Strach a stres z veterinára

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod elfinka » Pon 20.06.2016 19:26

Aj my uz mame za sebou jedno podrazanie noh na stole a v pohode, ale teda jednak je pes salamista a dvak chodim do ordinacie rovno s haltinou nech nema moznost vymyslat a stresovat (on ani ja).
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Aris » Pon 20.06.2016 19:42

Elfinka a ako konkrétne ti vtom halti pomáha?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod elfinka » Pon 20.06.2016 19:48

Ze ho udrzim :heh: Ale on je ten typ co ked zisti ze nemoze vymyslat, tak proste nevymysla.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 20.06.2016 19:57

Očividne je to individuálne. Kebyže šušňa na vet. stole podrazia, máme zarobené na dlhotrvajúci problém. Sranda je, že ako šteňa chodil veľmi rád na veterinu. Všetko tam vždy prešmejdil, všade, kam sa dostal. Raz mi ho vet odchytil pri hlavných dverách. :ha: No a potom stačilo pár nie najlepšie pichnutých veľmi štipľavých injekcií (dobre pichnutá ho neštípala) s veľkým koncertom a tancom "po" a bolo. Síce veta dávame, no dlhšie vyšetrenie preferujeme na zemi (niektorí veti ponúkajú).
A k tomu prístupu... videla som pri análkach... pre mňa ok prístup - dr. mi komentovala čo, kde, prečo robí, počkala, kým sa pes uvoľní - a pes sa naozaj uvoľnil - a "zákrok" bol preňho oveľa akceptovateľnejší. Potom som počula druhú verziu, ako to robiť (schválne nepíšem), a obaja volíme jemnejší a šetrnejší prístup, i keď možno o 20 sekúnd dlhší.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod pigie » Pon 20.06.2016 20:09

Inak tie stiplave injekcie... Huga stipali len 3 za zivot. Vsetky pichnute tym istym vetom.
Fry mal zatial len jednu, ale tiez stipala (inym nez Hugo). Zjavne aj injekcie treba vediet pichat :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 20.06.2016 20:14

Jednoznačne. Malý (ešte ako šteňa) robil po nich taký cirkus, že sa veti z iných vyšetrovní prišli pozrieť, čo sa deje. A poslednýkrát, čo sa táto injekcia pichala a upozornení, že malý robí bordel, ho vet pichol - a ani sme nevedeli. :angel:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod pigie » Pon 20.06.2016 20:18

Presne, Hugo o ostatnych 320 co dostal ani nevedel, ale tie tri s nim teda zamavali... ale nastastie nezanechali nasledky. Na Fryovi sa to zatial tiez nepodpisalo, ma vacsi problem s krtincami ako s ambulanciou veta :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Bad » Uto 21.06.2016 6:51

to podražení - Badyho otáčíme na bok z lehu, ne ze stoje.
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod pigie » Uto 21.06.2016 7:01

Len niektori si nelahnu.... Inak by isto z lahu otacali. My s Hugom fungujeme na mrtvolka a pretoci sa sam. Frya by som normalne polozila, ako ked idem doma vytahovat kliesta.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Bad » Uto 21.06.2016 7:22

pigie píše:Len niektori si nelahnu

ani za svět :heh: :joint: a takové se ani pokládat a už vůbec ne otáčet na bok ani snažit nebudeme! :ha:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Aris » Uto 21.06.2016 8:09

Offtopic: Aj ja sa bojím odberu krvi odkedy mi to jedna stará sestrička spravila veľmi bolestivo a ešte aj zo mňa striekala krv a cela ambulancia bola spinava akurát že sebou nemozem metat a schovávať sa pod stolicky :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Efa » Uto 21.06.2016 10:28

Offtopic: Aris, ale veď môžeš :yes: ... len teda by si vyzerala hodne divne! :haha:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Slausa » Uto 21.06.2016 15:35

K podrážaniu - ja na bok ukladám tak, že ho zoberiem ako ovcu, a prekotim na bok. Ale keď mal roztrhnuté bruško, nedal sa chytiť, tak som mu ja podobrala predné z boku, Vet zadné a uložili sme ho na bok. Vždy trochu čakáme, kým sa rozkuka, veď k vetovi chodí raz za rok na očkovanie, vyložíme na stôl, a ideme.
I keď je pravda, že ja mám 8kg krpca.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Aris » Pia 24.06.2016 18:24

Mne niekto vymenil psa. Dnes úplne bez problémov. Ja som neverila, keď normálne nacupkal do čakárne, aj do ambulancie. Normálne som ho vyložila a tam ani raz nezačal vystrájať :oo:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Strach a stres z veterinára

Poslaťod Slausa » Pia 24.06.2016 22:07

Možno mal iba naprd deň :ha: Alebo zistil, že ho nikto nechce stiahnuť z kože
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné