civava k yorkovi?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

civava k yorkovi?

Poslaťod henyinnsbruck » Str 19.06.2013 7:34

Ahojte :ahoj:

Chcela by som vas poprosit o radu -popr nazor.....
Pisem sice v poriadnom predstihu, no neda mi to....

Mam yorka,kastrovany,2roky....zijeme so svagrinou, ona si pred rokom z utulku zaobstarala krizenca yorka....psy sa spolu nehraju....

Buduci rok ked sa odstahujeme chcela by som biewera yorka....

K problemu....

Rocky sa vonku hra LEN s civavami....pred velkymi plemenami ma respekt, male psy okrem civav ho nazaujimaju!!!

Viete mi povedat preco?ako je to mozne ze sa hra len s civavami a s nijakym inym mensim psikom?

Ja nie som velmi na civavky :hi:i ked su ozaj zlate... Myslite ze by som mu mala potom predsa civavu kupit?

Lebo sa bojim ze ked kupim predsa biewera,ze sa spolu nebudu hrat....

Dakujem za vas nazor
henyinnsbruck
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: civava k yorkovi?

Poslaťod wer » Str 19.06.2013 8:05

Offtopic: pardon, ale neda mi - ty radis vo vychove a vycviku a opytas sa TOTO?? :oo: :prd:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: civava k yorkovi?

Poslaťod henyinnsbruck » Str 19.06.2013 9:11

Co je na mojej otazke divne??

Co ma vycvik a vychova spolocne s vyberom psika? ????

bohuzial nepoznam povahu kazdeho jedneho plemena-ani nemusim ci??

Alebo si to myslel(a) tak ze si vlastneho psa nepoznam??
Poznam ho velmi dobre,
ale myslela som ze je tu mozno niekto kto ma civavu, a vie mi odovedat preco sa moj pes hra len s civavami....
henyinnsbruck
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: civava k yorkovi?

Poslaťod wer » Str 19.06.2013 9:24

ano, vychova a vycvik s tym suvisi. ked radis, zaklady by si uz mohla ovladat - tam patria napr. aj povahove crty jednotlivych plemien, vychadzajuce z temperamentu. :no:

a nehnevaj sa, to je vskutku strasne hlupa otazka - ine mi nenapada, len ti povedat - kup si civavu :ach: (btw nie je zarucene, ze sa aj naozaj hrat budu - kedze to zavisi od jednotlivcov a pritom, ked si kupis bars aj pudla, tak sa hrat mozu, kedze to budu obaja tvoji psi..)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: civava k yorkovi?

Poslaťod henyinnsbruck » Str 19.06.2013 10:03

Tak sa ospravedlnujem ze nepoznam povahove crty X plemien.....

Cele to bolo myslene tak ci kupit to plemeno s ktorym sa vonku hra, alebo ci je pravdodobne ze sa bude hrat aj s inym plemenom ak ho budeme mat odmalicka....
henyinnsbruck
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: civava k yorkovi?

Poslaťod merri » Str 19.06.2013 10:09

A my to mame odkial vediet, ked to ani sama nevies, a my tvojho psa ani nepozname? :nwm: Neviem fakt, mozno sa hrat nebude ani s civavou, a mozno sa bude hrat s hocakym psom.. Ak by si sa pytala, ci si budu spolu vychadzat, na to sa odpovedat da, to zavisi od toho ako k nim budes ty pristupovat, ale ci bude tvojho yorka bavit hrat sa s druhym psom, no fakt otazka na ktoru neviem aku cakas odpoved.. :nwm:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: civava k yorkovi?

Poslaťod Margita » Str 19.06.2013 22:35

Mna zaujala tato veta :heh:



henyinnsbruck píše:
Myslite ze by som mu mala potom predsa civavu kupit?


to ako sa budes pytat psa,ci chce za kamarata civavu alebo yorka??to je ako sa pytat trojrocneho decka ci chce braceka alebo sestricku,bude mat to co sa narodi,
som videla velmi skaredy obrazok tento
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 6999_n.jpg

a tato veta mi spravila taku lepsi a krajsiu a vtipnejsiu predstavu ,tak mozem ist spat :heh: :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye


Späť na Ostatné