Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod plus » Ned 10.07.2016 13:51

no my sme teraz boli v HR na dovolenke, bol tam zakaz psov, samozrejme dost psickarov to ignorovalo, boli totiz asi domaci... my sme tam ale psa nemali.
vacsinou plati, podla mna, z mojich 6 rocnych skusenosti, ze nikto nenavidi psov.. teda okrem mestskej policie trnava, ktori su schopni urobit 180stupnovu otocku s autom v dazdi na rucnej brzde, len aby pokutovali psa bez voditka.
srat na trnavu, odstahoval som sa..
moj pes precestoval celu EU, bez akehokolvek cipu, ci pasu, maximalne co som dostal, bolo neviem kde, upozornenie len take neoficialne, od SBS, ze mam si dat psa na ruky..
mimochodom, vo FR moze ist pes aj do supermarketu - teda tam za pokladne, bolo tam vela psov priviazanych, namiesto hicu vonku. (maj, jar)..
v monaku ma dokonca zastavil policajt (asi jediny v celej krajine, lebo inde sa parkovat nedalo), bezna rutinna kontrola, isli sme kolona aut za sebou, uplne identickych, mozno sme posobili ako zlodeji aut zo skladu :D
pes navolno vedla mna, a policajt, s perfektnym pristupom a anglictinou, sa mu prihovoril, preskocil na mna, pohladkal, pochvalil, potom naspat a nic..
je to dost zaujimave, ale su ludia, co psov nemaju radi, ale moj nazor je, vychovany pes je vzdy lepsi, nez nevychovany clovek.
pes nevyhodi odpad mimo miesto na to urcene. pes neposkodi lavicku, smetiak, fasadu domov a bytoviek sprejom.
ale to je len moja skusenost a sebaistota v tom, ze zvladam svojho psa, ktory nikoho neobmedzuje a pripadna ochota sa hadat s ludmi, co maju zalusk na mojho psa...
to, ze niekto histerci, ze pes pes navolno, uz pomaly z pol kilometra v hmle, tak to nie je moj problem... natastie :)
zial ale neviem poradit, kam so psom, kedze v poslednom case pes ide na varovku... odpadaju starosti s moznou navstevou miest kde by sa pes len trapil (napr muzeum, transport s lodou na nedosiahnutelne miesta, supermarkety, obrovske horka s nemoznostou najst tien) - zvladol by to, ale.. je to naozaj o stasti.. pokial ma policajt/kontrolor vlastneho psa, silne pochybujem, ze v beznej sitaucii bude obtazovat s dodrziavanim absurdnych zakonov a nariadeni...
skor len tak pisem, ze obcas je sranda byt odporcom nejakeho zakazu vymysleneho uradnikom od stola, lebo ma nizku fantaziu... treba, aby absolutne uplne neobmedzili samotnu existenciu psov :)
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod kasei666 » Pon 11.07.2016 16:55

Caute psickari. Hladam inspiraciu na stanovacku so psami. Idealne zapadne, stredne slovensko a pri vode este idealnejsie. Za tipy vopred dakujem.
Prílohy
2016-06-13 14.39.15.jpg
2016-06-13 14.39.15.jpg (46.61 KiB) Zobrazené 4029 krát
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pon 11.07.2016 17:34

Plus, otazkou je, ci chce ist niekto do rizika, ze ho vratia kdesi na hranici ku koncu trasy vdaka tomu, ze nedodrzi predpisy a nema pozadovane doklady...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod ada.h » Štv 14.07.2016 15:30

Ahojte chcem sa opytat ked nechavate psika v psom hotely alebo u niekoho doma , co poviete psikovi aby to lepsie znasal ked vidi odchadzat Vas ? :ach: Dakujem
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod merri » Štv 14.07.2016 15:38

Idealne, ked pes nevidi odchadzat majitela :) cize clovek, ktory bude psika strazit, by ho mal zaujat, venovat sa mu, pamlskovat, tak aby pes nevidel na vstupne dvere/branu, a zatial sa majitel nenapadne "strati".

Odoslané z Lenovo S60-a pomocou Tapatalku
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Haleth » Štv 14.07.2016 15:38

Poviem mu vybrané slová po L. A nechávam mu tablet, aby sa mohol zahrať sudoku. Tak mu lepšie ubehne čas. A každý deň pred večerníčkom si dáme videohovor cez Skype.

Uvažujem nad týmto:
http://www.cenynadne.sk/zlavy/psickari- ... soby-a-psa
Len čakám, kým mi odpíšu, koľko sa dopláca za ďalšieho čokla.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod moschino » Pia 29.07.2016 12:59

raz som sa tu pýtala na to, či pes môže k Balatonu a hurá, našla som psie pláže na Balatone :jupi: http://welovebalaton.hu/balaton.active/fewer.beaches.to.take.your.dog.dipping.to
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pia 29.07.2016 13:30

no. a ja mam problem najst ubytko na vychode... :rip: tam fakt skapal pes. :pac: neviete niekto o niecom? :plac: podmienky oplotena samostatna normalna chata.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod hisham » Pia 29.07.2016 13:54

Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pia 29.07.2016 13:56

z ceny mi sice zabehlo, ale skusim im napisat, ci sa nezlutuju... :ha: vdaka
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod ivana1 » Pia 29.07.2016 18:15

My sme boli pred pár romi pri Rožňave v dedinskom domčeku: http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slov ... 9.33986177 Bolo super, dvor, záhrada, sad, psiská mohli behať... Nevýhodou bol štrk na dvore - keď behali k plotu, Hoshiko už boleli packy zospodu.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pia 29.07.2016 18:39

V roznave mam tetu, to by nebol problem, akurat chceme dalej este - uplny vychod.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod janajka » Pon 01.08.2016 7:53

a mne by ste co poradili v okoli Novej Bane ako ubytko so psom. Pripadne kludne nieco ine na trase zvolen - bratislava? nieco aj co by som mohla pozriet, aj s dvoma psami ak sa da.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Pon 01.08.2016 8:22

Revište. :)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod janajka » Pon 01.08.2016 8:28

a kde, mas kontakt?
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné