Rajecky krasavec ano či nie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod Soni a Ivka » Pon 27.07.2015 0:33

Dobrý deň mám 6 ročného psíka s ktorím sa 3 mesiace venujem agility a 2 mesiace dogdancingu. Kamoška ma chce zobrať na Rajeckého krasavca ale môj psik je trocha ubrechaný na ostatným psíkov ,niekedy aj agresívny (kvoli nepriemnemu zážitku) Neviem či tam mám isť. Veľmi sa bojím že ma nebude poslúchať len vybrechovať ako šialený. A ktomu tam mam vystupovať quartet so sestrou , máme ho už nacvičený ale čo keď mi tam odbehne a na vodítku to asi nebudem mohla robiť :D ... Prosím povedzte mi Váš názor či ísť alebo nie ? A vaše skúsenosti s takýmito orieškiadami ?
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod wer » Pon 27.07.2015 8:33

urcite nie. v prvom rade ho musis mat pod kontrolou. a za dalsie musis trenovat aj v ruchu, nielen doma v klude a cakat, ze potom to jednoducho bude fungovat aj vonku, medzi roznymi vzruchmi. trenuj na parkovisku pred obchodakom, v obchodaku, na cvicaku medzi cudzimi psami, pri plote so stekajucim psom atd atd atd....
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod Soni a Ivka » Pon 27.07.2015 13:57

Ďakujem za odpoveď. A mám este jednu otazku. Dnes sme so sestrou trénovali a môj pes ma vôbec nevnímal vždy odbehol k sestre to sa mi ešte nestalo. Nechápem prečo to robíl ?
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod wer » Pon 27.07.2015 14:31

treba na tom popracovat... zvysit motivaciu z tvojej strany, aby odist nechcel. a medzi tymi ludmi a vela psami by to mohlo byt este horsie. :no: pekne dotrenuj a zas o rok mozete ist. :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod Soni a Ivka » Pon 27.07.2015 15:06

Ok :) veľmi Vám ďakujem za odpovedˇ :smile:
Ešte presvečiť kamošku že tam nechcem isť :lol:
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod Soni a Ivka » Pon 27.07.2015 15:22

A ešte mám jednu otázku. Ako lepšiu motiváciu môžem používať aj také veľké masové pamlsky ? Alebo parky ? :heh:
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod Aris » Pon 27.07.2015 15:30

Ja by som si na tvojom mieste preštudovala túto tému viewtopic.php?f=9&t=14766&hilit=motiv%C3%A1cia prípadne aj toto viewtopic.php?f=9&t=23147 . Na krásavca sa predsa môžeš ísť so psom len pozrieť, aspoň uvidíš ako ti bude reagovať na veľa ľudí a psov :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod wer » Pon 27.07.2015 16:19

motivaciou nie je to, co si ty myslis, ze je motivaciou, ale to, co si mysli tvoj pes. :ha: neviem, tvojho psa nepoznam, musis pospekulovat, co ma rad, na co sa tesi, comu dava prednost a to vyuzit vo svoj prospech.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Rajecky krasavec ano či nie

Poslaťod Soni a Ivka » Pon 27.07.2015 16:56

Tak jedlo je jeho motivácia :D pažroš môj ale len mäso.
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103


Späť na Ostatné