Spln mesiaca

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Monca » Ned 12.09.2010 9:45

Essie spln vôbec nevníma, je taká ako vždy :lol: skôr ho vnímam ja, nemôžem vtedy spať :ach:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Spln mesiaca

Poslaťod kotrmelc » Ned 12.09.2010 11:05

Pri splne sa prehadzujem a neviem zaspať, tak isto aj priateľ. Neviem, či to pôsobí aj na psov: jedno je isté keď brešú tak to v momente zaregistrujem, lebo nespím. :ach:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Bee House » Str 15.09.2010 16:07

na mna ani na psicu vdakabohu ziadny spln mesiaca neposobi. Ona je vlkolak od narodenia a ja spavam celkom dobre pri akychkolvek podmienkach :jop: :jupi: :haha:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Monca » Štv 16.09.2010 15:02

a ja spavam celkom dobre pri akychkolvek podmienkach :jop: :jupi: :haha:


Offtopic: závidím :plac: :heh: mne sa dosť ťažko zaspáva (dlho mi to trvá :ach: ) aj za normálnych podmienok, nieto ešte pri splne :aaa:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Spln mesiaca

Poslaťod drymarchon » Štv 16.09.2010 21:08

no môj pes na celý spln kašle, ale na mňa teda pôsobí, nehovoriac že mám už bez toho sklony k námesačnosti, pri splne cítim obrovský nekľud a myslím, že aj zle spím. jednoznačne ale spln pociťujem veľmi intenzívne...
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Bella » Ned 24.10.2010 18:24

my obe spíme ako zabité :lol: na jednej posteli :pac: :pac:
Ernest Hemingway
"Čím viac spoznávam ľudí, tým mám radšej psy."

Eugen Drewermann
"Pokusným zvieratám sa prestrihujú hlasivky, aby nikoho nerušil ich nárek."

"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku."
Bella
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: Prešov-Sekčov

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Lenkaa » Ned 24.10.2010 19:07

A ja že čo je moja malá včera a dnes taká nekľudná a to spln :pac: Ešte, že je dogforum :lol:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Aris » Pon 25.10.2010 16:36

Ja som zistila, že ked je spln a mám pri sebe mobil tak telefonujem a posielam SMS, ale na druhý den si to vôbec nepamätám :aaa:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Lenkaa » Uto 26.10.2010 8:55

Aris píše:Ja som zistila, že ked je spln a mám pri sebe mobil tak telefonujem a posielam SMS, ale na druhý den si to vôbec nepamätám :aaa:


Tak od teraz pri splne zamykať mobil do trezoru :lock: , to musia byť účty :lol:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Aris » Štv 28.10.2010 20:35

Lenkaa ani nie, lebo väčšina ludí mi do bud nezdvíha alebo to po 10 sekundách môjho blabotania zrušia :haha: :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Matt Noir » Pon 01.11.2010 0:23

Ja síce psa nemám, ale sám si to akosi vynahradzujem :lol: . Už nejaké 2 dni pred splnom som bez seba a stupňuje sa mi agresivita a počas splnu proste skýčem do všetkých, ľahko sa nechávam vyprovokovať, dobre že nehryziem :aaa: :haha: . No sa potom sa to pomaly vytráca, tiež pár dní. Takže mám plne vynahradeného psa mnou, alebo tým mojim vlkom vnútri? :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Spln mesiaca

Poslaťod kotrmelc » Str 19.01.2011 12:36

Ništ som nespala do rána :rip: a strašne ma bolí hlava. Ešteže sa to vysvetlilo vo voľnej diskusii. Larami :poklona: už viem kde bol pes zakopaný :joint: Kolegyňa mi tvrdila, že si to naprogramujem: bude spln, nebudem spať :prd: No ani som netušila aký bol včera deň, hmla taká, že by mohli natáčať Úsvit mŕtvol :hmm: Neznášam spln :ua:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Spln mesiaca

Poslaťod denyho slniecko » Str 19.01.2011 13:36

Na mna spln ani nic podobne neplati. Ja spim aj pri motorovej pile pod oknom. :jazyk:
Ale Den, tej je uplne sialeny. Zavyja aj celu noc (aspon mamicka mi to ttak hovorila)
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Darcia » Str 19.01.2011 17:43

Matt Noir (a všetci ďalší spomínajúci že to má niečo s vlkom): To, že vlk reaguje na spln je typický mýtus šíriaci sa o nich. Je samozrejme že vlci počas splnu môžu byť aktívnejší a to pre veľmi prozaický dôvod - lepšia viditeľnosť a vhodný čas vybrať sa na lov. Taktiež si to ľudia v minulosti všímali viac lebo majú veľkú potrebu hľadať za všetkým nejaké znamenia a keď je počas splnu jasná obloha, zvuk sa lepšie šíri, čiže sa aj ľahšie dostal až k ušiam ľudí :smile: To je všetko :smile:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Matt Noir » Str 19.01.2011 19:19

Takto som nad tým nikdy nerozmýšľal :lol: , ale aj tak má Mesiac čo to do seba, keď dokáže takto vyvolať zmeny v ľuďoch a všetkom živom.
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné