Striedava starostlivost o psika

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Striedava starostlivost o psika

Poslaťod Lucmal » Uto 19.04.2016 21:33

Zaujimal by ma nazor na "striedavu opateru" o psika. S byvalym priatelom si kazdy den striedame nasho solocneho psika, jeden den ho ma on, druhy zas ja (pripadne viac dni podla okolnosti). Nie je to pre psika narocne? Nebude z toho zmateny? Nevieme sa ho ani jeden vzdat, je to nas milacik a toto prislo ako jediny kompromis
Lucmal
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod elfinka » Str 20.04.2016 8:23

Narocne pre psika aj pre vas... Je to smutne ked okrem partnera clovek pride naraz aj o psika, ale podla mna by bolo lepsie aby ostal u jedneho z vas natrvalo.
Okrem toho sa casto stava ze ked sa po nejakej dobe striedavej starostlivosti nedohodnete na niecom, odskace to ten pes lebo sa bude dat pouzit ako zbran na vydieranie toho druheho.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod Lindchen » Str 20.04.2016 8:24

Ak už to chcete takto, volila by som skôr dlhší čas u jedného a potom u druhého, nie po jednom dni...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod Rehssi » Str 20.04.2016 8:43

Som si istá, že mojim psom by to bolo úplne jedno. Tešili by sa aj tam aj tam, aj oddýchnuť by si vedeli.
Príde mi to nepraktické na logistiku, rizikové skrz ľudské vzťahy, ale ako vravím konkrétne moje psy by to dali v úplnej psychickej pohode.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod Lindchen » Str 20.04.2016 8:46

Arisiakovi by to bolo tiež jedno. Pokiaľ by mal zabezpečené venčenie a nejaké to pohranie sa, prečo nie. Ale určite nie po jednom dni, to je taký guláš pre všetkých.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod Margita » Str 20.04.2016 9:27

myslim,ze psovi je tu uplne jedno :lol:
teda aspon mojim by bolo,uplne sumafuk,keby boli den u mna a den u byvaleho a den u niekoho uplne cudzieho :heh:

edit a zmateny bude vedy ked okolo neho taketo zybtocnosti budete riesit a robit z toho ceremoniu,co evidentne robite a riesite ked pises kvoli tomu sem :no:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod moschino » Str 20.04.2016 10:57

ja by som vyriešila hneď, ostanú mne :heh: v žiadnom prípade by to inak ani byť nemohlo. Baxy je síce akože spoločný, ale všetko okolo riešim ja, od žrádla, cez venčenie až po veterinárov. Teda môj pes. A Frapec by bezo mňa ani na krok :lol: a keby ho niekto vzal, hneď by ho vracal :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Striedava starostlivost o psika

Poslaťod Snezienka123 » Str 20.04.2016 20:03

Naša psina ostala mne...ja som bola tá, ktorá sa starala a zabezpečovala takmer všetko...bývalého neprestala mať rada, vždy sa mu veľmi teší...občas ju postráži, ak som niekde odcestovaná, kam so mnou nemôže, ale napriek silnému vzťahu k nemu, u mňa je doma a ja som "panička"...a už si ani neviem predstaviť, byť bez nej.
Mal tendenciu si ju brať na víkend, na pár dní...ale bolo to stále menej a menej často, až s tým prestal a postráži, len keď treba...lebo pes je starosť :no: (nevnímal to tak, keď sme boli spolu, lebo veľa toho bolo na mne...čo mi aj vyhovovalo)

Ak by som volila striedavú starostlivosť, tak tiež asi na dlhší čas, nie každý druhý deň :nwm:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava


Späť na Ostatné