som prave dosiel z krcmy, ale po dvoch a to po svojich.... A napriek tomu nwm - Silwus: ake cuchanie k hlave decka? Tob sice na Pez. Babe skoro ocural decko, ale predtym si k hlave necuchol :lol:
Silwuska píše:Mato...keby mne nejaky pitt hentak cuchal k hlave mojho decka tak ho asi zadupem do zeme :prd:
Koho zadupes? Pita, ci decko? :haha:
A, Cesnacka, co nieeee?
Ved som vypil iba 6 piv.... no, 7.... a tak nwm.... :ach: Nevidim nieco?
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Silwuska » Pia 09.01.2009 8:04

Offtopic: :haha: :haha: :haha: alkoholik...fuuj :nie:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Amaguk » Pia 09.01.2009 9:58

lusy píše:Offtopic: vidis a opat ti chapavejsi pochopili o com. prepac, ale nedalo mi nerypnut. ale len tak trosku. :hi: :angel:

Offtopic: kludne si posluz, ak ti to robi dobre... :nwm: :joint:

Tobin, kulka som tie videa: a potom ako ste isli dolu? Tob bezal dolu s tebou po zjazdovke?
je ti nefim, ale zda sa mi to dost nebezpecne,takto ho nechat volne behat, hoci teda hore siel pekne vzorne popri vleku...nikto neprotestoval?
my sme s Tesakom boli na Babe na Tri krale (nejake fotos tu: viewtopic.php?f=10&t=1353&p=150996#p150996)

a nas peso sa tam tiez celkom probehol na 500vke hore a dole svahom - ale ako samostatna jednotka bez mojho dovolenia :ach: :pac:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Silwuska » Pia 09.01.2009 10:00

"ale ako samostatna jednotka bez mojho dovolenia" to by ani nebol tesak :heh: :heh:
Offtopic: (btw. tu tliachas a toto vedla do temy o trnave sa nevyjadris?? :hmm: )
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Pia 09.01.2009 12:56

Amaguk píše:Tobin, kulka som tie videa: a potom ako ste isli dolu? Tob bezal dolu s tebou po zjazdovke?

No ano, obiehal ma, obcas sa prebehol durch cez zjazdovku, obcas ma stratil z oci a hladal ma, ale vzdy pekne pribehol. Nebezpecne? Preco? Plietol sa sice trochu lyziarom pod lyze - trochu!!!, ale vsetci, vratane vlekarov tam boli naozaj velkolepi, vsetkym sa pacilo, ako spolu lyzujeme... Len v jeden den isty pan s deckom trochu pyskoval, ze nema nahubok.
V sore pri vleku (tak zo 15 min.) bud obiehal okolo kosiara, alebo sa pekne vedla mna posuval dopredu a vytvaral obcas "prirodnu prekazku", ako to nazvali dve baby, kt. sa nemohli dostat cez Toba dopredu. Aj cez turniket presiel az na povel... V sore nikto nefrflal, ti ludia boli super... hladkali ho, boli zvedavi, ako bude na vleku (a veru prvy raz som bol zvedavy aj ja :smile: ). Pekne pockal vedla mna, kym pride kotva, ktora ho trochu plesne po hlave, dal som si ju pod rit (tu kotvu), "Tob, ideme" a bezal. Ako - to je na videach
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ivanka.P » Pia 09.01.2009 13:21

Ako mne sa to páči ale ja by som na to nemala "gule" :joint: bála by som sa, že mi ju nejaký dement prepichne lyžou. Koniec koncov psi na upravovanej trati nesmú byť a je to teda na vlastné riziko. Ja som bola len raz na Kolibe a to sa deti sánkovali a Rita behala popri nich ale aj z vytešovania kade tade, oňuchávala aj bábätká v sánkach a to sa luďom teda nepáčilo, tak som ju potom pripla na flexinu. :ua:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Amaguk » Pia 09.01.2009 14:01

Nebezpecne? Preco? Plietol sa sice trochu lyziarom pod lyze - trochu!!!

prave pre toto :no:
je to nebezpecne jak pre lyziarov tak pre toho psa
uz som za svojho zivota zazila par velmi nebezpecnych kolizii :hmm: ja osobne, priznam sa, by som to neriskovala kombinaciu pes a lyziari (a vieme, ako poniektori tie lyze "ovladaju") clovek nikdy nevie co sa moze stat
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Ostatné