Bojové plemená

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Bojové plemená

Poslaťod agah » Sob 13.10.2012 8:00

...a SAO nie je "bojove" plemeno. Je to pastier!
Не слуга, не раб, не подвластное человеку существо.
Ваш соратник и напарник, немой собеседник и добрый ангел-хранитель – вот кто такой АЛАБАЙ. http://www.tosh-sanam.uz/
agah
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1362
Bydlisko: Orava/Krakow

Re: Bojové plemená

Poslaťod Efa » Pon 15.10.2012 10:58

JANULIK2008 píše:Ja mám skôr pred "bojovými plemenami" rešpekt. ale nechcela by som takého psa, treba prísny výcvik a ja na to nie som. Tammi je vycvičená ale myslím že je iné vycvičiť nem. špica a napr dobermana.


prepáč ale na základe čoho nazývaš akékoľvek plemeno "bojovým"? máš vlastnú konkrétnu skúsenosť, alebo len si niekde čítala bulvárne plátky? poznáš napr. tebou menovaného dobermana aj osobne? vieš o tomto plemene aspoň niečo? podľa čoho usudzuješ že základný výcvik by mal byť niečím špecifickejší? :nwm:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Bojové plemená

Poslaťod Faya » Pia 14.10.2016 12:34

hriva píše:aj ja mám psov ktorí sú podla ludí "bojové" plemená. kríženku pita, a kríženku dogy alebo labradora s pitom/stafordom, tá je k tomu ešte aj velmi velká, má 50 kg. Ludia nás na ulici obchádzajú, pár krát sa mi vyhrážali že mi psa odstrelia ked bola menšia na volno, ludí ani psov si pri tom nevšíma. :ua: Je mi z toho na nič, s tými ludmi sa už ani nebavím, škoda reči niekomi niečo vysvetlovat. raz nás jedna stará alkoholička skoro fyzicky napadla! :oo: len pre to že som prešla popod ich panelák, psy sa tam ani nevyšpinili ani nič, jej vadilo že sú to bojoví psy, vyhrážala sa mi zabitím a políciu!!! vtedy som hned volala kamošovi policajtovi aké sú moje práva, kedže svedkovia neboli žiadni, nemohla som nič. /samozrejme ako to na SR býva zvykom, zrazu všetci zmizli ked videli že je problém.


viem že je to už davno...ale pár krat som ta videla i s fenkou, (ta hnedobiela) a je uzasna... mi sa kamarátime s takými to psami, nasa najmilsia kamaratka je x pitta a labrosa. Mám respekt pred niektorými, ale nikdy to nebol strach a navyse tieto plemená su uzasne...VZDY JE TO O VýCHOVE....

A taký ludia čo maju brble na "bojove" plemena mozu ist nikam...uz len pre mna je toto plemeno uzasne a raz sa k nemu i dopracujem a chcem ludom na okoli ukazat aký sú UZASNY :winner: :winner:
Naposledy upravil Faya dňa Pia 14.10.2016 15:29, celkovo upravené 1
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Bojové plemená

Poslaťod Margita » Pia 14.10.2016 12:53

Offtopic: nic v zlom,ale ta tvoja gramatika je fakt strasna :angel:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bojové plemená

Poslaťod Faya » Pia 14.10.2016 15:28

Offtopic: no jo...pravda....

opraviš? :piskot: :hih:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Bojové plemená

Poslaťod hriva » Pia 14.10.2016 18:17

Hej, občas si všímam že Toller, že to budeš asi ty, tuším tu niekde v okolí bývaš. Ináč tak dosť rokov dozadu, tvoja bola ešte šteňa, sa spolu hrali. To bola bria ešte dobrá a hrava
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Bojové plemená

Poslaťod Faya » Pia 14.10.2016 18:20

cca 2mesiace spat som ta videla kocikovat sa a Bria sla za tebou, ziadny zaujem o tlubu psov pod stromami...
ale tak ani Luna uz nie je dobre a slusne steniatko, teraz je to pes zakerat a priatelov si vybera... a ak je to velmi zle tak sa i pobije... :ua:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Ostatné