Hlavolamy pre psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Hlavolamy pre psov

Poslaťod aNeMiC » Str 06.01.2016 22:13

:ahoj: (dúfam, že tu taká téma ešte nie je - ak áno tak ma presmerujte)
Vytvárate tu niekto hlavolamy pre svojich psov? Viem, že existujú rôzne úž pripravené tzv. "interaktívne hračky" ale mňa zaujímajú skôr hlavolamy typu - zabalím do uteráka pamlsky a zrolujem ho - nech to vyňuchá.
Tuším sa to volá hernswerk ak sa nemýlim, že? (ale to už je asi dosť iný level hlavolamov a nie nejaký uteráčik :heh:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod elfinka » Str 06.01.2016 22:28

Myslim ze aj ten uteracik do toho spada

Napriklad dnes dostal veceru (na kusky nakrajane maso) pod vrchnaciky z flase, musel poobracat a zjest.
Vcera dostal granule nasypane do krabice plnej ponoziek, tak musel vynuchavat vyhrabavat

Musim nieco aj na zajtra vymysliet :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod aNeMiC » Str 06.01.2016 22:44

hej? ani som nevedela že uterák :ha: čo som googlila tak tam vždy vyhodí niečo takéto - http://rainbowhill.sk/wp-content/uploads/2015/02/hwk2-copy.jpg mňa na tom strašne zaujala tá nutnosť byť kreatívny inak tie vrchnačiky a aj tie ponožky inak znejú zaujímavo. Vyskúšam :jop: ja som len ten uterák skúšala a psiská to bavilo
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod clupko » Štv 07.01.2016 11:28

hersenwerk, nie hernswerk :no: nieco je aj na fore, a v RSDC v Pezinku tusim byvaju kurzy.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod aNeMiC » Štv 07.01.2016 12:41

Jaj pardon, hersenwerk :ha:
Kedysi tusim rok dozadi bol kurz aj tu v ZA ale to som este nechodila po akciach :/
Na df? Kde nemozem najst ak niekto vie tak link prosiim [emoji2]
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod elfinka » Štv 07.01.2016 12:46

Tiez si nepamatam ze by bola nejaka hersenwerk tema na df, kam by sa pridavali tipy na hlavolamy.
A celkom by som ich ocenila, lebo dochadzaju napady :smile:

Najblizsie ked bude masova vecera, tak planujem do stredu ruliciek hajzlaku postrkat to maso, a len tak ich nechat lezat. To tam bude drzat trosku takze musi rulicky postavit nech maso spadne dole a moze ho zjest.

Dnes ma na veceru grancle, tak asi klasika naplnim velky kybel vodou, do vody kelimky od jogurtu a v kelimkoch nasypane granule.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod clupko » Štv 07.01.2016 12:51

aha, tak asi tema nie je, ja som to nepozerala, len som si pamatala, ze sem-tam nieco o hlavolamoch pribudlo - ale to boli asi len oznamy o tych kurzoch. sorry :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod CraObs » Štv 07.01.2016 13:16

balil som aj mlsky do uteráku, do PETky, pod poháriky ale ide na to všetko strašne divoko :haha: zistila že s uterákom sa netreba crcať ale chytiť, zašklbať hlavou a pozbierať povypadávané.. PETku je lahšie rozobrať na polovicu ako ju kadejak otáčať a čakať čo sa vysype..
istota bola len strčiť mlsky pod gauč alebo pod TV stolík tak aby nedočiahla ňufákom ale musela labkou vyšpárať..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod jokejana » Štv 07.01.2016 16:09

Nejake tipy na psie hlavolamy: http://psihlavolamy.martasdx.cz/?cisloStranky=0 su tam 4 strany, tak klikat, nie je ich vela, ale na zaciatok staci :)
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod elfinka » Štv 07.01.2016 22:13

jee dikec take nieco som presne potrebovala :jop:

A nas dnesny: zobrala som prelozenu na polovicu a do stredu nasypala granule. Fidove riesenie bolo to chytit zubami a vzdy zatriast nech z toho vypadne par granuli, zabava na celkom dlho :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod aNeMiC » Štv 07.01.2016 23:12

My sme dnes nacpali do toaleťákovej ruličky trošku surového a tiež nejaký alobal (dávala som pozor) :heh: a Afya najprv sa snažila násilim dostať do tej ruličky ale potom pochopila, že musí vybrať najprv ten alobal. Nám to trvalo asi tak 10min :aaa: a fakt ju to aj unavilo, asi zaradím tiež do denného programu
elfinka, čo preložené na polovicu? inak najlepšie je na tom podľa mňa to, že každý pes má svoj spôsob :smile:
jokejana, ďakujem :aaa: :hi:

Som si spomenula, mám doma knihu "Hry pro psí nos" :pac: :yes: možno tam niečo využiteľné tiež bude :ha:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod moschino » Pia 08.01.2016 8:54

ja som voľakedy pozväzovala staré ponožky dokopy, urobila tam diery a popchala dnu mlsky
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod aNeMiC » Pia 08.01.2016 22:44

Ja som si dnes s rodinou otvorila tofife a z toho návodu čo bol na tej stránke, ktorú pridávala jokejana som do toho zvyšku kde tie kúsky boli som dala pamlsky :heh: síce za chvíľu povyberané, ale tak pobavili sa pri tom obe, lebo im to utekalo
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod pigie » Sob 09.01.2016 8:17

Tak ich zalej nabuduce zelatinou a urcite nebudu povyberane raz dva :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hlavolamy pre psov

Poslaťod aNeMiC » Sob 09.01.2016 11:43

Dobry napad :-) vuskusam
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Ďalší

Späť na Ostatné