Branný deň v škole a pes

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Branny den v skole

Poslaťod calwen » Uto 18.11.2008 17:35

no :smile:
potrebovala som ho na prejav na slovinu...a dovolili :lol:
Naj bolo co som vyviedla nemcinarke :ha: :ha: :ha: Ked dosla do triedy peso mi lezal pod stolickou a ona si ho nevsimla. A vlastne celu hodinu o tom nevedela...az na konci ked sme zacali vstavat peso vybehol rovno do ulicky a ona dostala skoro infarkt :joint: ...skoda :hi:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Uto 18.11.2008 18:27

:heh: :heh: :heh: Offtopic: a to o com si pisala ten prejav? ja som myslela ze len na jednu hodinu, nie cely den, musela byt haluz :ha: :ha: :ha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod calwen » Uto 18.11.2008 18:37

prejav o holandanoch :lol: a ano cely den...bolo to super :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Branny den v skole

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.11.2008 18:57

Alica a ospravedlnenku nepotrebuješ?čo im povieš,keď pojdeš za nimi so psom? :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Branny den v skole

Poslaťod Vikiki22 » Uto 18.11.2008 19:12

Ja som mojich hafanov často vodila do školy, keď sme nič nerobili na konci školského roka. A bez problémov som mohla. Ani som sa nepýtala. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Branny den v skole

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.11.2008 20:55

že by som skúsila aj ja bez pýtania? :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Uto 18.11.2008 22:10

no uz vidim ako by ma vyhodili z tej hodiny (keby som mala Bellu), keby ktosi dosiel - aj na konci roka :ha: :ha: :ha: u nas totiz vsetci robia na skole vedu aj z toho, ze si neni prezuty, a pritom nam ani nekuria a v podstate tam kam teraz chodim to neni ani hlavna budova...
Lenka: ved ked mi nedovoli, tak mi mama napise ospravedlnenku a pojdem za nimi :heh: :heh: :heh:
ale urcite sa ho opytam, len u nas na skole je problem ten, ze na brane mame tabulku Zakaz vodenia psov, ale tak ked nad tym rozmyslam tak tam mame viac vchodov na pozemok a je to len na hlavnej brane, kade ja vlastne ani nechodim :no:
mozno ju skusim zobrat na konci roka...podla toho kolko hodin budeme v skole a ci nam ktosi bude chodit do triedy...ked malo hodin a nikto nebude chodit tak ju MOZNO skusim zobrat, prinajhorsom ju zaviazem vonku (z coho by som mala asi nervy, aby jej niekto cosi nespravil, ale nezavolal policiu, ze maju v skole potulneho psa :ach: ) a budem za nou stale chodit, alebo zostanem rovno pri nej vonku aj s kamoskami
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod Vikiki22 » Str 19.11.2008 13:22

Lenka.Buddy píše:že by som skúsila aj ja bez pýtania? :ha:

No, skús... :lol: Ináč... Mali sme profku na gympli, ktorá niekedy nosila aj svojich 2 jazvečíkov do školy. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Branny den v skole

Poslaťod Fraga » Str 19.11.2008 21:04

AlicaGGG píše:cawte vsetci - mam jednu strasne blbu otazku :ha:
myslite ze by so si mohla zobrat havinu na branny den zo skoly, keby sme isli kdesi von? :heh: minuly rok sme boli na Cachtickom hrade - teda ja som nebola, ale keby som si mohla zobrat aj havinu tak by som urcite isla, len asi mi to profak nedovoli, lebo sa bude bat ze sa moze nieco stat... :lol:


Tak ja ked som bola v siedmej triede :lol: uf to bolo uz dávno :lol: veru mi triedny učiteľ (zdravím :ahoj: ) dovolil psa. boli sme pri jazere, a kamoška mala tiež NO ja som mala jagdteriérku :lol: Takže za opýtanie nič nedáš :jop:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Str 19.11.2008 21:42

supeeeer! cim viac sem pisete ze aj vy si berete psy tym viac si myslim ze aj mne dovoli :no:
ale to nepoznate naseho triedneho - minule mi povedal, ze ked budem chybat cely den MUSIM mu doniest papier pre riaditelku, aby ma ospravedlnila ona :pac: a pritom inokedy ked donesem len od mamy je to v pohode, ale on je taky...
dufam ze toto nebude citat :haha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 20.11.2008 16:12

a čo chceš do tej ospravedlnenky? :pac: že nešla na branne s triedou ,ale za triedou so psom? :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Branny den v skole

Poslaťod Aris » Štv 20.11.2008 21:12

Alica to myslíš gympel v NM? Ze ani nekúria?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Štv 20.11.2008 21:46

kuria..ale my sme na 2 budovach - Gympel a este byvala I. ZS - tam su bilingvalisti a druhaci - cize aj my a tam nam nekuria, ale uz to riesia
a do ospravedlnenky si napisem ze som nebola kvoli alergii, ako vzdy, a jemu to moze byt jedno, ci som ozaj nebola kvoli alergii, aj ked pojdem nimi, hlavne ze mu dam ospravedlneneku, to mu musi stacit, lebo ho to nema co zaujimat co som robila ked som bola zapisana, aj ked pojdem s nimi
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod Federika » Pia 21.11.2008 22:13

Ja nad tym tiz rozmyslam, nikdy nemame co robit, aspon sa zabavim. Ale na skolske vylety uz mam povolenie od zemepisarky, je zlata. Ze ked nema problem so psami a s ludmi, preco nie. Len nech vladze, takze si pockame aspon do jari.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Branny den v skole

Poslaťod tera » Pon 06.07.2009 19:11

no ja som to nikdy nestihla ale kamaratka mala malicke steniatko jazvecika v skole (nebudem pripominat kto vybavoval :hi: :lol: a kto to dovolil , tiez zdravim :ahoj: ) a vsetci boli happy

no my sme mali vyhodu ze v stredu a stvrtok poobede sme mali kruzok mladych priatelov prirody a sme chodili von ked bolo pekne. tak ked som stvrtok isla (v stredu chodili krpci-prvostupnari) tak som jasne ze pesa brala a postupne bravali viaceri. a raz doniesol aj ucitel psa a vtedy bolo asi 30 deciek a 20 psov (ach potvory, na sutaz mi prisli ledvaj 12 a to aj cezpolny) a sme ich vykupali na dlhych kusoch a bolo fajn :lol: :lol: :lol: a okrem toho moj pes mal specialne privilegia :lol: berie sa do toho pozornost vsetkych ucitelov a deciek, upratovaciek a skolnika :lol: :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné