Bojové plemená

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Bojové plemená

Poslaťod Lucka&Ronny » Štv 13.01.2011 22:09

Inak v časáku PLUS7Dní je článok o "najnebezpečnejších plemenách" Tuším to je číslo z 2.12.2010.Sme "nacvičovali" ( :prd: )projekt v knižnici, a čo je asi určite zaujímavejšie než gulové zrkadlá? :heh:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Bojové plemená

Poslaťod hriva » Pia 14.01.2011 0:20

jaja1964 píše:Kazdy pes ma urcite super vlastnosti a ja netvrdim, ze "bojove" plemena nie. Jedine, co by som chcela, aby majitelia respektovali moj nezaujem o stretnutie sa mojho psa s tym ich. Myslim, ze je to normalne a mam na to pravo.

tak s týmto súhlasím, ja moju psicu "bojového plemena" k iným psom nepúťam, viem že niektorí ludia majú strach a načo zbytočne provokovat. Jedine ak má záujem aj druhá strana. Mne sa často stáva že práveže k nám pribehne iný pes a majitel si ho nevie odvolat. na toto mám nervy. Náhodou sa niečo zomelie a potom čo? samozrejme že ja budem tá vinná, pretože mám "bojového" psa , a pritom ja som svojho psa mala na vodítku a bitku nevyvolal on... :nie:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bojové plemená

Poslaťod diusqqa » Pia 14.01.2011 17:23

Ja mam 2 rocnu fenu pitbull x labrador. Vcera sme boli vonku a stretli sme 9 mesacneho labradora. Ja cela stastna, ze sa mi pes vybeha :lol: tak ako sme cakali aj s majitelkou druheho psa, kym sa pohraju tak sme zacali kecat, aby sme tam nestali len ako dva stlpy :) Pani sa ma opytala, co to je za rasu ( bola tma a moja Tina mala na sebe vestu ) ked som jej povedala. ze pitbull s labikom, skoro infarkt dostala :lol: Nastastie to bol typ cloveka, kt. nezobral psa na voditko a neutiekol prec. Povedala som jej pribeh Tiny, ako som sa k nej dostala a tiez som ju ubezpecila, ze poznam svojho psa a viem, ze by nikdy nikomu neublizila. Staci, ze civava na nu zacne stekat a ona sklopi chvost a obide ju z dialky. Ja mam doma maltenzaka a ta jej dava nasne na javo, ze ona je panom domu, ona tu bola skor. Tina ju respektuje a su z nich dobre priatelky.

Jedine by Tina zacala stekat a zjezila by sa jej srst an chrbte, keby niekto chcel napadnut mna, to je jedina chvila kedy si niesom ista, ci by aj kusla alebo nie. Preto, ked vidim nejakeho potencionalneho pachatale, napr. opitych ozranov vzdy ju nosim tesne vedla nohy a vyhnem sa im.
diusqqa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Košice

Re: Bojové plemená

Poslaťod ivana1 » Uto 25.09.2012 14:42

Tieto psy sú podľa štátu nebezpečné. Pozrite si fotogalériu http://www.sme.sk/c/6544744/tieto-psy-s ... leriu.html
:ua:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Bojové plemená

Poslaťod sabe » Uto 25.09.2012 15:09

A to im aj dakto veri, ze su to "bojove" plemena z tych fotiek? Sak pozriem a vidim, ze ten pes sa len chce hrat, este lopticku tam mal ktorysi v papuli :pac: Jedina fotka tam je, ze pes skace a majitel si ho taha, ale to by som priam az zase povedala, ze akurat chce oblizat fotak... Achjo toto.
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Bojové plemená

Poslaťod Faya » Uto 25.09.2012 17:18

sabe píše:A to im aj dakto veri, ze su to "bojove" plemena z tych fotiek? Sak pozriem a vidim, ze ten pes sa len chce hrat, este lopticku tam mal ktorysi v papuli :pac: Jedina fotka tam je, ze pes skace a majitel si ho taha, ale to by som priam az zase povedala, ze akurat chce oblizat fotak... Achjo toto.


Suhlasím....toto je na hlavu
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Bojové plemená

Poslaťod Owecka753 » Pon 01.10.2012 8:20

http://matejhospodar.blog.sme.sk/c/3090 ... blog%22%7D
na tomto som sa dobre zasmiala...ach jo,tento štát smeruje do veľkej :censored:
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Bojové plemená

Poslaťod ailin » Uto 02.10.2012 7:00

kto sa chce zapojit do hromadnej pripomienky na uprvu tohto zakona:

https://lt.justice.gov.sk/Material/Mate ... &langEID=1

Je potrebnych 500 hlasov, vraj do 10.10., aby sa na nu prihliadalo. Treba sa zaregistrovat, upravit si profil, kliknut na hlavnu stranku a tam su homadne pripomienky. Ju tam dve jedna zo SZ a jedna z klubu molosov, mozete odkliknut obe.
ailin
Snoopy
 
Príspevky: 138

Re: Bojové plemená

Poslaťod agah » Štv 04.10.2012 7:17

Owecka753 píše:http://matejhospodar.blog.sme.sk/c/309066/Chov-agresivnych-plemien-psov-treba-zakazat-bez-vynimky.html?fb_action_ids=3756417029117&fb_action_types=og.likes&fb_ref=like_clanok_dole_blog&fb_source=timeline_og&action_object_map=%7B%223756417029117%22%3A386706254731063%7D&action_type_map=%7B%223756417029117%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%7B%223756417029117%22%3A%22like_clanok_dole_blog%22%7D
na tomto som sa dobre zasmiala...ach jo,tento štát smeruje do veľkej :censored:


:oo: :oo: :oo: Ten stredoaziat z fotky na gauciku je MOJ!!!!!!! a je to foto s MOJOU dcerou!!!!!!!!! A nie je to lepidlo ale flasticka s mlieckom pre maciatko, ktore lezi pritulene k jeho chvostu. NO TOTO!!! :oo:
Не слуга, не раб, не подвластное человеку существо.
Ваш соратник и напарник, немой собеседник и добрый ангел-хранитель – вот кто такой АЛАБАЙ. http://www.tosh-sanam.uz/
agah
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1362
Bydlisko: Orava/Krakow

Re: Bojové plemená

Poslaťod starr » Štv 04.10.2012 12:12

Offtopic: Ja som si to všimla, už keď ten článok zverejnili (poznám tú fotku odtiaľto z fóra). Ja som myslela, že Ty si im tú fotku poskytla do fotodokumentácie k článku, no a Ty o tom ani nevieš, no teda.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Bojové plemená

Poslaťod ivana1 » Štv 04.10.2012 14:25

Offtopic: Ale zase - autor uvádza zdroj, odkiaľ fotku zobral, takže by to malo byť O.K. :smile:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Bojové plemená

Poslaťod agah » Štv 04.10.2012 17:45

To je v poriadku, len som bola prekvapena. Ked ma niekto niektoru moju fotku pouzit na dobry ucel, nech si berie vsetky :)
Не слуга, не раб, не подвластное человеку существо.
Ваш соратник и напарник, немой собеседник и добрый ангел-хранитель – вот кто такой АЛАБАЙ. http://www.tosh-sanam.uz/
agah
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1362
Bydlisko: Orava/Krakow

Re: Bojové plemená

Poslaťod Owecka753 » Pon 08.10.2012 15:05

Offtopic: také prekvapenie :no: ale je to krásna fotka
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Bojové plemená

Poslaťod JANULIK2008 » Pia 12.10.2012 14:57

Ja mám skôr pred "bojovými plemenami" rešpekt. ale nechcela by som takého psa, treba prísny výcvik a ja na to nie som. Tammi je vycvičená ale myslím že je iné vycvičiť nem. špica a napr dobermana.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: Bojové plemená

Poslaťod hriva » Pia 12.10.2012 15:00

Doberman je pracovný pes...výcvik si priam vyžaduje a aj ho to baví...teda aspon väčšinu. :no:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné