Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod jakub89 » Uto 13.01.2015 0:28

Mám psika ktory bol kastrovany a tiez malu fenku, ktora kastrovana nie je. Problem je ze ta mala hara a nechapem preco sa psik ide za nou zblaznit ak by teda nemal. Je to normalne?
jakub89
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 13.01.2015 15:04

Kedy bol pes kastrovany?
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod jakub89 » Uto 13.01.2015 17:37

Má tri roky a možno pred dvoma, neviem presne. Vzal som si ho z útulku už kastrovaného. Bol som dnes u veterinárky a tiež nechápala. Vravela že semenníky môžu byť v bruchu, ale nenahmatala ich...
jakub89
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod Barbor » Uto 13.01.2015 18:20

Toto je téma pre Dashu :heh: jej Leo je kastrovany a stále by nakryval moju, ale ju chce nakryvat každý :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod Dasha » Uto 13.01.2015 18:57

Offtopic: :jazyk:
Leo Sheilu ľúbi, to je iné :heh:


Ale teda kastrácia psovi neodstráni čuch a hárajúcu sučku cítiť samozrejme bude (tiež som bola v tom, že to bude trochu inak, ale pes akurát stratí možnosť 'mať šteniatka').
Ale záleží to aj na psovi, ak je viac vzrušivý, alebo aj na sučke. Pri niektorých môj pes nerieši, že hára a niektoré ani hárať nemusia :lol:

Takže dá sa povedať, že to je normálne. Ale teda v bruchu asi nebudú. Ak bol kastrovaný, tak zrejme aj v prípade nezostúpeného semenníka, mu ho vybrali. Snáď.
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod jakub89 » Uto 13.01.2015 20:12

Ono vraj aj keby semenník nevybrali, tak plodný nebude pretože na to spermie nemajú v bruchu vhodnú teplotu :) takže toho sa ani nebojím, skôr ide len o to otravné dobiedzanie :) ..ale asi inak ako oddelením to nevyriešim.
jakub89
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod Dasha » Uto 13.01.2015 22:35

Plodný síce nebude, ale nezostúpený semenník je nebezpečný, keďže časom môže začať rásť a správať sa ako nádor. Čiže pri kastrácii je dôležité vybrať práve ten nezostúpený, aby nerobil v budúcnosti problém.
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod Margita » Uto 13.01.2015 23:09

tak ja mam suku a nekastrovaneho psa,ked sa suka harala pes ju prve tyzdne moc neriesil ,ked bola v najlepsom tak na nu skakal,ale to bolo take ,ze mu nieco vravelo,ze ma skakat ale moc nevedel ze preco,pipisa vonku nemal,len si na nu skakal :lol: potom som sla s tou malou k mame,kde mame kastrovaneho psa,13rocny a kastrovany je rok a on sa siel za nou zblaznit,pipis furt vonku a obskakoval ju ako za mladi,az som si myslela ze ho zachvilu aj klepne,dedka nadrzaneho
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod jakub89 » Str 14.01.2015 0:28

Dasha, ano, vet. o tom niečo spominala, ale myslim ze to nehrozi kedze nic nenasla, i ked len tak narychlo. Pri ockovani to este radsej spomeniem a uvidime.

a Margita, presne :) Skace na nu, ani nevie preco a fenka tiez nechape co to robi :D
jakub89
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod Mac Gie » Štv 15.01.2015 16:45

ja mám v dočaske kastrovaného psa a keď sme boli na výlete bola s nami sučka ž asi 5 rokov kastrovaná (možno viac) a on sa išiel za ňou zblázniť a furt na ňu naskakoval :joint:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod Margita » Štv 15.01.2015 16:52

tomu sa uz hovori laska :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod calwen » Štv 15.01.2015 19:27

Moj kastrat je ako blazon za haravkami...omnoho horsi nez byval kym gulky mal :pac:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kastrovaný pes sa ide zblázniť za fenkou

Poslaťod lenka_1705 » Štv 15.01.2015 21:11

no nie je to nic nezvycajne. moj aj vonku vylizuje, a vzdy podla neho viem, ze suka zacne harat. a ked je uz v tom naj, je to na porazenie :ach:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava


Späť na Ostatné