Branný deň v škole a pes

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Branny den v skole

Poslaťod valad » Pon 06.07.2009 19:34

Ja som bral vždy, aj keď učitelia neboli nijako nadšení. Neskôr sa pridal aj spolužiak a to už nám povedali že to už je veľa, že z toho robíme kynologický krúžok a má to byť branné. To nás samozrejme nijako neodradilo a dôvodili sme že to sú obranári a že žiadne poriadné branné sa bez nich nezaobíjde :)
valad
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 176

Re: Branny den v skole

Poslaťod zdenka2710 » Pia 02.12.2011 18:48

No tak toto musim skusit aj ja :lol: :lol: ale kazdemu hned udrie do oci tabulka na brane> ZAKAZ VSTUPU SO PSOM< Ale tak raz som aidu uz mala na hodine bioly, to som tancovala ale to vtedy uciteli taka co ma rada psy tak to vybavila s riaditelom. Ale na biole som mala dvakrat aj nasho kocura eddieho ;D
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Branny den v skole

Poslaťod Domča » Sob 03.12.2011 23:01

ja som na slovenčine písala ročníkovú prácu o rotvajleroch a keďže mal vtedy Atosko (RTW krížený) 7 týždňov tak nikto nenamietal že tam je...........dokonca o ňom učiteľka ani nevedela :D keď ma vyvolala, tak som nabehla zo šteňaťom na rukách a ona sa skoro pototo od radosti :)

ale tomu je už 5 rokov :)
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Branny den v skole

Poslaťod Nanda » Pon 05.12.2011 20:20

Náš triedny nechce aby sme brali psov ale iní učitelia dovolia! Jedna mala staforda :pac: A ja som nemohla zobrať mojho drobca! Ale povedal že vši možu ísť joj taký je....Asi sa potom pojdem spýtať riaditeľa keď bude niake branné :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Branny den v skole

Poslaťod Fly Bubble » Ned 01.01.2012 20:19

Jááj naši učitelia :ach:
Tí by nikdy nič nedovolili :ach: :pac:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Branny den v skole

Poslaťod Nanda » Uto 03.01.2012 19:04

Šak učitelia :vykricnik: :hmm: Neznášam ich.. lux - tebe dovolia si na branné zobrať Strelku? :ach:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Branny den v skole

Poslaťod zdenka2710 » Uto 03.01.2012 22:59

Jedna nasa ucitelka ako poznala sa s ocom uz davno, a aj ona ma psa. tak mi zoorganizovala vystupenie v triede (dd). myslim ze ona by mi to povolila, ale ju uz bohuzial vykopli :pac: :pac: :pac: :smile: :no: :ua:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Branny den v skole

Poslaťod Nanda » Str 04.01.2012 19:37

A aké vystúpenie? :angel:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Branny den v skole

Poslaťod zdenka2710 » Str 04.01.2012 20:29

Dogdancingu :hi:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Branny den v skole

Poslaťod Nanda » Str 04.01.2012 20:39

Ahá :smile: Moj sa nevie z toho skor nič naučiť akurát čo vieme je Skok na chrbát a do náručia a prevaľ sa, mŕtvy :pac: To je asi všetko
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Branny den v skole

Poslaťod Domca » Sob 07.01.2012 15:23

Na branne som nechodievala... :lol: ale raz som bola aj s mojou fendulou, este na zakladke, pytala som sa triedneho ci mozem, najprv na mna kukol ze ci mi nesibe... :lol: ale potom povolil a vsetci sa z nej vytesovali :D....no a minuly rok som ako koncorocnu maturitnu pracu robila kalendar pre nas utulok, tak som si vypytala povolenie od riaditelky ci ju mozem na den vziat do skoly a v pohode....vsetci sa z nej sli pototo... :lol: :lol:
zavisi to hlavne od ucitela, niektori dovolia, ini nie....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Branny den v skole

Poslaťod Fly Bubble » Sob 14.01.2012 17:55

Nanda píše:tebe dovolia si na branné zobrať Strelku? :ach:


Nie :hmm:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Branny den v skole

Poslaťod Nanda » Ned 22.01.2012 20:36

Ani mne Mikyho. Ale tak čo, keď bude branné pojdem za riaditeľom a jeho sa opýtam. :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Predchádzajúci

Späť na Ostatné