Aka je povaha vasho psa?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Aka je povaha vasho psa?

Poslaťod Kustar » Štv 20.08.2009 10:39

moje su priatelske,neublizia ani muche :lol:
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: Aka je povaha vasho psa?

Poslaťod Siel » Pon 09.06.2014 11:17

Moj rony- vsudekousal....vsechnokousal....
Maly chlpaty dovercivy hravy, vonku lenoch...dobiedza do hry, lize mi nohy s oblubou co sa mu ako fakt cudujem...krados toaletaku...hlavne v tej najnespravnejsej chvili....
Inak mily trosku stekavy havko :) :jupi:
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Aka je povaha vasho psa?

Poslaťod DiamonD » Ned 12.10.2014 21:15

Kora- inteligentná, šíkovná, blaznivá občas také trdlo zbrklé občas strachopud. Na niektorých psov dominantná niektorých ignoruje aby sa s niekym začala hrat musí si ho dlhšie otukať. Cudzích ludí ignoruje nenechá sa pohladkať, známych miluje. Povahovo mi uplne vyhovuje len by som jej občas dodala viac sebavedomia...
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Aka je povaha vasho psa?

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 0:45

Moja Carmen je strašne trdlo. Je moc priateľská... čo sa so zlým ranným výcvikom (rodičia ju rozmaznávali - mal to byť pes do rodiny ... netušila som, že raz zo mňa bude psíčkarka ... no, ďakujem Carmen, že ma naučila - učí, niečo o psom svete ... bez nej by som nebola tam, kde som) a tak je v určitých veciach strašne zbláznená a rozrušená. Inak je inteligentná a celkom učenliva - za 2 roky sme sa naučili 55 trikov + zák. poslušnosť. Je to labradorka - LR by mali byť pokojní, no ona je pravý opak - nemusí to byť ani LR - nemá preukza pôvodu (ľutujem to, verte ... o množení viem a som proti). Inak, miluje ostatné zvieratká a je BFF s našim kocúrom.

Obrázok
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Aka je povaha vasho psa?

Poslaťod lollkoo2 » Pia 28.11.2014 13:43

BENY je šľachtic aj barbar :D Udržiava si odstup, návštevy privíta (a že strážny pes), ale nemá rád maznanie. Nevie sa hrať so svojimi hračkami, ale rád kradne neteri. Čo sa týka ostatných psov, feny miluje, psy indi-vindi. Robí si po svojom, dokáže zázračne ohluchnúť, keď zachytí diviačiu stopu. Na mačky si zvyká :D Je to uskučaný flegmoš, ktorý miluje pohb v hore. Nie je dôverčiv, nemá rád, keď ho cudz chcú hladkať zvrchu. Nenávidí kúpani. Nevrčí, keď ho niekto niekedy potiahne za uško alebo tak, má trpezlivosť s deckami. Rád ich naháňa, keď sa batoli. Nudí ho dril a myslím, že naj by bolo, keby mu oplotím horu a založí svorku :D
lollkoo2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Predchádzajúci

Späť na Ostatné