Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Str 16.11.2016 10:44

z besishopu uz mam druhy pelech a velka spokojnost. :yes: nemam sice ortopedicky, ale klasicky s vyvysenymi okrajmi a je super.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod moschino » Str 16.11.2016 10:48

ja som chcela nieco pohodlne do klietky. Doma maju pelech, ten je zatial super a Fr i tak spáva na gauci na 2 vankusoch na sebe ako princezna :ach: :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Štv 17.11.2016 21:16

Nisus, mam intimnu otazku. :hi: Ako zvlada Dado velku potrebu? Lebo Pax sa uz teraz dost tazko udrzi ucupeny - ale kolkokrat ma skvele napady :kak: dole kopcom, alebo vo vysokej trave, kde si nohy zapletie :pac: - ale ani na rovine to nie je nic moc, tak sa zamyslam, ako to bude dalej a ako mu viem pomoct.. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod ivana1 » Štv 17.11.2016 21:19

wer píše: :kak: dole kopcom
ako to ja u tej mojej dobre poznám... :hi:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Nisus » Štv 17.11.2016 21:29

No, sám to už neurobí. Ja už ho poznám úplne do detailov, viem kedy to na neho ide, vtedy odhadzujem všetko čo mám v rukách (ale väčšinou viem, kedy bude :kak: , tak sa snažím mať ruky voľné) a pridržiavam ho. Chceš aj postup? :lol: Postavím sa ponad Dada obkročmo tvárou k chvostu, chytím ho za stehná (tam, ako bývajú tie zástavky), on sa mi ,,posadí" do rúk a tlačíííímeeee :heh: Potom ho podvihnem, aby zas nabral rovnováhu, chvíľu ho pridržím, medzitým si roztvorím sáčok na :kak: a keď som si istá, že pár sekúnd postojí sám, nestratí rovnováhu a necapne, tak behom sekundy naberám :kak: , v priebehu ďalšej sekundy to zaviažem a ide sa :smile:
EDIT: ,,Sranda" nastáva, keď nemám gumičku vo vlasoch a fúka vietor :prd:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Štv 17.11.2016 21:31

Dakujem za podrobny navod, budeme musiet nacvicit :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Vikiki22 » Štv 17.11.2016 23:54

Nisus píše:EDIT: ,,Sranda" nastáva, keď nemám gumičku vo vlasoch a fúka vietor :prd:


:haha: :haha: Ešte keby ťa tak niekto vyfotil! [emoji38]
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod janajka » Pia 18.11.2016 9:51

nisus :heh: :jop:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3530
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Bee House » Pia 18.11.2016 12:25

niet nad tieto psickarske radosti :heh: :heh: :heh:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Nisus » Ned 27.11.2016 19:42

Síííííííííííím povedzte mi, že je to len nejaký jeho výkyv, že mu hrabe alebo čo, lebo to, čo spravil dnes, tak to bolo psycho :pac: :lol: Pred dnešnou večerou bol o niečo viac hlučnejší ako bežne. Bežne tak nahlas dýcha, občas zabručí. Teraz pískal, mrnčal, no skoro som ho zaškrtila. Urobila som mu večeru, najedol sa a zaliezol na pelech. Tam sa nevedel upokojiť, vkuse bol nespokojný, pískal, vzdychal. Tak som išla k nemu, šmaril sa o zem, že aká sranda :lol: Robila som si ďalej svoju robotu a on jeho piskovanie stupňoval. To, čo som dala video minule, že čo robí pred jedlom, to bolo tichučko v kostole oproti tomu, čo robil dnes. No tak som ho postavila, že teda nech mi ukáže, kam chce ísť. A on si to namieril do kúpelne k miske a bol úplne prekvapený keď zistil, že tam nič nemá :pac: Akože to nebolo také, že no davaj ešte duplu. To bolo také, že prišiel, pichol čumák do misky, že ide jesť, v tom sa zastavil, že wtf, kde mám jedlo, potom sa chvíľu rozpamätával, asi si potom spomenul, že už jedol, tak vyoblizoval misku, napil sa a spokojne sa vrátil na pelech :haha: Pomoc, všakže toto nebude už každý deň, že demencia... :plac:
Teraz kuká smer kúpeľňa, akoby čakal, že kedy tá miska dojde za ním. A furt pri tom píska a mrnčí. :bum:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Ned 27.11.2016 19:43

pruuuuser, ked sa takemuto pazravemu psovi prida alzheimer... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Nisus » Ned 27.11.2016 20:12

Boha jak ma teraz ,,nasral" :hmm: Normálne to musím predýchať a napíšem neskôr :aaa: :pac:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Nisus » Uto 29.11.2016 0:03

,,Nastvat" ma vie teda poriadne. Vcera po veceri aj vylizani misky sa jeho skucanie stupnovalo, az sa klepal jak mrncal. Tak som ho zase postavila, ze nech teda ukaze opat, co chce. Teraz to namieril k dveram. Ja hned stav pohotovosti - hnacka. Ani som sa neobliekla, len v tenkom tricku a nohaviciach som utekala rychlo s nim do tej zimy. Vyjdeme z vchodu a panko take tempo nahodil, ako nikdy. Ludia, on ma normalne tahal a ja som mu nestihala! :aaa: Az ma dotiahol k takej lavicke a uz som vedela kolka bije :hmm: Lebo od tej lavicky som ho poobede odtahovala, nakolko to bolo ocikane od haravky :ach: Takze mlady pan ne ze je dementny, on je len nadrzany :heh: A ze zabudlivost v starsom veku? Pche, smrad jeden, velmi dobre vedel, kam rovno z vchodu ma mastit. Potom vobec nespomalil a dal si sviznym tempom kolecko okolo kotolne, kde teda nebol uz dlho, lebo je to do kopca. Vsetko poostiaval a tvaril sa akoby mu patrilo cele sidlisko :heh: Ale tak no co chcem, len potvrdil, ze je to pravy chlap. Jedlo a zeny, v akomkolvek veku :lol:
Ale vcera mal nejaky ozaj dobry den. Vlastne poslednych par dni sa ma velmi dobre (klop klop). Isla som ho dat vycikat za Ekonomicku, ako su poniky, lebo nech ma zmenu. A teda minule sme presli 20 m popri ponikoch, a si lahol, ohlodal konarik a mohli sme ist naspat, lebo viac nevladal. A vcera sa rozhodol, ze je vsemocny, tak si to vystrelil hore tym strmym kopcom :pac: Ved co, mama pomoze :heh: taky bol nadseny, ze je tam hore :hi: Si to tam oznackoval a teraz sup naspat k autu. Nieee, on nemoze ist dokola po tej klesajucej ceste. On musi ist tym istym strmym kopcom sregom dole :pac: No tak sme to nejak s pomocou zvladli a on s pocitom majstra sveta sa viezol domov :heh: Jaj, niekedy by som ho roztrhla ako zabu a zmastila jak hada, ale potom ho vidim takto spinkat a idem sa roztopit :hi:
Nech len robi blbiny, nech mu je tak dobre ako posledne dni, nech ma aj ,,hneva", len nech je tu so mnou co najdlhsie...
Prílohy
20161128_225212.jpg
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod akuk » Uto 29.11.2016 0:23

moje :jop:
aky dolezity ked ide o buchtu :lol: :king:
aj ten chlad vonku prida prebudenie
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054


PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné