Veterinárna škola

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

ZSSPo Ivanka pri Dunaji

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 17:01

Ide niekto teraz od septembra na túto školu na odbor KYNOLÓGIA??? Ak hej, stretneme sa v triede :lol: Ale ja s iným odborom:-D
Pridávam aj hlasovaciu otázku....Čo si myslíte o tomto odbore? V septembri ho len otvárajú....
Kuknite sa tu http://www.zsspoivanka.sk/programy.html#kyno
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rika » Uto 21.08.2007 18:37

No ja som tam bola minulí rok na intráku ubytovaná, keď sme boli 2 dni vo Viedni.... a normálne som rozmýšľala, že by som tam šla... ale predstava, že by som mala trčať niekde ďaleko týždne bez mojich zvieracích miláčikov, zanechať agility a navyše ísť opäť do prváku, ma prehovorila.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod sandra » Uto 21.08.2007 18:38

nooo ja idem - presne aj na odbor kynologia...
tuto skolu som si vybrala pre to ze viem jednu jedinu pre mna velmi podstatnu vec a to tu ze aj keby som bola vyucena za hocico ine nikdy by som sa nevenovala tomu ale psom... na veterinu som sa nehlasila iba z jedneho velmi podstatneho dovodu a to toho ze mam alergiu na macky, kone, papagaje.. proste vsetko okrem psov...
inak uz poznam dalsie moje 4spoluziacky.. vsetko zapalene psickarky takze bude isto sranda :jupi:
a ty ides na aky odbor? teda ak to nie je tajne :cool:
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 19:13

sandra píše:nooo ja idem - presne aj na odbor kynologia...
tuto skolu som si vybrala pre to ze viem jednu jedinu pre mna velmi podstatnu vec a to tu ze aj keby som bola vyucena za hocico ine nikdy by som sa nevenovala tomu ale psom... na veterinu som sa nehlasila iba z jedneho velmi podstatneho dovodu a to toho ze mam alergiu na macky, kone, papagaje.. proste vsetko okrem psov...
inak uz poznam dalsie moje 4spoluziacky.. vsetko zapalene psickarky takze bude isto sranda :jupi:
a ty ides na aky odbor? teda ak to nie je tajne :cool:


Ci panaa..normáálne si ma potešila teraz :jupi: :jupi: :jupi: :aplause: :aplause: :lol: Taaak fajne potom....No ja idem na agropodnkaniem, odborne zameranie chov koní a jazdectvo :no: A to je tak, že 15 koniarov a 15 kynológov..takže budeme spolu v triede :hi: Ja všade píšem, že kto ešte ide a nejako sa mi doteraz nedarilo nájsť nikoho... a Ty budeš na intráku, či nie?
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

UVL Košice

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 7:40

je tu niekto kto chodí alebo chodil na túto veterinu?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod simm » Str 22.08.2007 9:24

ked som bol maly tak som chcel byt veterinarom a jedina univerzita veteriny na sk je henta..
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 9:25

a už nechceš byť veterinárom??mňa to drží už odmalička..no to viem,že je jediná u nás..ale blízka je ešte aj v Brne
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod simm » Str 22.08.2007 9:33

Lenka.Buddy píše:a už nechceš byť veterinárom??mňa to drží už odmalička..no to viem,že je jediná u nás..ale blízka je ešte aj v Brne


teraz je to tk na hranici.. ja by som chcel robyt nieco s PC ma to zaujima...
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 9:34

tak držím palce aby si robil to čo chceš :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Bára » Str 22.08.2007 9:56

Lenka, ak ti môžem poradiť, choď radšej do Brna..je to tam lepšie ako u nás a vyjdú odtiaľ kvalifikovanejší veterinári :lol:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 9:58

Bára píše:Lenka, ak ti môžem poradiť, choď radšej do Brna..je to tam lepšie ako u nás a vyjdú odtiaľ kvalifikovanejší veterinári :lol:


a ty chodíš do Košíc??odbor veterina?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Bára » Str 22.08.2007 10:01

Nie nieee..ja ešte len teraz idem na strednú...chov koní a jazdectvo.. :no: Ale potom som rozmýšľala najprv nad Košicami(tam je tuším aj bakalár v odbore kynológia :ach: ) No alôe vieš..na Slovensku je to nič moc, takže ja by som skúsila skôr do Brno :lol:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 10:03

a chodí tam niekto tvoj známy???no aj kamoška chce ísť do Brna..vraví,že je to tam lepšie
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod simm » Str 22.08.2007 10:09

Lenka.Buddy píše:a chodí tam niekto tvoj známy???no aj kamoška chce ísť do Brna..vraví,že je to tam lepšie


no neviem ja by som do brna neisiel lebo ucit sa z ceskych knih nemusi byt velka vyhra.. lebo vela slov maju takych ze mozte to pochopit inac alebo neviete co to je..
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 10:15

no veď preto by som ja radšej do Košíc
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Ostatné