Pomoc s databázou jedincov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pomoc s databázou jedincov

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 30.09.2013 11:59

Ahojte.
V rámci klubu chovateľov som v spolupráci s jednou univerzitou informatiky rozbehla projekt naprogramovania databázy jedincov plemena ČsV Slovenskej republiky.
Chcela by som Vás pekne poprosiť, tých čo sa trošku vyznáte o nejaké vzorce, štatistiky, zaujímavé pri chove psov. Nejaké už máme, ale čo do genetiky, by bolo zaujímavé.
Plánujeme také že vlčia krv, wrightov koeficient,...

Ak máte takéto vzorce, prosím, hoďte mi ich sem. Okrem klasickej databázy by tam totiž mali byť takéto výpočty, ktoré by sme mohli niekedy aj v budúcnosti potrebovať, ale teraz ich možno ani nepotrebujeme.

Za akýkoľvek návrh budem vďačná! Aj úplne nepodstatné, možno sa do budúcna hodia. Dík!

Ale ak vás aj napadne niečo ako - počet potomkov na svk, koľko z nich je chovných,... (to už máme :lol: ) proste hocičo, tiež to kľudne hoďte, pokiaľ to ešte nemáme, pripíšem to určo na zoznam :) Radšej nech toho máme viac, ako potom nemať :ahoj:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Pomoc s databázou jedincov

Poslaťod MisheliQ » Pia 04.10.2013 15:17

škoda, že téma ostala bez odpovede :ua:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844


Späť na Ostatné