Hospitalizacia psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Hospitalizacia psa

Poslaťod Mirka-NO » Pia 06.07.2018 16:22

Ahojte, potrebujem sa s Vami poradit. Uplne som z toho zufala. Vcera mi operovali NO na torziu zaludku. Hospitalizovany, pri dobrej rekonvalescencii bude minimalne do pondelka. Psik ma 9 rokov a nikdy nebol sam, bez nas. Je na nas strasne naviazany. Dnes ked som volala a informovala sa na zdravotny stav, tak chvalabohu vysledky krvi su dobre, bez teploty....i ked radovat sa je este predcasne. Lekarka mi hovorila, ze celu noc plakal, ale ze nebolo to od bolesti, ale take lutostive. A mam strasnu dilemu. Ist ho navstivit, pomojkat, byt v jeho blizkosti, alebo nie. Neviem a som fakt z toho zufala, lebo si nedokazem predstavit, cim mu viac ublizim. Ci tym, ze tam pridem a bude pozerat ako "zase" odchadzam, dam mu falosnu madej, ze som pre neho prisla a necham ho tam, alebo ci tym, ze stale caka a ja nechodim.... prosim, ake su Vase skusenosti ?
Mirka-NO
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod Margita » Pia 06.07.2018 20:11

pes nie je dieta,je to zviera,netreba to tak prezivat
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod clupko » Pia 06.07.2018 20:18

ja by som asi radsej nesla, pride mi, ze ten odchod by bol horsi nez dlhsie trvajuca nepritomnosti. pes inak vnima cas, ci je tam sam 1 den alebo 4 dni - pravdepodobne to nebude vnimat rozdielne. radsej vydrzat, vsak po vikende sa dockate :smile: drzim palce so zotavenim!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod Mirka-NO » Sob 07.07.2018 7:06

Dupko velmi pekne dakujem :-) ... asi to tak bude naozaj lepsie.
Mirka-NO
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod Lindchen » Sob 07.07.2018 7:12

Navštevovať psa počas hospitalizácie sa neodporúča. Je to ďalší stres, pretože prídeš a hneď ho zas "opustíš". Musí vydržať.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod Slausa » Sob 07.07.2018 7:16

Čerstvá skúsenosť zo včera - vetka nás pustila ku psovi až keď sme ho niesli domov. Keď sme tam boli predtým, museli sme byť úplne potichu za dverami, lebo krpec keď nás začul tak začal pískať. A to ani nie je až taký závislák
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod Lindchen » Sob 07.07.2018 7:21

Mala som tiež psa hospitalizovaného, pre 6 týždňami. Celý čas bol dobrý, spolupracoval, ale ako náhle sme prišli a počul nás na chodbe, skoro rozbil klietku, reval, akoby ho rezali. To si neviem predstaviť, že by sme ho v polke prišli navštíviť a potom ešte odišli.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hospitalizacia psa

Poslaťod Mirka-NO » Sob 07.07.2018 16:45

Dakujem za Vase nazory. Prehodnotila som to a asi je to naozaj lepsie nenavstevovat. Pred chvilkou sme prisli domov, volali nam, ze si ho dnes mozeme zobrat, tak uz nemusim tuto dilemu riesit. Ked nas zbadal, bol taky rozruseny, ze si neviem predstavit, ze by sme "znova" odisli.... este raz, dakujem za nazory. V buducnosti, uz nebudem mat ziadnu dilemu :-)
Mirka-NO
Okoloidúci
 
Príspevky: 3


Späť na Ostatné