Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 10:04

sa este rozhodujem, ze ktory, ale uz to musim tento tyzden objednat :pac:

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 10:41

Jo, s tým položením lopty som urobila aj ja, ale on sa hral na to, že akože letí a treba tam zaflekovať :heh: .

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 10:46

Do vysokej travy treba dat. Nebude flekovat.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 10:49

Takú momentálne nemám :lol: . Ale dík za tip, skúsime na jar. A zas ktovie, ako bude o tých pár mesiacov, možno sa aportovať už vôbec nebude.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 10:50

Arisko ma kolko rokov?

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 10:51

10 rokov má :smile: .

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 16:55

Lindchen píše:... možno sa aportovať už vôbec nebude.

Ja s Eliškou zas takýto problém hádam nikdy mať nebudem. Predvčerom mi doniesla 2 kg činku ako nič. Freya s tým mala čo robiť. :heh:

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pon 19.12.2016 17:04

Tak doniesť on donesie :heh: . Len tie nožky, tie nožky stárnu a niekto to nechápe :plac: .

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Pia 20.01.2017 16:21

Ked sa ti sniva o dobrom jedle, ktore serviruju sexi sucinky :haha: (treba rozkliknut)
Prílohy
20170120_161926.jpg

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sob 21.01.2017 20:11

:lol: aký je zlatý, Daduško.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Ned 22.01.2017 9:45

Aký šťastný. :heh:

Odoslané z Lenovo S1La40 pomocou Tapatalku

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Uto 24.01.2017 9:17

Daduško :love: .

Mám takú otázku. Aké sú možnosti (signály) privolania hluchého psa? Teda lepšie povedané hluchého bígla?

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Uto 24.01.2017 9:28

ja poznam len jedneho hlucheho psa, fenecku hluchu uz od narodenia, a ta bola naucena na privolanie, resp. ocny kontakt pri vibrovacom impulze EO.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Uto 24.01.2017 9:35

Ďakujem, o vibráciách viem, len toho sa bubo od malička veľmi bojí. Ako dalo by sa, ale hľadám aj iné cesty.

Podľa vetky bude strácať sluch rýchlejšie, kvôli početným zápalom, ktoré prekonal (tie nešťastné lopúchy :ua: ), už teraz je zvukovod veľmi zúžený. Niektoré frekvencie už nepočuje. Snažím sa ho pripraviť pomaličky na to, že budeme fungovať inak, lebo on sa povely a hlavne to privolanie učí pomerne pomaly, resp. nie, že pomaly, len dlho trvá, kým niečo spoľahlivo plní.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Uto 24.01.2017 9:53

Ja som zacala Dada ucit na posunky, ked zacal stracat sluch, ale ked proste prist nechcel, tak mi to prd pomohlo :heh: Lebo na to, aby som mu dala posunok, tak sa musel na mna pozriet, resp ja som sa musela dostat do jeho zorneho pola. A ked nechcel, tak sa kukal iba periferne, jak ja sa nadrapujem a vzdy, ked som mala snahu dostat sa do jeho zorneho pola, tak sa nenaaaaapadne otocil chrbtom :pac: :heh: Takze potom sa kupila flexina a panko dospekuloval :lol:
Odoslať odpoveď