Pranie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pranie

Poslaťod pigie » Pon 22.09.2008 6:36

My prerieme podobne ako ostatni - tak isto ako nase veci, len nedavam avivaz. Peso sa nestazuje a i periny ma rad - tie avivazovane :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pranie

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 22.09.2008 7:11

ja som myslela skôr zdravotne nevadia. Ale lahne si aj do novovypratého, či už postele, alebo pelecha, nemá z toho žiadne psycho, ani vyrážku. :lol:
Ale to môj Dixi, to bol iný prípad. Od momentu, keď sme jeho deku vzali do rúk a strčili do práčky, tak sa od tej práčky hodinu nepohol a zúfalo kukal, ako sa to tam točí. Potom bol dva dni urazený a do vypratého pelecha si nelahol, ale spával na obyvačkovom stole :pac:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pranie

Poslaťod Nia » Pon 22.09.2008 7:28

Ale to môj Dixi, to bol iný prípad. Od momentu, keď sme jeho deku vzali do rúk a strčili do práčky, tak sa od tej práčky hodinu nepohol a zúfalo kukal, ako sa to tam točí. Potom bol dva dni urazený a do vypratého pelecha si nelahol, ale spával na obyvačkovom stole

Offtopic: Ulf: nad tym sa netreba pozastavovat...moj krpec spaval cez leto na kuchynskom stole, aby mu nic z jedenia neuniklo a z tade mal vyhlad na vsetko :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Pranie

Poslaťod pigie » Pon 22.09.2008 7:31

Ulfheiðr píše: ale spával na obyvačkovom stole :pac:

Offtopic: Ach, sorry za OT, ale ja som sa strasne pobavila, ked som si predstavila, ako moj pes lezi na obyvackovom stole... Hlava visi dolu a zadok tiez, lebo je stol oproti nemu dost maly :aaa: Mam prijemny vstup do pracovneho dna :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pranie

Poslaťod unicorn » Pon 22.09.2008 8:59

Amaguk píše:Ulf, ale v tych perinach mu skor hlavne i vonias ty, co asi v jeho pelechu nie. Ci ano? :lol:

preto si napriklad moj do pelechu vzdy dovlaci moje botasky, alebo nejake stare tricko :)
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Pranie

Poslaťod zeane » Pon 22.09.2008 15:01

Jasne, aj u nás sa perie dohromady - akurát nepoužívam do prania prášok, ale gél, čo je podľa mňa zasa raz to isté :nwm: Ja nemôžem neavivážené veci, hlavne deky, bo ma potom okopáva statická elektrina ešte aj v posteli... (vedľa postele mám kovový regál na knihy). Bone aviváž nevadí - naopak, celkom radostne si chodí fetnúť aj k vyvesenému prádlu a v posteli na čerstvo vypratom polihuje šťastne úplne prvá. ( :pac: )
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Pranie

Poslaťod Bibiana » Pon 22.09.2008 16:27

Tak tak, ani my neperieme Falikove deky a návlečky nijako extra.. Ale tá radosť keď máme navlečené čisté návlečky- to sa tam dokáže vyvaľovať a robiť "sudy" aj hodinu..

Nia na kuchynskom stole? Takto nejako? :ha: Obrázok
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pranie

Poslaťod Diana » Pon 22.09.2008 16:30

no pekne na cistom opratom obruse :heh:
Diana
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Bratislava

Re: Pranie

Poslaťod Nia » Pon 22.09.2008 20:46

Offtopic: Bib: :haha: tak ta fotka nema chybu, no vzhladom na "velkost" krpateho sa da normalne na stole stolovat :heh: ...minule sa mu podarilo dat si hlavu do takeho dekoracneho taniera a na nom boli nejake trblietky ci co...uuuzasne sa mu trblietal nostek :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Pranie

Poslaťod camon » Pon 22.09.2008 22:01

dakujem za odpovede :no:
my skocime k vetovi, i tak treba uz ockovat,tak uvidime z coho to ma
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Pranie

Poslaťod lulu » Štv 02.10.2008 17:24

Ehmm.,budem asi toršku neskorá:D:Dnevadí.,my to perieme v normálom arieli/y neviem akee tam je.,, :ach: :lol: aa beru to v pohode.,,neprekááža im to.,.aa ani nerobí zle:)
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Predchádzajúci

Späť na Ostatné