Škvrny od slín na plávajúcej podlahe

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Škvrny od slín na plávajúcej podlahe

Poslaťod LadyTrixiKe » Štv 14.08.2008 15:02

Môj pes v letných horúcich mesiacoch odmieta spať na deke a radšej si ľahne na chladnejšiu podlaha avšak počas odpočinku slintá a jeho sliny ťažko schádzajú z mojej plávajúcej podlahy(musím ju niekedy zmyť aj 3 krát :pac: a aj tak to vidno)máte aj vy takýto problém ? aký čistacie prostriedky na to používate ? Ja som už vystriedala asi 3 ale žiaden sa mi nezdal extra účinný :sos:
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Škvrny od slín na plávajúcej podlahe

Poslaťod Donna » Štv 14.08.2008 15:13

my pouzivame nejaky ekologicky cistiaci prostriedok (najnovsi vymysel mojej mami) od EURONA CERNY... ale fakt to super funguje http://www.euronabycerny.com/index.aspx a zanechava to na podlahe aj ochranny "film"
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Škvrny od slín na plávajúcej podlahe

Poslaťod wildrane » Štv 14.08.2008 16:22

Mne poradili dať do vody vrchnák aviváže na prádlo a trocha jary. Podlahy súä bez cmúh, lesklé a ked haf behajú alebo sim kvapne voda s briadky utriem a flaky nezostanú :jupi:
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: Škvrny od slín na plávajúcej podlahe

Poslaťod margot » Str 27.08.2008 12:26

My po slinách umývame podlahu riedenou jarkou. Pekne to zmizne.... odporucam :lol:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Škvrny od slín na plávajúcej podlahe

Poslaťod Ulfheiðr » Str 27.08.2008 16:14

Najbrutál je Cif gel. ale ťažko sa zmýva, je to vlastne tekutý prášok. S tým ide dole všetko, aj smrad po srajdičke. :ha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852


Späť na Ostatné