Dogfriendly penziony/hotely/campy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod FiSP » Ned 10.01.2016 19:26

Zdravím, potrebujem vašu pomoc.
Neviete niekto o nejakom penzióne, hoteli, campe, hocičom, kde ubytujú väčšie množstvo psov a tiež detí? nejedná sa o počet nejakých 5-7 psov.. ale niekoľko desiatok. A veľmi dobre by bolo, keby z toho miesta bola možnosť ísť niekde na turistiku, alebo do zoo, jaskyne, kupalisko... proste aby tam bola nejaká atrakcia.

Ďakujem za ponuky, keby ste mali aj skúsenosti s danými zariadeniami /klady, zápory/ bolo by super.. :-) Ďakujem krásne :jop:
A house is not a home without an AUSSIE.
AUSTRALIAN SHEPHERD ♥
Arrow in heart Aneleh Czech # ♥
FiSP
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 20:40

A oblast cca? To na nejaku klubovku/tabor? Aka uroven ubytovania? Na taketo hromadne psaco-rodinne akcie su asi najlepsie chatove oblasti. Nas je malo, takze ja asi nemam ziaden dobry tip. A aj ine podmienky mame. Ale v zasade sme nemali problem nikde. Ale hovici chodievaju, CSVckari vo vacsom, ako kluby cele... Mozno poradia :smile:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod moschino » Ned 10.01.2016 20:41

uz tu taka nejaka tema je, nie?
inak u nas je Dopravarik / kollarova, moznost turistiky na vtacnik a po okoli (Zarnovica)
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod aNeMiC » Ned 10.01.2016 20:46

na takúto akciu mi príde skôr vhodnejšia chata, keď píšeš niekoľko desiatok :nwm:
moschino, myslím že dog friendly obchodné centra, obchody,...
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod Aris » Ned 10.01.2016 21:03

Ja len na rýchlo, či si spomeniem kde boli ČSV ( fakt niekoľko desiatok) posledné roky: Podskalie, Havranovo, Žiar-chata Třinec.
Na prvých dvoch som bola aj ja, myslím, že veľmi pekné lokality, turistické možnosti veľmi dobré. Na poslednom som nebola, ale všetci si chválili :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod wer » Ned 10.01.2016 21:40

My sme boli s CSV v Hrabusiciach... Daavno kedysi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod FiSP » Pon 11.01.2016 9:52

bude to tábor, decká sú pripravené aj na bojovnejšie podmienky...prepych nepotrebujú...len tým, že to bude týždenný tábor musí tam byť viac možností vybehnúť niekde na hory, jaskyn.. a pod..počítame 50 detí..+ vedúci..psy musia byť na izbách (boxy, kennely)
a oblasť..v podstate je to jedno...
len ešte jedna vec..spoločenská miestnosť.. chceli sme ísť do Tatranskej Štrby - býva tam klubovka BŠO..len tam chýba spoločenská miestnosť.. :(
a ak tu je téma už založená ospravedlnujem sa, nenašla som
A house is not a home without an AUSSIE.
AUSTRALIAN SHEPHERD ♥
Arrow in heart Aneleh Czech # ♥
FiSP
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 10:00

FiSP, zkus napsat ss rakymu (memberlist.php?mode=viewprofile&u=410), ten pořádá tábory pro hovíky tak by měl mít přehled
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod katkariinka » Pon 11.01.2016 13:30

kemp tilia na Orave
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod tonamie » Pon 11.01.2016 19:22

http://rsms.sk/nova/ubytovanie/chata_nad_plazou
http://www.chataamor.sk
Na Zahori su tieto budovy, o ktorych viem isto, ze mozu byt psy na izbe. Jeden ma lanovy park a druhy pod oknami priehradu. Kopce tam nie su, ale cyklotrasy v lesoparkoch.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 19:25

kusok za hranicami v CR, krasne okolie a tusim sa tam robievaju aj psie tabory http://www.kralovec.cz/
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod kives » Pon 11.01.2016 21:31

csv-ckari chodia aj do Podskalia. podrobnosti neviem
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod Iwka » Štv 14.01.2016 22:17

ja som v podskali bola na nepsacej akcii a podmienky su tam super, aj na byvanie, aj strava v pohode, a na tury a vylety rozhodne je kam :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod Lindchen » Pon 18.01.2016 13:28

Nemáte tip na nejakú klubovňu, spoločenskú miestnosť a podobne, ktorá by sa dala prenajať na 1 deň, ľudia + psy, psov cca 10? Ideálne v Bratislave alebo dostupnom okolí. Musí tam byť elektrina, wc a nejaké základné vybavenie ako stôl, stoličky.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogfriendly penziony/hotely/campy

Poslaťod clupko » Pon 18.01.2016 14:02

ak by sa psi nebili, tak mam tip - satori stage. pisem ti ss :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Ďalší

Späť na Ostatné