Už nie iba poľovníci...

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod d_o_d_o » Sob 22.11.2008 21:22

ja mam rovnako belgickeho ovciaka-groenendaela ako doticni (videl som reportaz v TV) a keby mu niekto hocijakym sposobom ublizil tak by som sa prestal ovladat a toho hlupaka by som neskutocne stlkol a zneprijemnoval by som mu kazdy den jeho zivota tak, ze by 100x olutoval to co spravil.....v horsom pripade by som sa asi neovladol a asi by som zastrelil ja jeho...
ObrázokObrázok
d_o_d_o
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod zeane » Pon 24.11.2008 16:11

hej? a aj by si púšťal psa trošku popreháňať susedove kozy ako dotyčný ktorému toho psa zastrelili??? Pretože presne preto sa stalo to, čo sa stalo.... :ua: Majiteľovu bohorovnosť si od**al pes...
Mrzí ma tá krvavá hmla čo máš pred očami... :nwm:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod Lena » Str 26.11.2008 14:27

:ua: zeane má pravdu- peso tam nemal čo hľadať. určite by som nereagovala odstrelením keby som na jeho mieste ale ktovie ako to bolo predtým....ozaj nevie niekto ako to vlastne celé dopadlo s tým ujošom?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod d_o_d_o » Ned 30.11.2008 16:49

to je pravda ze to pokazil majitel ale ten stary chren ani len nemal zaujem vyriesit to inym sposobom ako odstrelenim..ved sa to dalo vyriesit aj inak..ziadnemu z jeho zvierat ten chudak pes neublizil takze nevidim dovod preco strielal...a este nelegalne drzanou zbranou...za svojim nazorom si stojim..stary by mal dostat co si zasluzi
ObrázokObrázok
d_o_d_o
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod zeane » Ned 30.11.2008 18:05

ty si u toho bol? že vieš toľko podrobností. Pretože už v tej reportáži bolo vidieť že tam nejaké pokusy o zastavenie vypúšťania psa ku kozám boli.... Nehovorím že sa to nemohlo riešiť inak - ale vedel dedo o možnostiach ktoré má? Tvrdíš že pes neublížil žiadnemu zo zvierat - skús sa porozprávať s veterinárom o tom aké prospešné pre kozy je naháňanie dospelým psom - a to nehovorím o možnosti pokúsania. Kozy boli "na mlieko" a to znamená kozľatá. Vieš čo dokáže s takýmto zvieraťom stres? Prečítaj si o tom - stres dokáže aj zabiť, nielen pripraviť o mlieko... Pes to ešte veľmi slušne povedané od**al. Ja to ovšem vidím na full vinu majiteľa psa.
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod Safi » Uto 02.12.2008 17:35

pripájam sa k Zeane, psíka mi je ľúto, ale každý majiteľ je za svojho psa zodpovedný a keďže sa mi ľudia tvárime ako "tí rozumnejší", mal by majiteľ predvídať a predchádzať... nemuselo sa to stať, majiteľ psa to mal vo svojich rukách... :nwm:
Cesta je cieľ... Safi nemá PP, ale má všetkých 5P: Poslušná,Priateľská,Perfektná,Pobláznená a Presne taká akú sme chceli.:))
Safi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod Ulfheiðr » Str 03.12.2008 9:22

Jo asi tak. Bohužiaľ sa stretol nezodpovedný majiteľ s labilnou "obeťou".
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Už nie iba poľovníci...

Poslaťod elienka » Uto 31.03.2009 9:05

Tak historka teraz už na pobavenie ale skoro som odpadla, keď mi to stará mama rozprávala.
Úvod: Stará mama býva odo mňa 4 domy. Jej sused má jazvečicu a keď na jeseň hárala, tak mojej starej mame nejaký cudzí psy vytrhali plot a cez drevá v záhrade mojej starej mamy sa snažili dostať za fenou až všetko drevo porozhadzovali. Sused drevo upratal. Asi bol dosť napálený.

Pokračovanie: Minulý týždeň som sa zastavila za starou mamou na návštevu, zobrala som psiskov samozrejme, stará mama ich ľúbi ako svoje vnúčatá. Keď sa psíci v dome nudili, tak som ich pustila na dvor (zabezpečený zo všetkých strán) a psíci boli dosť dlho vonku. Včera mi stará mama hovorila, ako stretla suseda a on sa chcel v podstate pochváliť, ako chránil aj jej majetok. Vraj tých drevách boli nejaký dvaja psy, jeden dosť veľký a dobíjali sa za jeho fenou. (Psíci sa poznajú, vždy sa rozprávajú cez plot, keď som na návšteve, to však sused nemôže vedieť). Tak najskôr sa snažil ich krikom odohnať na čo že oni začali strašne vrčať (som rada že necúvli, lebo inak sú strašne dobrí a ja si myslím, že mňa nestrážia). Tak že im povedal, že ide po pušku a strelí ich. Keď sa vrátil, tak tam neboli. No stará mama skoro infarkt, a pýtala sa že aký boli. On že jede čierny s bielym a druhý hnedý. Stará mama že, veď to sú psy mojej vnučky. On teda ostal dosť zarazený a zhrozený. Ja viem že to vpodstate myslel v dobrom, našťastie sa nič nestalo, ale ak by ich strelil, tak toho veta fakt zacvaká, lebo boli na súkromnom zabezpečenom pozemku, teda snáď by sa nič horšie nestalo, šak im mohol oko vystreliť alebo bohvie čo ešte. Psíci nemali ani obojky, lebo je to len cez 4 domy, tak to len prebehneme, ale som si povedala, že bez obojku už nikdy nikam.
Ale aj tak je zaujímavé, že on takto fenu stráži, ale mne keď sa moje hárajú, ja mám pokoj, ja som vživote nestrela žiadneho psa ako by sa k nám dobíjal, a to od toho suseda bývam len 3 domy. Tak vlastne neviem čo stráži.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Predchádzajúci

Späť na Ostatné