Aký pán, taký pes - je to naozaj tak?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod esster » Pon 10.01.2011 19:58

Daida aspoň sa dopľňate :lol:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod stano269 » Ned 11.09.2011 22:43

esster- neviem či sa podobáte ale že sa hodíte k sebe to určite :yes:

Daida- vy sa na 100% podobáte až na tú farbu vlasov :heh:


Ja s Karom ani nie..A s Peggy...Výzorovo určite nie,alebo? :lol: a povahovo asi ano...Obi dvaja lúbime:dlhé prechádzky,jesť,byť špinavý,zvikneme mať také chvíle ked lúbime byť sami...
Naposledy upravil stano269 dňa Str 14.09.2011 21:30, celkovo upravené 1
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Vikiki22 » Uto 13.09.2011 19:35

Nuž, ja mám 3 hafanov a myslím, že sa s každým v niečom zhodujem. Rex je po mne absolútny flegmatik, nekonfliktný, Bobsi je po mne neskutočne tvrdohlavý a Eliška je po mne inteligentná a rada sa učí. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 17.09.2011 15:33

Boože, na túto tému som zabudla.
S Barinom sa teda nepodobáme vôbec, ani v povahe a chvalabohu ani vo výzore :heh: .
On je fakt presný opak mňa aj Vigga. Pomalý, komótny, lenivý, prieberčivý v jedle, strašne lepivý na psov (až uchylák), neuveriteľne precitlivelý a umňaučaný. To by som neverila, že raz dostanem psa, s ktorým si vôbec nebudem sedieť. Ale zase je to dobrá škola na to, ako vychádzať s odlišnou povahou, aj to treba vedieť... :ach: :ha: Jediné čo sa zmenilo od toho čo som sem písala pred sto rokmi je láska k vode, ktorú milujem a Barin tiež. No žije sa s nim dobre, lebo je to taká povaha čo nespôsobuje problémy (viac menej, ale každému sa občas zadarí) :yes: Ale ak do budúcna zatúžim po takej povahe, tak si kúpim korytnačku :heh:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod moth » Sob 17.09.2011 22:52

Hi-Hi to je dobra tema, hned ako som nazov precitala som si v mysly predstavila tie fotky co davaju do casopisov, ze ako sa podoba majitel buldoga na svojho psa, alebo majitel civavy na svojho milacika :lol:
Ale ano tam chybaju tie ine fakty ako pises Ulfi, podobat sa asi vyzorom velmi nemozeme, aj ked niektore pripady by sa dali porovnat, no v skutocnosti ide fakt o povahu! Ja som sa teda zamyslela a neviem, co napisat, predsa na 5, ci svojho casu 6 povahovo roznych psov sa nemozem podobat a mam si vybrat jedneho, na ktore si myslim, ze sa podobam :lol: Neviem, proste za tie roky som tu mala a mam rozne psy a ak by som mala vyhodnotit, na ktoreho z nich som sa najviac podobala, zial odkedy ma ten moj imaginarny vzor opustil, tak to bola prave ta prva fenecka, moja najoblubenejsia a stale nezabudnutelna, proste ona mala svoj nazor, ona bola ona, neprisposobovala sa, ocakavala a vzdy sa jej darilo, ze sa ti dalsi prisposobia jej, nehadala sa, nevytvarala konflikty, stacil pohlad a vsetko bolo na poriadku, bola to kralovna dvora! Avsak ja sa s nou nemozem porovnavat, pretoze nie som pes, bola som zasadena do omnoho komplikovanejsieho zivota ako ona, takze je tazke az nemozne dat tam ona bola ja, ale v ramci moznosti ano :yes:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod kotrmelc » Ned 18.09.2011 12:47

Keď tak nad tým premýšľam, naša Struna, je tiež kráľovnou dvora, strašne rada aportuje a žerie :ha: , vie sa aj pohrať s ostatnými členmi svorky, ale musí mať na to náladu. Povačšinou kontroluje z diaľky dianie, málokedy zasahuje, najradšej sa opeká na slniečku, alebo rovno pri sporáku. Nie je lenivá, ale má rada istý druh činnosti, a keď sa ten nekoná, tak len polihuje.
Je najupišťanejšia zo svorky /v tom sa podobáme, som ukecaná!/
Je na nás najviac naviazaná, najvačší cirkus robí ona, keď sa vraciame domov, určite by dokázala existovať bez ostatných členov svorky, ale bez ľudí, by bola nešťastná.
Nepotrebuje sa maznať, ale potrebuje prítomnosť, je to zvláštna osobnosť.. V tomto si nie sme vobec podobné :ha:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod mimushQa » Uto 20.12.2011 10:59

no mi to máme tažké ...... :lol: mám fenku beagla a ona je dosť lenivá a aj ja ale ked sa mi niečo chce tak idem na 110% a povedala by som aj že ona . ale najlepšie na tom je že máme spoločné vlasnosti ako je : dobré jedno , láska k vode , kone (no dobre ona ich až tak moc nemusí ako ja :lol: :lol: :lol: :lol: ) , agility a podobne :lol:
mimushQa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Margita » Uto 20.12.2011 11:23

vyzorovo sa asi nepodobame,aj ked LiENKA povedala ze ineho psa by si pri mne nevedela predstavit,tak neviem :smile: a povaha ,to asi tiez nie :lol: on je terier cize aktivny a rychlo vzrusivy a reagujuci,ja som flegmatik,ale aspon ma dokaze trochu rozhybat,keby som mala pri sebe psa flegmatika tak asi zaspim uz aj pocas chodze :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Offca » Uto 20.12.2011 11:27

Ale tiež si pekný rypák, ako ten terier :no:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Margita » Uto 20.12.2011 11:52

rypak?ja :oo: :hi:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Offca » Uto 20.12.2011 11:55

Jo, držka, a sebavedomie ti nechýba :no: Rovnako ako tomu terierovi
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Margita » Uto 20.12.2011 12:02

snad aj s tym bedlačom budem mat nieco spolocne :lol:
a inac u nas na sidlisku bol jeden chlapik chudy vysoky s presedivelou bradou ale nie dlhou,a mal hrubosrsteho jazvecika,oni vyzerali ale uuuuplne rovnako :smile: teraz uz par rokov maju ineho jazveca s niecim mixnuteho ale uz kratkosrsteho
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Jolana » Uto 20.12.2011 20:42

Lienka aj mne povedala, že si iného psa pri mne nevie predstaviť. Ale my sa tak trochu aj podobáme. Máme nabúrané držky. :haha:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod MiuMiu » Uto 20.12.2011 20:49

U nas je rovnaka vyberavost v jedle :lol:
MiuMiu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Košice

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod mimushQa » Štv 22.12.2011 0:43

No ale na jednu vec som si spomenula čo som podobná zo svojím psom :lol: :lol: :lol: obe vieme ale sakramentsky dobre vytočiť môjho otca :ha: :ha: to nám ide najlepšie :joint:
mimushQa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné