sucka vs sucka/pes vs pes?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Silwuska » Pon 21.04.2008 9:57

U nas je to rovnako, maly uz teraz ukazuje ze bude dominantnejsi, su to tiez len malickosti ale vidim to...a prave preto sa ho teraz snazim "uzemnovat" ...aby si nemyslel ze je majitelom zemegule :nie:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Babula » Pon 21.04.2008 10:04

tak ked vidim ze to uz robi lebo sa nudi a je zla ako male dieta tiez je
uzemnena...nedovolim aby staremu ublizila len preto ze je sisi misi :lol:
nie nie tak to u nas tiez nechodi ...
stary zas je taky dobrak ze si necha robit so sebou co len chce a sa tomu
aj tesi ked ho ona trha :aaa: ale obcas je to aj boj ...
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Ivanka.P » Pon 21.04.2008 12:44

Silwuš - premistni tieto posledné príspevky do "tvojej témy" Udržanie postavenia vo svorke - bude to prehladnejšie :ahoj: lebo vlastne teraz riešite zrovna to viewtopic.php?f=9&t=1606

Inak u nás vládne čivava nad RTW ale Rita sa nechá a nežerú spolu. Jerry vnútri Rita vonku a on sa jej do misky nevrhá. Pud sebazáchovy mu to nedovolí :haha:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Tasha » Uto 29.04.2008 21:09

Babula, v tomto s tebou súhlasiť nebudem. Zatiaľ je ešte veľmi maličká. Koker to vážne robí len kvôli tomu, že je to šteňa a kvôli tebe. A čo sa týka feniek čsv, tak tie sú dlhšie podriadené. Aj grace je ešte stále podriadená Kire. A pritom Kira je mladšia. Ale raz to na ňu príde a budú si to vyjasňovať. Niežeby teraz po sebe nevrčali a ,,nebili" sa, ale grace sa zatiaľ viac menej len bráni. Ešte sa nesnaží dostať nad Kiru. Takže aj malá bella má to na to ešte veľa času.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Babula » Str 30.04.2008 7:19

v pohode darley ... ja som si to tu nechala prejst hlavou a velakrat a aj som
rada ze to tu bolo napisane... vdaka Hanke aj ostatnym... vsak preto sme tu
aby aj poradili... a kokrika som neodstrkavala nic takeho by som neurobila a
momentalne vsetko je ok a dufam ze to tak aj ostane :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Tasha » Str 30.04.2008 7:44

Nemyslím si, že by si ho odstrkávala. Aj ja odkedy mám viac psov, tak už ´je iné. Keď hladkám jedného, tak príde hneď aj druhý. niekedy aj Daro, ale on je taká samostatná jednotka. Chytí si skalu a hrá sa s ňou. Ale na povel príde aj on. A keď im hádžem loptičku, tak zámerne len jednu, aby sa naháňali kto bude pri nej prvý a vtedy za ňou uteká aj grace, ktorá inak nejaví záujem o aport
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Babula » Str 30.04.2008 7:50

suuuuhlas.. ked dojdem domov aj oni ma vitaju obidvaja naraz :pac: takze vacsinou jedna ruka
skrabka Bellu druha Rexa ... a aj pri hrach... necham ich sa vyhrat a ked sa hrajem snimi tak obidvoma
naraz nooo len Rexik uz nestiha klbky bolia .. ale vzdy si sadne ku mne alebo k priatelovi a je spokojny
no cvicit cvicime s Bellou mimo, inak by sa nedalo... tie kamene su maniere Belly ...tiez si obcas zoberie nejaky ten
kamen a hraje sa sama ... :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: sucka vs sucka/pes vs pes?

Poslaťod Sana » Pia 02.05.2008 8:48

no zistila som , ze to ani nie je teda mojims trachom ale ona tie sucky proste nemusim,nebudem to silit a necham to tak a hadam s anejaka pritrafi s kt si porozumejuu. Dakujem vsetkym za rady
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Predchádzajúci

Späť na Ostatné