Branný deň v škole a pes

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Branný deň v škole a pes

Poslaťod AlicaGGG » Pon 17.11.2008 18:55

cawte vsetci - mam jednu strasne blbu otazku :ha:
myslite ze by so si mohla zobrat havinu na branny den zo skoly, keby sme isli kdesi von? :heh: minuly rok sme boli na Cachtickom hrade - teda ja som nebola, ale keby som si mohla zobrat aj havinu tak by som urcite isla, len asi mi to profak nedovoli, lebo sa bude bat ze sa moze nieco stat... :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod Whip it » Pon 17.11.2008 18:57

myslim, ze by bolo na mieste pytat sa na vedeni skoly a nie na DF, tu ti urcite niekto nepovie, ci ano alebo nie. :ahoj:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: Branny den v skole

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 17.11.2008 19:00

ja som svojich bravala stale minimálne Blackyho ale pár krát som mala aj všetkých troch
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Pon 17.11.2008 19:00

:ha: :ha: :ha: inak ja asi aj tak zostanem doma, len ma to tak napadlo, ze keby sme mali ist na vylet nech ide aj havina...a keby nedovolili tak rano vstanem a budem cakat pred skolou, aby som isla s nimi ale pojdem sama za seba...ved to mi na to potom nic nemozu povedat, ked budem aj normalne zapisana, ze chybam
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Pon 17.11.2008 19:00

Trixi: a aj si sa pytala? koho? :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 17.11.2008 19:07

jj ucitela co s nami isiel pozeral sa divne a potom povedal ze ok ked chcem ... to bol cely branny tyzden prvy den som zobrela len Blacka ze vyskusam druhy som zobrala aj Trixi a potom s nami chodil aj Dasty ... psiská sa vyhrali a vymaznali tak ako už dlho nie ... doma na poriadne individuálne vyhranie uz pri 3 psoch akosi neostava cas
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Pon 17.11.2008 19:11

super, diky
my sa este nechystame nikam, ale ked pojdeme aby som mohla hned reagovat :ha: :ha: :ha:
my mame sice takeho triedneho jak slak :pac: ale dufam ze mi ju dovoli zobrat, ked nie bud zostanem doma alebo ich fakt pockam a potom sa k nim pripojim
a jak sa to mam opytat? normalne, ze ci si na branne mozem zobrat aj psa? ved dostne mrtvicu :heh: :heh: :heh: bude myslet ze si robim srandu
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod drymarchon » Pon 17.11.2008 19:20

ja ked som este chodila na zakladnu tak som brala hafana vzdy, respektivne mi ho vzdy doniesla mama, lebo sme chodili na hradzu blizko nas :no:
nikdy som sa nikoho nepytala, podla mna boli ucitelky rady ze mali decka zabavu a dali pokoj. a psickari sa ja zapojili do debaty. :lol:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Branny den v skole

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 17.11.2008 21:10

ja som sa napr u nás na gympli pýtala triednej či by som si mohla zobrať Badáša..a NIE :ua: že sa niečo môže stať a podobne :ach:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Pon 17.11.2008 21:52

no ved toho sa aj ja bojim - tiez gympel :ha:
ale ved ked pojdem s nimi len tak (keby mi nedovolil), ze "nahodou" sme sa stretli tak mi nemoze povedat podla mna nic, ci hej? :pac:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Branny den v skole

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 18.11.2008 8:17

ja chodim tiez na gympel .... ale ja som sa pytala ucitela ktoremu je vsetko jedno (nie je moj triedny)
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Branny den v skole

Poslaťod unicorn » Uto 18.11.2008 16:16

ja som na zakladnej ani na strednej este psa nemal. ale raz si brala oskara na branne sestra a v pohode. mi potom rozpravala, ze bolo krasne vidno, ktore spoluziacky brali psa iba ako vec co je na retazi a strazi dom a bali sa ho aj ked mal vtedy mozno len 4-5 mesiacov. a ktore boli z toho nadsene, ze sa s nim mozu hrat a maznat atd. ale nakoniec vraj vsetci pochopili, ze koncecpia psa sa uz davno posunula aj inymi smermi... :lol:
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Branny den v skole

Poslaťod calwen » Uto 18.11.2008 16:20

Ja som s mojim bola na brannych-pohodka...vsetci nadseni (to bol este malinky, mal asi 3 mesiace).
A minule som ho mala aj na vyucovani a vsetci v celej skole boli z neho na vetvy :lol:
A napriklad stareho psa som si mohla zobrat aj na barsaky skolsky vylet (aj ked to sa nikdy nestalo, lebo vzdy som bola chora vtedy :ua: )
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Branny den v skole

Poslaťod Owecka753 » Uto 18.11.2008 16:49

aaa ja som si mohla zobrat...........jeden raz ovciaka a ked som maal aj biglika raz som zobrala aj toho(to ste toho predtym) a teraz sa chystam zobrat
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Branny den v skole

Poslaťod AlicaGGG » Uto 18.11.2008 17:00

tak to je super, ze skoro vsetci ste si mohli zobrat hafanov :ha: :ha: :ha: aspon si hovorim ze to mozno dovoli aj mne, lebo som si myslela ze je to asi blby napad, ale ked hovorite ze aj vy si bravate psikov, tak je to ok :lol:
calwen: na vyucovani??? :oo:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Ďalší

Späť na Ostatné