Spln mesiaca

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Spln mesiaca

Poslaťod Betka » Sob 16.08.2008 19:05

Neviete čo sa deje so psami (aspoň s mojimi) keď je spln mesiaca? Napr.

Charlie je dosť nervózny, celú noc sa prechádza po byte, kňučí... Dneska sme sa nevyspali.. Ocino išiel s ním okolo 1:00 von ešte, zapáliť si a vraj ako vymetený pozeral na mesiac :heh: . Vlčie pudy? Síce.. york a vlčie pudy.. ale predsa pes :yes:

U Orky si o veľmi nevšímam, pretože je vonka ale ona zas celú noc breše a zavíja.

Proste sú nesvoji. A čo vaši? Má na nich mesiac nejaký vplyv?
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Spln mesiaca

Poslaťod gaab » Sob 16.08.2008 22:58

Môj husky pri splne vyl. A ďalšia vec, ak som ho vtedy neustrážila,vždy mi prchol do lesa :lol: Ale to isté /zdrhanie/ sa opakovalo deň čo deň,akonáhle sa začalo stmievať..
Naposledy upravil gaab dňa Pon 18.08.2008 22:42, celkovo upravené 1
gaab
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 251
Bydlisko: Bratislava

Re: Spln mesiaca

Poslaťod ess » Sob 16.08.2008 23:39

s mojimi spln nejako nerobi nic....aspon som si nikdy nevsimla, zeby na to nejako reagovali
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Betka » Sob 16.08.2008 23:54

hrozné.. yorkovlk :lol: :pac: .. Ale u Orky to chápem.. tá ma bližšie k vlkovi.. či líške? :lol:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Nia » Ned 17.08.2008 9:42

betka,nic si z toho nerob, moj krpec mal vcera zavijaciu premieru!!!ja uz neviem co je on zac... :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Vikiki22 » Ned 17.08.2008 21:28

Tak, u mojich som si tiež nevšimla nič mimoriadneho pri splne. Akurát, že ja vtedy neviem spať. :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Bona » Ned 17.08.2008 21:36

psom nevadí ale mne ano a to tak že asi tri dni nespím poriadne.Hold to je príroda :nwm:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Baarbora » Ned 17.08.2008 22:08

no Húser je počas splnu, tie dva-tri dni vždy ukecanejší. normalne večer po zotmení lahne a spí,ale cez spln je napružený a štartuje k bráne na každý šuchot. povodne som myslela, že je závislé od toho, ako veľmi ho uštvem vonku, ale je to rovnaké po 30min vychádzke na večer, aj po hodinovej :smile:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Spln mesiaca

Poslaťod rea » Pon 18.08.2008 10:13

Psi sa správajú, ako keby vypili každý pol litra kávy, ja takisto, pri splne najčastejšie robím prestavby v byte a sťahujem nábytok. :lol:
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré aj zlé. Skôr ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Mackie » Pon 18.08.2008 11:05

klop klop na mna spln neposobi nastastie nijako extra, ani na psa
jedine snad v tom, ze ostavame dlhsie vonku, lebo si vidim pod nohy na kopci :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Betka » Pon 18.08.2008 12:51

Nia píše:betka,nic si z toho nerob, moj krpec mal vcera zavijaciu premieru!!!ja uz neviem co je on zac... :heh:


:heh: :jazyk:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Iwka » Pon 18.08.2008 12:55

ja spln nijak nepocitujem , a nevidno, ze by ho megg nejak prezivala...stale je rovnaka
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Spln mesiaca

Poslaťod Aris » Pon 18.08.2008 20:08

Rony je vtedy tiež živší a na akékolvek šuchnutie šteká. Inak šteká iba na ludi
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Spln mesiaca

Poslaťod lusy » Uto 19.08.2008 1:12

Xar sa aj pri splne sprava uplne rovnako. takze na nas mesiacik neposobi. :nie:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Spln mesiaca

Poslaťod KatuSh_3 » Sob 11.09.2010 23:01

Ja som si zatiaľ tiež nejaké zvláštne správanie nevšimla ale doteraz som tomu nevenovala ani žiadnu pozornosť takže neviem :nwm: nabudúce ked bude spln tak si už na to posvietim ale nemyslím že vôbec vedia že nejaký spln je :lol:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Ďalší

Späť na Ostatné