Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 9:59

Len tam mi zlyhava logistika. Ja s nimi chodim von, ked chlap aj dieta este spia... Musela by som budit oboch :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Moniak » Str 17.02.2016 10:27

jaaj tak, chapem :\ ale tak ja by som asi zobudila, alebo to skusila nejako zladit, aby vstali neskor a prisli za vami, vecer je to asi v pohode to by sa dalo ked ste doma spolu z prace...
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod kives » Str 17.02.2016 10:34

pigie :ua:
Dastin na tom až takto zle nebol.
skrátiť. oni fakt nevedia, že sa treba aj vrátiť. radšej pozberáš, keď sa vyloží susedovi pred plotom. a ak chceš, aby sa viac hýbal, tak ho ešte cez deň vytiahni na takú pidi prechádzku
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 10:40

Vecer uz dieta spi zas :heh: Ja ho chodim vencit pred vecerou (okolo 21), ked som skusala ist s nim skor, tak s tymi zvykmi nepohnem, sa vypyta aj vecer :ach: To je to co hovorim sila zvyku, ze poobede, ked pridem z prace chce ist, bodka. Aj ho vezmem teda, a potom vecer sa pyta zase. Ked robim z domu, tak mu staci chodit len rano a vecer, ze idem medzitym s krpatym vobec neriesi a tvari sa, ze on tam nie je a nikam nejde :pac: Ho asi budem nechavat u susedy co byva hned oproti polu a pojdem si ho o hodinu vyzdvihnut :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 10:41

kives píše: radšej pozberáš, keď sa vyloží susedovi pred plotom

Nepozberam. Nevylozi. Vrati sa domov a bude drzat. Preto hovorim, bud to utnem a proste pochopi, ze inde nez na zahrade to robit nemoze a uz ho nemozem bravat von alebo sa budeme takto trapit. On to na ceste k polu proste nevylozi.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 10:43

kives píše:pigie :ua:
Dastin na tom až takto zle nebol.
skrátiť. oni fakt nevedia, že sa treba aj vrátiť. radšej pozberáš, keď sa vyloží susedovi pred plotom. a ak chceš, aby sa viac hýbal, tak ho ešte cez deň vytiahni na takú pidi prechádzku

Ale TOTO je pidi vychadzka. :ua: Ja to uz nemam ako skratit, fakt nemam :ua: On sa len dostane na miesto, kde par krat osti travu, vylozi sa a ide spat po tom vylozeni. Sam, ibaze takto... Vam sem vlozim mapku, aby ste pochopili o akej metrazi sa bavime...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 10:47

Chapeme sa? :ua: Tento kusok nam trva kazdy den 40 minut nez sa vratime domov :ua:
A ja stale cakam na ten den, kedy pes povie, ze nie. Tak ako povedal nie prechadzkam cez den... Ale nehovori... By mi to ulahcil :ua: Skratit to mozem uz len tak, ze ho necham na zahrade...
Prílohy
prechadzka.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod kives » Str 17.02.2016 12:25

to je fakt pidi :ua: . a pozemok oproti alebo napravo od domu cez cestu je oplotený?
ono, tu je každá rada dobrá. už aby bolo teplejšie, nech môžete ísť plávať, nech sa trochu zrehabilituje.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod kellee » Str 17.02.2016 12:27

a co tie place oproti a vedla domu? ci to uz je zastavane?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 12:47

Vsetky pozemky su uz zastavane :ua: Ja proste mozem ho akurat vziat k polu a domov... Tam je to este pohoda, tesi sa tam, ale cesta spat... Toto bolo zle, nie kazdy krat to byva takto... Ale dnes fakt zle... :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Vikiki22 » Str 17.02.2016 13:03

Pigie, to je strašné. :ua: Nezávidím. Ja by som to prinajhoršom riešila nejakou káričkou, do ktorého by vedel vojsť a tlačila domov.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Str 17.02.2016 13:07

Tak zase on karicku nepotrebuje. Ja som vypla mobil, chytila ho za postroj, zdvihla co mohla a on plynule s tou mojou pomocou prekraca domov... Len ja neviem, ci je to cele OK. Ja uz mam velmi zastreny pohlad. Mne to ani neprislo, ze to je nieco divne, ja som mu proste pomahala.... KYm sa nezacali ozyvat ludia, ze ci by mu nebolo lepsie uz na dvore :ua: Tak som sa na to tak realisticky zacala pozerat a ja fakt neviem. Ja myslim, ze nie... Este nie... Ale mozno pre toho, kto na to pozera zvonka, uz ano... Ibaze sa ozyvaju nepsickari, preto som to dala sem, co by ste robili... Ci ho mam zavriet doma, alebo proste takto ho poponasat, kym chce a nechat ho, nech sa rozhodne sam, kedy proste uz na prechadzky vobec nebude chciet ist a vy :kak: sa na zahrade (toto z mojho pohladu urcite nastane s prichodom teplych dni).
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod hisham » Str 17.02.2016 13:20

Osobne by som to nechala na neho. Drzte sa, urcite to nie je jednoduche :ua:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod elfinka » Str 17.02.2016 13:27

Ked mu to poponasanie nevadi a na prechadzku sa tesi, tak nemyslim ze by mu bolo lepsie na dvore. Keby bola ta cesta nazad pre neho neznesitelna tak snad neni blby a netrepal by sa ani tam.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Moniak » Str 17.02.2016 13:28

ja by som ho radsej poponasala ked este chce ist von, nech si ludia myslia co chcu kym ma pes tu volu ist von
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné