Mimochod

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Mimochod

Poslaťod Kača » Str 30.04.2008 14:37

To máš dobre, keď tvoje včera len "mimochodila", moja bola včera celé vedľa :heh:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Mimochod

Poslaťod NemesiS » Str 30.04.2008 14:46

ako, netuším prečo?
tak jej to lepšie pasuje? :nwm:
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: Mimochod

Poslaťod zeane » Štv 12.01.2012 16:22

hlásim jeden kus trpasličieho pudlo-mimochodníka... Akonáhle Rens nafasuje na krk obojok a flexinu (hárame a na krátkom sa vôbec nevy...), tak asi z protestu mimochodníkuje. Vyzerá to divne až smiešne.
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Mimochod

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 12.01.2012 17:04

U nás sa chodí mimochodom tiež na vodítku, najmä v lese, vtedy máme zladené tempo. ja chôdza, on mimochôdza. Ide mu to tak dobre, že keď na to niekoho neupozorním, že čo robí, tak si to nikto nevšimne. Mne to tiež trvalo asi dva mesiace kým som si všimla, že ide jednou stranou tela naraz.
Chrt by sa mi pri mimochode asi polámal a zauzlil :heh: Ale už som počula aj o barzojoch, čo celú výstavu odkráčali v mimochode a dostali celkom obstojné známky :pac: Offtopic: asi si to rozhodci pomýlili s krasokorčuľovaním
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Mimochod

Poslaťod Lindchen » Štv 12.01.2012 17:06

Ariso chodí mimochodom, keď tuší dlhšiu trasu. Zväčša teda, keď je v postroji, asi sa mu to spája s trekom :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Mimochod

Poslaťod calwen » Štv 12.01.2012 17:55

Mardi snad ine ako mimochod a cval nepozna :lol:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Mimochod

Poslaťod hriva » Štv 12.01.2012 17:59

moja Gina presla mimochodom cely zivot. bud cvalala, alebo "mimochodila" :smile: u Brii som to este nezaregistrovala, weimarak tak niekedy chodi ale on zrejme preto ze ma velmi krivu jednu nohu- mal ju zlomenu a asi sa mu zle zrastla po operacii. on ani nevie kracat normalne. iba skace ako zajac.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Mimochod

Poslaťod Priscilla » Štv 12.01.2012 18:09

Ja pridavam Meghanu do klubu mimochodovo-cvalových. :lol:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Predchádzajúci

Späť na Ostatné