pohyb šteniatka

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: pohyb šteniatka

Poslaťod Cathie » Str 21.01.2009 16:11

Zaujimava tema.. ked to tu tak citam, tak vlastne moja by mala mat nadmerne mnozstvo pohybu a to si myslim, ze by este mala chodit von viac :nwm: Keby som chcela 6-mesacnu borderu brat na cca 1,5-2 hodiny denne von, to by sme boli iba na sidlisku.. ked uz ideme kamsi do prirody, sme tam aspon dve hodinky (plus cesta MHD aj hodina dokopy dalsia) a vecer este ideme na normalnu cca hodinovu prechadzku. A podla toho, ako na to reaguje ona, nie je to pre nu vela..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: pohyb šteniatka

Poslaťod mmseltie » Str 21.01.2009 19:13

Cathie , máš pastiera. Toho vo veku 6 mesiacov už uštveš len veľmi ťažko a neskôr - nemožné. Ja to zo šeltinkami poznám. Prídeme z celodennej túry a oni ma sledujú, či sa náhodou niekam nepoberám, lebo by najradšej pokračovali.
mmseltie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 479

Re: pohyb šteniatka

Poslaťod Gombicka333 » Str 25.03.2009 14:14

Ahojte....ja mam 6 mesacne stena cavaliera a chcem a opytat ze ci by zvladal dlhe prechadzky .... :nwm:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Predchádzajúci

Späť na Ostatné