Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Str 07.11.2018 13:29

Martin - a v novom navrhovanom zákone nie je spomínaný záchranársky pes??!!! :oo: Ja už to vidím, že novelizácia zákona bude len pre vyvolených ... :ua: Aj to, že aby sa pripomienkovalo, to je len taká fraška...oni na tie pripomienky vôbec neberú ohľad a neviem či ich vôbec niekto číta, tam hore...Oni si to urobia podľa seba aj tak nakoniec... :ua: Od 2009 bolo tá novelizácia už asi 4 krát...a do 2009 platil zákon od 1963 dobre bolo...a teraz už nevedia čo by si vymysleli...no som sama zvedavá ako to dopadne...

Re: Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Str 07.11.2018 14:37

erik70 píše:Martin - a v novom navrhovanom zákone nie je spomínaný záchranársky pes??!!! :oo: Ja už to vidím, že novelizácia zákona bude len pre vyvolených ... :ua:

Nie je. Dokonca ak sa nemylim tak zachranarsky pes nie je nikde v zakone ani definovany...

Re: Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Str 07.11.2018 16:44

Offtopic: A záchranárčina a teda záchranárske psy patria pod čo? Pod policajný zbor, či???

Re: Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Str 07.11.2018 17:11

Problematika zachranarskych psov je riesena len v ramci horskej sluzby. Inak na Slovensku je zachranarcina len na dobrovolnikoch, preto nie je nikde dana... Inak by to logicky malo spadat pod MV alebo CO...

Re: Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Pon 13.01.2020 12:22

Caute po dlhom case :)

Neviem, ci ste zachytili, ale niekde zase polovnik zastrelil kaukazaka v lese. Znama o tom pise clanok pre SME a ma stanovisko polovnikov, ale nie psickarov. Nemate niekto podobnu (hroznu) skusenost a nechcete sa vyjadrit za psickarov?
Odoslať odpoveď