Čo cvičíte so psíkami?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod lucik » Uto 29.04.2008 21:27

phuture, jej, takze pojdete aj na dovolenku? no v Chtelnici nebude, tam to zrusili. bude asi pri Martine niekde.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod phuture » Uto 29.04.2008 22:44

lucik: keď bude voľno a príležitosť, tak by sme asi prišli na dlhodobejší pobyt so psíkom medzi retrieverov.
nepostrehol som, že v Chtelnici sa to zrušilo, na web stránke klubu je stále ako miesto konania toto. do kopcov v okolí Piešťan sa chystám dávnejšie pozrieť a toto sa mi zdala aj dobrá príležitosť, ale okolie Martina mám tiež rád, takže ani nové miesto nebude prekážkou pri plánovanej účasti :)
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod lucik » Str 30.04.2008 5:42

Offtopic: phuture: ja viem, ze na stranke to este je, ale je to takym verejnym tajomstvom asi, pretoze o tom hovoril aj prezident klubu (pri ranajkach, este si tam nebol). tusim sa to vola Turany - to pri Martine, ale neviem, ci som si zapamatala
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod Van » Str 30.04.2008 10:49

Offtopic: Kedze sa o tom hovorilo aj pri obede, aj ako pises lucik pri ranajkach...a aj Peta o tom hovorila pri vode, tak snad mozem vniest trochu svetla do tmy meno "klubova dovolenka"...zmena na webe nie je, lebo stale sa caka na propozicie, tie budu v momente ako pride schvalenie na moznost vyuzitia prirody na skusky a nacvik (strelba atd.). Ale miesto sa zmenilo z Chtelnice, ktora tusim zmenila majitela a bud sa rusi alebo rekonstruuje na Trusalovu pri Martine...je to krasne prostredie, v okoli mnozstvo luk na lahke prechadzky, pre narocnejsich turistika, v blizkosti rybnik. Viac info snad coskoro na klubovych strankach
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod Van » Str 30.04.2008 10:52

ale aby som nebola uplne offtopic...my cvicime co sa da :D ...ale tak vaznejsie sa pripravujeme na skusky so zverou (este uvidime ktore, podla toho ako sa stihneme do uzavierky pripravit...bud field trial alebo skuska prinasania retrivrov) no a cvicime aj podla Working testov a ak sa raz v buducnosti zadari, tak sa zucastnime aj skusok...ale vsetko chce svoj cas :)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod klara15 » Pia 05.09.2008 20:58

Dogdancing a este dake tie triky ako zamavaj,plaz,v ktorej ruke je pochutka....Obrázok
Dá sa kúpiť pes, ale zavrtenie jeho chvostíka si nekúpi nikto.
Pes je jediný tvor na svete,ktorý ťa má radšej ako sám seba
Obrázok
klara15
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod Betka » Sob 06.09.2008 10:08

- základnú poslušnosť
- domáce agility
- dogtrekking
- dogdancing
- možno začneme s bikejoringom a canicrossom, uvidíme :smile:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod Aris » Sob 06.09.2008 10:24

No plánujem učiť triky, neviem ako sa to volá, ale asi nijako. Na cvičák nechodím, lebo najbližší mám v Trenčíne a Trnave a to je dosť daleko :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 06.09.2008 11:09

tak s Fredym trénujeme agility a tak aj poslušnosť :smile: s Buddym akože dogdancing,trochu aportíky..keďže chodíme na dlhé vychádzky a milujeme prírodu,radi yb sme sa v budúcnosti zúčastnili aj nejakého dogtrekkingu
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod NemesiS » Sob 06.09.2008 12:43

chodíme po víkendoch sťahovať drevo z hory... :heh:
ináč poslušnosť, srandičky, obranu.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod mimi » Pon 08.09.2008 8:30

ja chodim na Agility amcvicime poslušnosť a rozne blbiny možno z nich nakoniec bude aj dogdancing.
cica15- ak byvaš v rusovciach tak kúsok od nich smerom na Bratislavu maš predsa cvičák na Agility kam chodím aj ja.
Ak sa nudíš teda tvoj hafan tak skús to. máš to blýzko a chodíme tam viacery odtialto
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Čo cvičíte so psíkami?

Poslaťod Zuzka&Badynka » Pon 08.09.2008 19:59

Hej viem mozno nekedy sa pridam ale teraz nee ebo teraz sa venujem sportovej kynologii a nemam cas ete aj na agility takze mozno do buducna na jar abo tak :lol:
Zuzka&Badynka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 281
Bydlisko: Bratislava-Rusovce

Predchádzajúci

Späť na Ostatné