Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 19:56

Ja mam pocit, ze problem bol vzdy, ked niekto nechcel velkeho psa, tak proste neukecala si. Ja som zazila aj to, ze ak to nie je maly, tak nie. Ja som mala fest problem nieco najst, co je samostatne a kludne moze byt aj neoplotene :heh: Mne sa moc lubilo na jar v Krpacove v chate, ale tam su chaty neoplotene...
Ale preluskaj tuto temu, som to len tak skusila a nasla toto http://www.chata-ruban.sk/ :D Mozno najdes aj nieco zaujimave.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 20:02

Sa snazim spomenut, ci som bola vobec na nejakej oplotenej chate a nedari sa mi... Vacsina isto nebola oplotena a ak, tak chabo :ua: Predpokladam, ze ty hladas nieco fest oplotene, nie, ze 2 brvna ako pre kravy :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.09.2019 20:16

Fest oplotene. A vzdy sme tak chodili - vzdy len do samostatnej chaty na oplotenom pozemku a este sme neboli na rovnakom mieste... Ale uz sa asi zacneme vracat, lebo je to katastrofa. A nikdy nebyval problem so psom. Aj ked mali napisane maly, ked som povedala, ze bytovy velky, tak nejak neriesili. Ja neviem, ci sa Slovaci rozcestovali, ze maju furt plno a nepotrebuju inych klientov, alebo maju zle skusenosti, alebo co je vo veci... A to kedysi sme si vyberali destinaciu a len tam hladali! Teraz ani destinaciu neriesime, kludne aj na vychod by som znova sla - ale nic... :ua:
Tak to tu preluskam, mozno nadabim na cosi..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 10.09.2019 20:25

Ale ked oplotena samostatna, asi to neboli samotky, ze? Lebo my vacsinou na take samotarske miesta chodime, aj ked nasli sa aj vynimky. Presla som chaty, co som myslela, ze su oplotene a zvycajne boli, co som si pamatala, ale len z jednej strany, bo z druhej strany bol strmy kopec a les, takze to by som ti nepomohla a zbytok oplotenych sice bol oploteny ale chabym plotom :heh:
A jasne, ze sa rozcestovali, ved poukazy :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.09.2019 20:28

Samotky ani nie. Ale na lazoch hej... Ale ked mas samotku bez plota, ale fakt samotku, nieze sa tam zbludili turista ukaze - to je horsie ako byt uprostred dediny :haha: - daj sem.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.09.2019 6:35

Na samote k nam vzdy niekto zabludil, ale vzdy, to je tym, ze vzdy tam vedie cesta a zvycajne ta polna cesta aj dalej niekde pokracuje... Este aj odpisovanie elektriky bolo (ale tak ja radsej tak ako byt vedla niekoho permanentne) :haha: Na jednu taku samotku nezabludil fakt nik, ale to nebola samota v pravom slova zmysle, lebo to bol vlastne chata dost blizo cesty, ktora bola uz len k dvom dedinam, za potokom a hustinou, takze ju vidno nebolo. Tam nas nenasiel fakt nik :heh: Lebo neviedla odtial ziadna cesta ani neprechadzala, ale to bolo blizko cesty, hoc bola za hustinou a cesta bola asi 100m, to pre behaveho psa je chvila, co by sa tam dostal. A niektore chaty uz ani nie su samotkami, lebo im siel biznis tak dobre, ze tam postavili dalsiu :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.09.2019 7:04

No prave - je odmietam psa mat na ociach nonstop. :heh: ale teda my sme nikdy nemali problem so sukromim. A okrem toho, my sme cely den na turach, akurat vecer cosi ugrilujeme na zahrade, inak sa tam nezdrziavame. Ale teda 2x sa nam stalo, ze pri odchode si domaci vosli len tak, esteze som zrovna Paxa mala tak nejak pri sebe a som ho zdrapla :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.09.2019 7:42

Tak zas ja Huga a Frya som strazit nemusela, ti nonstop na ociach dobrovolne, oni proste nehrozi, zeby odisli dalej ako par metrov od nas :heh: Takze nebol problem a Lyo, ten by si asi odbehol, ale presne ako pises, tam vobec nie sme, takze vecer to zalahne a ide spat :heh: S nim sme mali teda len jednu dovolenku a presne tak to bolo (a preto som teraz uz aj upustila od samotiek, mne staci aj dom bez dvora, vyslovene na prespanie, len s Hugom sme travili viac casu na chate, bo ten by tolko nepresiel) :heh: A nam sa stalo teda castejsie, ze domaci len tak prisli, napr. si zobrat nejake naradie, alebo drevo doviezli a tak. Ale teda vopred som nikdy nikoho neupozornovala, bo mne je to jedno, Hugo by neublizil, on len stekal na niekoho, kto k nam nepatril, ale niekedy sa ani nezdvihol, proste zvoncek a Fry ten zase vresti ale zdaleka, takze toho spacifikujem. S Lyom vacsi problem, to je ticha smrt, ten na privitanie je tichy a prudky :haha: Ale zas je slepy, takze casto si ja vsetkeho vsimnem skor ako on :heh:

Ma napadla este sme boli v Richnave v dome starom, to bolo dobre oplotene, ale to bolo v dedine a 12 rokov dozadu s vyhladom na romsku osadu, co bola v kopci par km dalej. Ak by si nevedela nic najst, tak ti posuniem kontakt :haha: Ale bohvie co pomenili alebo tak, ale tam to bolo oplotene, len co tam je teraz netusim. A velmi lacne to bolo :heh: (Ale tam sa neplanujem nikdy vratit ja :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.09.2019 7:47

Tak pax neodbehaval, ale keby mi tam niekto vlezie, tak si isto kusne... a ja teda nemienim byt v strese proste. A s nyxom to bude podobne, tipujem. Nestekal ani jeden, oni by sli rovno do akcie, ked sa prekroci hranica :ha:

A richnava, ehm, tak asi nie tak uplne hockde chcem ist... :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.09.2019 8:09

Ja chapem, ja len ze ja som nikdy oplotenie fakt nestudovala, bolo mi jedno, takze mam problem vobec si spomenut, ci nieco bolo plne ohradene :heh: By som ti rada poradila, ale nemam co :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné