Hľadám súrodencov svojho psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Hľadám súrodencov svojho psa

Poslaťod Linemona » Štv 09.11.2017 4:25

Dobrý deň,

netuším, či som sa zaradila správne, a ak nie, tak sa ospravedlňujem......prípadne to vymažte

Potrebujem nájsť ľudí, čo si zakúpili šteniatka rasy Akita Inu, bez PP, z chovateľskej stanice, Gubricov dvor, s dátumom narodenia, 6.9.2007,.....

Roky sa moríme so zdravotnými problémami nášho psa, a podľa posledných výsledkov vyšetrení, sú jeho problémy geneticky vrodené......je to náš miláčik, a som už bezradná, lebo je alergický prakticky na úplne všetko.....

Chcela by som vedieť, či ešte žijú jeho súrodenci, a ak áno, či riešia tie isté problémy, a ak áno, ako majitelia postupujú, v rámci liečby.....

Našla som jeho sestru, a jeho brata, ale obaja sú už v psom nebíčku.....ale ten vrh bol ehm dosť bohatý.....

ďakujem za porozumenie a zároveň sa ospravedlňujem, ak som svoj text nezaradila správne.....

linemona
Linemona
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Hľadám súrodencov svojho psa

Poslaťod Silvuch » Štv 09.11.2017 7:12

skus do temy akita.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Hľadám súrodencov svojho psa

Poslaťod Lindchen » Štv 09.11.2017 7:33

Na toto je možno lepší Facebook, ak máš účet.
Inak, mám rovnaký problém s alergiami, hoci môj pes je s PP z riadne registrovaného vrhu a tiež som kontaktovala súrodencov, všetci sú zdraví... Držím palce.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov


Späť na Ostatné