sám doma

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 02.10.2007 10:43

Uáá, tak som vybavila prave u toho kamosa varovanie. Tak dufam, ze nebude problem, ze sa nepobiju, a dufam, ze mu bude druhy havo a dvaja dalsi ludia dostatocne dvadzat pozornost od ciernych myslienok :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Uto 02.10.2007 11:12

Úlf ak su cierne myslienky zdrhnutie...tak to nech na nho davaju sakramentsky pozor...ved co by si bez neho robila...ja som akurat cekovala vyvoj jedneho strateneho psika...a este stale ho nenasli...je to velmi smutne...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod MisheliQ » Uto 02.10.2007 11:24

v každom prípade držím palčiská, nech sa za celé tie 4 hodiny nič špatne nestane..to bude to najlepšie..hlavne nech o psovi vedia, lebo ak o ňom nebudú vedieť, že odrazu bude až priveľké ticho, môže to veľa znamenať
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 02.10.2007 19:39

No, tak utek mozny urcite nebol, leda ze by sa stal parasutista, teta byva na desiatom poschodi. :heh:
Ale vsetko dopadlo na jednotku, havovia sa 4 hodiny v kuse hrali (zuzlali, behali a valali sa po sebe), ostatne tak ako vzdy, no a potom som dosla. Pesik sa vytesil, ale moc sa mu domou nechcelo... potvora jedna. :smile: pacilo sa mu na prazdninach s Tedynkom...

Jaj inak ja mu doma mozem nachystat aj hodinky s vodotriskom, a jeho jedina zabava je cumiet z balkona, ked je sam. Dokonca aj jedlo som mu dala a ziedol ho az ked som dosla. Inak to cumenie z balkona bude problem, ked bude vonku 5 stupnou, lebo logicky musia byt otvorene dvere dnu :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod lusy » Str 03.10.2007 15:14

ja som prave dnes mojho 6mesacneho nechavala 1krat sameho doma 7 hodin. asi to cele prespal. nic rozkusane, takze pohodicka. :smile:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 04.10.2007 7:33

ono je jedna zasadna vec. neviem kde byvate ostatny, ale ja v panelaku. mne by inak nerobilo problem ho nechat doma, lebo v dome si moze vykrikovat kolko chce, ale v panelaku by som nerada. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Jefima

Poslaťod BestCat » Sob 06.10.2007 18:37

ahohj presne ten istý problém máme s malou!každý deň je niekto doma výhoda,je že otec aj mama sú na dôchodku takže niekto je vždy pri psíkovi ale ked je treba dávame ju na balkon lenže ta začne tak kvíliť ale to bolo ešte v tedy ked sme si ju doniesli domov ale teraz neviem lebo stále je neikto doma!skús jej dať nejaku hračku čo ju zaujme alebo jej niečo pusti televízor alebo čo to platí aj pri našom vlčiakovi môžeme ho nechávať doma a zapneme telku a on kuká dokim nedojdeme samozrejme už nie ked máme sully
BestCat
 

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 08.10.2007 13:07

tak sme dnes boli na hodinu osamote. celkom paradoxne odniekial vypriadok ukludnovacie a spacie tablety a rozkusal im obal. tablety neziedol.
Ach jo, ked mneby nevadilo rozkusane hocico, mam cvik z potkanov, ale keby bol ticho. Kvoli susedom. To su vsetko dochodci a su furt doma. :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Predchádzajúci

Späť na Ostatné