Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Ochranári, poľovníci, pes v lese...

Poslaťod akuk » Štv 10.03.2016 9:04

uff, take typicke :hmm: vystrielame si vlckov a teraz prask na vysoku :pac: :plac:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod laznick » Štv 10.03.2016 10:16

akuk píše:uff, take typicke :hmm: vystrielame si vlckov a teraz prask na vysoku :pac: :plac:

Vlckov by som za tym nehladal. Skor by som za to vinil polnohospodarov s ich monokulturami a pocasie... kto si pamata kedy bola naposledy poriadna zima? Tot minule som mojmu vyberal klieste vo februari :pac: Zdravu vysoku ani vlcko dole neda...a prirataj si k tomu absenciu snehu... dostatok krmiva, (aj bez prikrmovania) a mas nadstav. V Cechach uz nevedia co s ciernou a idu po polnohospodaroch... hlavne kvoli monokulturam...
IT´S A BORDER TERRIER THING...YOU WOULDN´T UNDERSTAND...
laznick
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Štv 10.03.2016 12:21

laznick píše:Zdravu vysoku ani vlcko dole neda....

nie. lebo on tu na to nie je (nebol), aby daval dolu zdrave kusy :smile:
vysla som s nimi, lebo presne pri nich sa ukazuje, ako sa s tymi cislami hra - komu ako vyhovuje
rocny prirastok vraj cca 150 kuskov, tolko isto povoleni na odstrel (nie som v tomto znala, len co to citam) :nwm:
dnesne pocty su od 250 do 1500 ks :lol:
polovnici tvrdia, ze sme zasobarnou okolitych krajin :ach: ochranari hlasia ubohy stav
ale necham si vysvetlit :no:

a najst spolocnu rec nehrozi, aj karpatsky dohovor je len paskvil papiera s pohladom na nase lesy
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod laznick » Štv 10.03.2016 14:18

O vlkoch toho moc neviem..ja som sa vyjadroval k vysokej a ciernej. To nik nezaprie, ze tu mame nadstav.
Jasne, ze zdravu vysoku vlk dole neda, ale kvoli tomu, ze ma vysoka dostatok potravy, a ani snehu nieto co byvalo, tak aj "prirodzeny" ubytok, resp. chorych, ci "unavenych" kusov pre vlckov je pomenej. Osobne by som bol za celerocny zakaz lovu vlka ( a to dumam nad polovnycm listkom - hlavne kvoli pristupu do revirov). Pre ludi nebezpecny nie je, vysokej a ciernej je nadstav a pani polnohospodari si maju lepsie chranit stada... ani taky Cuvac nebol slachteny na pasenie, ale na strazenie...
IT´S A BORDER TERRIER THING...YOU WOULDN´T UNDERSTAND...
laznick
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Pia 15.04.2016 8:23

To video ako odchytavali medvedicu (asi v okoli Martina) ste videli? Najprv sa ju snazil veterinar uspat, psi tam stekali traja okolo, nedarilo sa, potom nastupil do auta a medvedica cez okno chytila za rukav toho veterinara a tak dali pokyn na strelbu.
https://www.facebook.com/streleckyporta ... 718758734/
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod erik70 » Pia 15.04.2016 10:12

To tam bola aká banda magorov????!!!!! :oo: Ktorý idiot ide hladkať medveďa??? a cez okno sa nechá potom pokúsať?! To bola vyslovená provokácia....Ale aj tak sa mi medvedica zdala nejaká zvláštna, malátna, ospalá?! Keby bola v pohode tak by tam urobila asi iné poriadky s nimi...aj so psami.
erik70
Šteniatko

Poslaťod vavrena » Pia 15.04.2016 10:22

šak ospalá bola, lebo sa ju snažili uspať. Len to nešlo ako si predstavovali. Vidíme len výrez celej akcie, sto vecí sa dá na tom videu skritizovať, ale bohvie ako dospeli až k tomuto bodu, kde video začalo, a ako dlho to trvalo.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod naja » Pia 15.04.2016 10:49

Tak dany veterinar to bola ina "kapacita". Myslim, ze sa aj inymi vecami "preslavil".

Edit: tak to ani nebol vet, len spravca itulku v Martine. Proste profesional na mieste :(
naja
Junior

Poslaťod Margita » Pia 15.04.2016 13:46

tak to uz ozaj :ach: s jednou malou nedvedicou si nevdia poradit? ved sa xy krat uspavali samce,levy,slony...barsco
smutne ,asi bol problem zavolat niekoho kompetentneho a este v tej oblasti,v BA sa da lahsie zohnat cloveka na odchyt nebezpecneho zvierata...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné