Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Dovolenka so psíkom

Str 22.08.2007 6:49

Ahojte :ahoj:
mám takú menšiu dilemu, chceme ísť pekne všetci spolu na dovolenku na hory aj s našou malinkou Dariou, ale neviem kam. Viete mi poradiť nejaký fajn flek - chata či penzion, kde sa môže ísť aj so psíkom? :angel:
Ak máte dobré skúsenosti, alebo aj zlé napíšte. Budem rada za každý názor :lol:
Cafte :ahoj:

Str 22.08.2007 12:55

:lol: na aké hory?

Štv 23.08.2007 6:16

Hory?? To je prakticky jedno, ale môhlo by byť bud Orava, alebo Donovaly alebo niekde vo Fatre.
Mám smolu natrafiť na nejakú dobrú chatku :ua:

Štv 23.08.2007 6:38

Akurát toto ti neviem poradiť, ale skús http://www.limba.com

Dovolenka

Uto 09.10.2007 18:39

Beriete svojich psikov s vami na dovolenku k moru???
My sme nasho nebrali, lebo by asi nevydrzal tu cestu a bolo by mu tam asi horuco... a este k tomu psy na plaz ist vo vacsine pripadoch nemozu...
tak nam ho postrazila maminina sesternica... :no:

Uto 09.10.2007 20:03

JJ, no my sme našich psov brávali vždy a stále brávame. Všade kam ideme my, ide aj on.
Po 1. : Nemáme ho komu dať aby nám ho postrážil.
po 2. : Nikdy by sme ho nenechali v psom hoteli - moja Biggy je na mňa nenormálne naviazaná, už len keď odídem ráno do školy, každý deň za mňou tak zavíja, že ju nedokážu ani ukludniť a to má už 2 roky a mám ju od 7 týždňového šteniatka.
po 3. : Nikdy by som nedokázala nechať svojho psa samého aj keď u rodiny, je to pre mňa rovnaké ako keby som mala nechať svoje dieťa u svojej mamy... viem, že by sa malo dobre, bolo v bezpečí ale predsa pokiaľ nemusím, radšej ho budem mať pri sebe a pre mňa je to puto medzi psom a mňou omnoho silnejšie než u dieťaťa

... zatiaľ sme nemali nikdy žiadny problém, každý pes bol vždy veľmi spokojný, že je s nami, veľmi sa mu páčilo, ubytko sme vždy zohnali také, že so psom nebol nikdy žiadny problém,... všetko sa dá, keď človek chce!

Uto 09.10.2007 22:11

Podla toho ako a kam sa ide, ale ak cestujeme kvoli vikendu na nejakej party tak urcite nebudem brat so sebou psika. Ak ideme lietadlom, tak tiez neberieme, ale ak autom, tak jasnacka! ale u mojich svokrovcov sa ma ako svinka v zite a ma tam aj psich kamosov, takze je to ok :heh:

Str 10.10.2007 7:26

super tema, prave toto ma zaujima. najma ta cesta autom.
V horizonte dvoch rokoch sa chystame cca na dva mesiace do Laponska, ale v zime,takze v aute sa neuvarime. Vidim to na asi 4-5 dni cesty tak po 8 -9 hodin cestovania. Ako to bude zvladat moj hyperaktivny pes a ako to zvaldaju vasi havaci. Je ine ked je osem hodin doma a osem hodin cuci v aute.
Rozmyslala som aj o tom, ci mu nedat mierne ukludnovaky (napr. persen - zlozenie: medovka, valeriana,mäta).
Co myslite.

Str 10.10.2007 7:31

A vozite teraz vigga autom?? Lebo moj maco to najprv neznasal, ale teraz je to jeho vasen...staci ze idem len po nieco do auta a on sa tam v sekudne votre a sedi...a caka...a kuka z okien ze co sa to nehybe :heh:

Ja si myslim ze by to mohlo byt v pohode...pocula som ze u psov je vhodna prestavka kazde 3 hodky...ponatahovat svaly a tak...zobrat mu nejaku hracku na zabavu...taku co rad okusuje...a odporucila by som ti kupit ten specialny potah do auta na zadne sedanky...moze sa tam pohodlne rozlozit a nebude padat do tej medzeri medzi sedankami...dalej je na mieste aj auto pas pre psikov :ahoj:

Str 10.10.2007 8:03

o ano, v aute sa vozi velice rad, v tom nieje problem.
Ten autopas zhotovime, no a nastastie medzi sedacky padat nebude, lebo tam nieje kde. je to celkom dobre spravene, ale nejaku tu pohodlnu deku a vankusiky uricte.
Mam len strach ze ked to cestovanie potrva stvrty den, ze mu z toho bude trosku hrabkat. ale ked ho kazdy vecer prezeniem nejaky kilometrik na lyziach okolo motelu, tak to hadam zvladne.
Sa tesim, uz viem ze to budu moje najkrajsie Yule v zivote. :hi:

Str 10.10.2007 10:46

Jouuu...tak to sa tesime s tebou....aj s viggom...neboj jemu to bude stat za to...len jak ho do toho auta napracete na cestu domov?? :heh:

Str 10.10.2007 12:59

neviem dakde na nete som pozeral že dve bíglice robili družičky na svadbe majiteľov ... Neviem či niekto z fóra asi Clea sa mi zdá pozrite si stránku aj na dovolenku si ich zobrali

Str 10.10.2007 13:03

Tento rok boli s nami naše babulky na dovolenke v Chorvátsku. Cestovali sme autom a v noci, čiže celú cestu prespali a keď sme mali prestávku, tak sa ani nezobudili. More znášali bez problémov. Boli tam aj vyhradené pláže pre psíčkarov. My sme si našli opustnú zátoku. Skalnatý prevys nám robil celý deň tien, tak ani slnečník sme nepotrebovali. Ubytovanie sme hľadali už dopredu a s požiadavkou na psov. Nebol s tým problém. Cestovky už začínajú vychádzať v ústrety aj psíčkarom. Vrelo odporúčam. Ja by som si nevedela dovolenku bez nich predstaviť. Stále by som na ne myslela a určite by som sa neuvolnila a neoodýchla si. :lol:

Str 10.10.2007 13:05

Pozrite si tieto fotky tu to všetko je : http://www.beagleclea.szm.sk/foto.html

Str 10.10.2007 13:11

Silwuska píše:Jouuu...tak to sa tesime s tebou....aj s viggom...neboj jemu to bude stat za to...len jak ho do toho auta napracete na cestu domov?? :heh:


myslis ze sa mu tam bude tolko pacit, musim ho naucit stekat po Finsky, napr. häuu häuu :heh:
ja myslim ze par tyzdnov stravenych v -25 ho do auta nalozi aj samo :smile:
Odoslať odpoveď