nechcem psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

nechcem psa

Poslaťod viki317 » Štv 26.06.2014 17:18

Dobrý deň, mám taký problém mám fenku cane corso a už ju nechcem bude mať v júli 3 mesiace. lobovala som za ňu pol roka a teraz viem že to je neuvazene ale chcem ju dať preč a to ju mám 5 dní. Dokonca mám aj niekoho kto by si ju vzal ale moja mama s priateľom sú proti. Vravia že ju nedajú preč z princípu ale ja ich istým spôsobom chápem ale ja nedokazem skĺbiť svoj život so psom vzivote som psa nemala a strašne som po ňom túžila ale nevedela som presne čo to obnasa. Ja to totiž nezvladam .. Prosím pomôžte mi. .. Čo mám robiť aby som ich presvedčila aby sme ju dali preč pokým je ešte malá a dokáže si zvyknúť na nového človeka. A mamin priateľ povedal že pokiaľ to nepôjde ju dáme preč ale teraz sú obaja silno proti.
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod Lindchen » Štv 26.06.2014 20:15

Koľko máš rokov? Päť? Toto nechápem. Proste daj inzerát a psa podaruj. Sama si ho chcela, sama mu nájdi domov. Ak ti pes nevyhovuje a chcú sa starať oni, tak nech sa mu venujú. Ďalej sa radšej nevyjadrujem, lebo by to bolo asi vulgárne, čítajú to tu aj deti.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: nechcem psa

Poslaťod sarach » Štv 26.06.2014 21:58

Mňa by zaujímalo, čo ti na psovi vadí? Ale fakt nechápem tento tvoj postoj, sorry. A ak ho chcú tvoji rodičia, tak nech ho majú. Prečo ich chceš prehovoriť, aby ho dali preč? Prečo ste si zadovážili hneď cane corso, keď to je dosť veľké, silné, a podľa môjho názoru určite nie vhodné plemeno pre začiatočníka... Ďalej, ako tu už písala Lindchen, sa nevyjadrujem...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: nechcem psa

Poslaťod mairi » Štv 26.06.2014 23:15

podobne, zvladam len :ach: :pac:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: nechcem psa

Poslaťod Mackie » Štv 26.06.2014 23:24

ja som chcela poukazat na to, ze je to len flame, lebo kebyze nie.. tesi ma, ze v tom nie som sama

a rady, vid prispevok od Lindchen, nechces, daj prec, oni chcu, nech sa staraju
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: nechcem psa

Poslaťod viki317 » Pia 27.06.2014 8:11

Mne mama vraví že som sa zrazu tej povinnosti zlakla ale ja si to nemyslím ja mam voči nej blok že ju nechcem vidieť, cítiť a nie ešte sa dotknúť a keď ju počujem ručať keď je sama doma vo mne to nevyvoláva že a pôjdem za ňou vo mne to skôr vyvolá hnev. Radšej ju dám niekomu kto jej poskytne lásku ako by to malo byť takto...
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod viki317 » Pia 27.06.2014 8:27

Ono pes bol vždy mojim snom ale teraz si vravim že už psa nikdy nechcem nie preto že sú to zlé zvieratá ale kvôli tomu že na to nemám sa o to postarať a na to som došla až vtedy keď prišla domov. A mamin priateľ vraví že pre neho nie je objektívny dôvod to ze sa o to nedokazem postarať aby sme ju dali preč. A obaja sa zhodnú vždy v tom že už je u nás tak je náš ale ja nedokazem s ňou zdieľať priestor. Keď je pri mne ja necítim nič iné len to ze ju nechcem a že u nás doma nie je vítaná...
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod Buchťa » Pia 27.06.2014 8:32

Viki, kolik je Ti let? Ptám se jen proto, že to nemáš v profilu.
Kdo se o šťendo stará? Kdo ho krmí, kdo se s ním hraje, kdo ho mojká?
Pokuď jsou Tvé pocity takové, jak píšeš, prďolka by měla jít od vás pryč.
Řekla jsi mamině vše tak, jak jsi sem napsala?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: nechcem psa

Poslaťod viki317 » Pia 27.06.2014 8:44

budem mať 17. Ja som mame aj jej priateľovi vravela že to nezvladam aj to s tym priestorom ja som posledné 4 dní sa nedokázala najesť ja som zjedla 4 ryžové chlebíky a už mi bolo zle. Aj som im vravela že to proste psychicky nezvladam ani spať som nemohla. Len problém je stále v tom že oni si myslia že to mám preto že som nervózna z toho že stále knuci pod ukolom ... a stále mi vravia to je ako malé dieťa musí si zvyknúť ...len problem nie je v jej zvyknutí ale v mojom ...
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod viki317 » Pia 27.06.2014 8:45

a o šteňa som sa starala prvé 4 dní ja ale bola som úplne s nervy mi na dne a teraz posledne dva dni sa oň stará mama
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod Buchťa » Pia 27.06.2014 8:49

Buchťa píše:Kdo se o šťendo stará?
Kdo ho krmí, kdo se s ním hraje, kdo ho mojká?


Múžeš mi, prosím, odpovědět ještě na tyto otázky(i ty púvodn, i na tyto nové)?
A měla jsi doma někdy nějaké zvířátko?
Máš sourozence?
Co Ti na ní tak moc vadí? Nejvíce?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: nechcem psa

Poslaťod maira6 » Pia 27.06.2014 8:51

viki, chápem tvoju mamu, čo asi tým chce dosiahnuť čo sa teba týka. Ale takýto princíp "vydrž, ty si to chcela, či možno si zvykneš", alebo to, že nechce, aby si ty mala pocit zlyhania, to sa môže uplatňovať pri nejakých krúžkoch, ale nie pri živých tvoroch. Ten psík to cíti, že ho nechceš a aj preto možno viac kňučí. To je voči nemu veľmi nefér. Zaslúži si niekoho, kto ho bude skutočne chcieť a mať ho rád. Skús to mame takto vysvetliť, prípadne jej sľúb za to niečo, čo urobíš. Ale zorganizuj to tak, aby ten psík išiel čím skôr k niekomu, kto ho chce. Určite to zvládneš, hm? :smile:
Ešte jedna možnosť je, že mama ho skutočne chce a bude sa o psíka s láskou starať. Potom si budeš musieť zvyknúť.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: nechcem psa

Poslaťod viki317 » Pia 27.06.2014 9:05

No zvieratká ...ja som jazdila na koňoch 7 rokov a mam zajaca
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod viki317 » Pia 27.06.2014 9:07

súrodencov nemám ale mamin priateľ ma dve deti V mojom veku. A či mi na nej vadí ja neviem celkovo to knucanie a jej prítomnosť ...
viki317
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: nechcem psa

Poslaťod Buchťa » Pia 27.06.2014 9:12

Proč jsi přestala jezdit na koních?
Dokážeš malou pohladit?
Máte ji v domě (bytě)?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Ďalší

Späť na Ostatné