Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Štv 15.03.2018 9:51

Hladam teraz ubytko v cechach a som teda nemilo prekvapena, takmer vsade poznamka, ze pes moze, ale len maly... Vsetky tie filtre su potom nanic, ked by clovek potreboval ist s velkym, tak ma zase prehladavat xx ponuk, kde vlastne pes NAOZAJ moze? :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod moschino » Štv 15.03.2018 12:18

Ja som teraz hladala ubytko v Prahe so psami. Vsade min 15e/psa/noc. Na 3 noci s dvomi psami je to dost. Ale dalo sa dohodnut, ze zaplatim poplatok len jeden za dva
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 15.03.2018 12:43

Ja si nikdy nedavam filter... Ked maju vyslovene napisane, ze pes nie, tak to neriesim, ale ked nemaju.spomenute, tak.sa opytam a zvacsa nebol problem
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 15.03.2018 13:45

Tak ja hladam cez stranky, kde je bud pes alebo zakaz psa... Tam nemam na vyber. A ked je pes, tak ratam, ze hocaky, ale nie... Ked najdem, kde nie je uvedene nic, tiez sa opytam. Mna len irituje, ze pes ano a nakoniec v texte len maly... Ked najdes 4 take ponuky po sebe, tak ma to uz nadvihuje zo stolicky.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 15.03.2018 13:50

Presne, to akoby ani filter nebol, načo taký filter? Tiež ma to irituje :hmm: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 15.03.2018 13:52

Presne... Kdesi som videla uz upgrade filtra. Maly pes a velky pes :pac: Ale OK, aspon sa snazia, len nikde nebolo napisane, ze kde konci maly a zacina velky :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 15.03.2018 13:55

Tak ja svojho psa považujem za malého... Čo už je bígl aký veľký pes. Ale samozejme, predstavili si čivavu :ach: . Ale už nás nechali s tým, že "nie je až taký veľký" :heh: . Na konci pobytu sa majiteľ prišiel opýtať, či sme tu teda toho psa mali, že ho ani štekať nepočul ani nič nebolo zničené.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 15.03.2018 14:04

Tak s tymto som fakt mala malokedy problem - ked uz mali napisaneho maleho, tak sa nechali ukecat aj na velkeho bytoveho. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Štv 15.03.2018 14:14

Lindchen píše:Tak ja svojho psa považujem za malého... Čo už je bígl aký veľký pes. Ale samozejme, predstavili si čivavu :ach: . Ale už nás nechali s tým, že "nie je až taký veľký" :heh: . Na konci pobytu sa majiteľ prišiel opýtať, či sme tu teda toho psa mali, že ho ani štekať nepočul ani nič nebolo zničené.

My sme raz pisali, plemeno vek bytovy, ze ci pes nevadi, napisali nam ze taky pes moze byt.
Prideme tam, a teta nas skoro neubytovala, lebo cakali maleho psa :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Štv 15.03.2018 15:00

Ja zvyknem písať, že mám "dva psíky veľkosti cca po kolená (hlavy nerátam :lol: ) , čistotné, neuštekané a na izbe budú v čase mojej prípadnej neprítomnosti v klietke, v posteliach nespávajú". No, síce doma môžu aj do postele, ale na hoteli im to nedovolím. Tá klietka väčšinou zaberá, si myslím. I keď je to vždy na dlhé lakte, nájsť vhodné ubytko, kde vezmú i dva stredne veľké psy :lol:
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 15.03.2018 15:03

my sme nasli ubytko so 6 psami :aaa: na sve noci, co totalne nechapem, :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné