Veterinárna škola

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Vikiki22 » Uto 04.09.2007 18:17

Jeeej! Dakujem za linky na veterinarne skoly! :jupi:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Vikiki22 » Uto 04.09.2007 18:21

Hehe :) Da sa VS v KE studovat externe, vsak tam chodi jeden moj kamarat tak! A aj ja si davam rovnake prihlasky na obe VS- Brno a KE. Podla mna to moze byt, ved preco nie? A tvoja mamina ma pravdu, podla mna studovat 2 rovnake odbory je hlupost. Vsak pockaj, co nas bude cakat v 1 skole, nie az v 2! :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 04.09.2007 19:05

Vikiki22 píše:Hehe :) Da sa VS v KE studovat externe, vsak tam chodi jeden moj kamarat tak! A aj ja si davam rovnake prihlasky na obe VS- Brno a KE. Podla mna to moze byt, ved preco nie? A tvoja mamina ma pravdu, podla mna studovat 2 rovnake odbory je hlupost. Vsak pockaj, co nas bude cakat v 1 skole, nie az v 2! :lol:



a chodí na odbor veterina?? :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Vikiki22 » Štv 06.09.2007 19:29

Anno! Chodi! :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 06.09.2007 19:36

ale veď tam nebolo písané,že je aj externé štúdium :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.09.2007 10:47

tak to musi byt nejaka novinka. Pretoze veterina ani medicina sa externe studovat nedali a podla mna ani nedaju. Sak tam su praxe, pitvy, kopa biologie (btw ani biologia na UK sa neda studovat ext.).Ja by som nebola nadsena kebyze mna alebo mojho psa osetruje lekar, co sa ucil na tyzdnovkach. Toto sa mi skutocne nevidi.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Pia 07.09.2007 11:51

Aj ked zvery zboznujem, tak na toto by som sa v zivote nedala...aj by som ani do mrtveho masa nedokazala zarezat bez toho aby som neosablila polku kuchyne... :nechutne:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 07.09.2007 14:50

Úlfheidr píše:tak to musi byt nejaka novinka. Pretoze veterina ani medicina sa externe studovat nedali a podla mna ani nedaju. Sak tam su praxe, pitvy, kopa biologie (btw ani biologia na UK sa neda studovat ext.).Ja by som nebola nadsena kebyze mna alebo mojho psa osetruje lekar, co sa ucil na tyzdnovkach. Toto sa mi skutocne nevidi.



veď aj ja si myslím že je to náročná škola a nemala by sa externe študovať..a ani to tam nebolo písané
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod MisheliQ » Pia 07.09.2007 15:19

Lenka.Buddy píše:
Úlfheidr píše:tak to musi byt nejaka novinka. Pretoze veterina ani medicina sa externe studovat nedali a podla mna ani nedaju. Sak tam su praxe, pitvy, kopa biologie (btw ani biologia na UK sa neda studovat ext.).Ja by som nebola nadsena kebyze mna alebo mojho psa osetruje lekar, co sa ucil na tyzdnovkach. Toto sa mi skutocne nevidi.



veď aj ja si myslím že je to náročná škola a nemala by sa externe študovať..a ani to tam nebolo písané


mne sa zda, že som to niekde čítala...že je aj externe študovanie práve na veterine, ale že to sa musí potom dochádzať niekedy aj...lebo že tam študujú aj zahraniční študenti, ktorí trebárs musia dochádzať mnoo..ale tým si neni som istá
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 07.09.2007 15:20

tak nech sú na intráku..ja tiež nebudem stále cestovať až zo západu
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Veterinárna škola

Poslaťod janka » Pia 07.09.2007 18:02

MisheliQ píše:Viete mi povedať o nejakej veterinárnej škole, ktorá je fakt na úrovni? Vysoká, stredná, nezáleží...je to aj pre informovanosť ostatných a tak..ja viem o Vysokej škole v KE a aj stredná škola veterina je vraj v KE...
idem na gympel a z neho by som chcela ísť na výšku veterinu-odbor veterina al. kynológia... :hi: máte nejaké návrhy, linky na iné veterinárne školy, ktoré sú omnoho lepšie? ak áno, sem s nimi :lol:

Ja chcem ísť tiež na veterinu.Radila som sa s jedným veterinárom-on chodil do Košíc ale odporučil mi,že vysoká škola v Brne je oveľa lepšia,že bol tam na jednej prednáške a naučil sa tam toľko ako v Košiciach za pár dní. :ha: lenže ja sama neviem kde veď učiť sa všetky časti tela atď po česky,latinsky,slovensky...neviem ale je to náročné :ua:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Bíglica » Pia 07.09.2007 21:23

a mne zasa z brna povedali že nemám čakať zázraky...takže asi tak, mna čaká tento rok maturita a velký boj so školou...tak mi držte palečky
"Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto-tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru."
Bíglica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Poslaťod katarina » Sob 08.09.2007 19:21

ja teraz asi po ZS pojdem na gympel a potom na VS asi do KE este neviem mama chce aby som sla do Brna...uz sa tesim ked budem veterinarka a vsetkym buducim vetrinarom/veterinarkam drzim palce na bezpecne ukoncenie skoly :lol:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod Vikiki22 » Sob 08.09.2007 20:56

Jojo...ale intrak ze vraj tam nie moc dobry. Ale ani ja nebudem cestovat furt domov.Budem rada,ak sa dostanem kazde 2-3 tyzdne domov...ak ma tam vobec zoberu.Ale by som bola rada, keby som sa radsej dostala do Brna :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 08.09.2007 21:01

ja ked sa tam náhodou dostanem tak si prenajmeme s kamoškou a ešte s niekym dom aby sme mohli mat psíkov :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné