Týrané a utýrané zvieratá a následné tresty

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Aky mate na toto nazor?? :hmm:

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 8:19

Nedavno ako som prisla z roboty pustim telku...a neviem na akom to bolo programe, no proste davali taku zabavnu relaciu, kde davaju vtipne videa...zrovna bolo o zvieratkach...velmi som sa nasmiala a zrazu BUM..."vtipna" scenka ako dvoj rocne decko vlece maciatko za usi...k tomu ten umely smiech...zostala som nacisto vyburana a zrazu BUM dalsia...asi 7 rocny chlapec v bazeniku tlaci macku pod vodu a ona meta nohami!!! :oo: je toto vobec mozne?? ze to ludia vobec dovolia svojim deckam, a uz ked, tak ze to natocia na kameru a televizia to dava ako vtipnu scenku???
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Mima » Str 26.09.2007 8:52

ja sa im cudujem!!!
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod lusy » Str 26.09.2007 9:10

ani mi nehovor. ja by som tych rodicov zadrhla. :hmm: nikdy by som mojmu dietatu nedovolila nic podobne.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Amaguk » Str 26.09.2007 9:29

coze??? :oo: to je nehorazne ktora telka to bola??? ja by som tam poslala protest, specialne po tej kauze s upalenou mackou! :hmm:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 9:41

Fakt neviem...to jako znelka tam taka kazeta bola...bud jojka alebo markiza...nemate niekto program pri sebe?? bolo to bud tento tyzden alebo minuly(v stredu, alebo strvtok)...a bolo to okolo 16...

A co s mackou?? ja neviem...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Str 26.09.2007 9:49

Silwuska píše:Fakt neviem...to jako znelka tam taka kazeta bola...bud jojka alebo markiza...nemate niekto program pri sebe?? bolo to bud tento tyzden alebo minuly(v stredu, alebo strvtok)...a bolo to okolo 16...

A co s mackou?? ja neviem...


nesledovala si kauzu u upalenej macke? Chalani priviazali macku retazou, poliali benzinom a za ziva upalili!!! a hovadsky sa na tom zabavali - cele si to natocili ako video na mobil a sirili po nete.
http://www.tnky.sk/index.php?option=com ... &Itemid=61
proste des!!!
bola na o tom obrovska diskusia na mackysos.sk a na cats.sk
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 10:00

:plac: tak to je moc...kam to ten svet speje...preco?? jako kukat to video nemozem, ja som strasne slaba povaha na toto...ale staci mi to precitat...ja byt jeho rodic :hmm: ..ja byt jeho rodic tak sa to urcite nestane...rodicia musia deti viest k laske ku zvieratam, pretoze to je zaklad...milovat zvierata, prirodu, ludi...ja to nechapem, ako toto dokaze spravit 14 rocne decko??
No ja sa tam chystam napisat, teda ked zistim co to bolo za relaciu...lebo kukaju to ludia a bavia sa na tom!!! a vidia to deti a budu robit to iste...to je hnus :vykricnik:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 26.09.2007 12:27

je vseobecne zname ze decka su hyperaktivne, krute a zle. a nikto ich nevedie. Cest vynimkam!
ale ked idem po ulici, tak furt vidim len vrieskajuce deti, bijuce sa deti, revuce deti a deti co trhau stromy a travu...rozpravky plne nasilia, volne pristupne zlo z telky, radia, pocitaca,hlavna hracka zbran...
Takze asi tak. Kde je buducnost krajiny, ked nemame vychovane deti? je to ako zo psamy, mnohy rodicia si zamienaju vychovu s vycvikom...
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 12:38

Nie...to nie su zle decka...to su zly rodicia(akoze nie zas doslova) ale velku pozornost by mali zameriavat na to ako sa dieta sprava prave k prirode a zvieratam, a viest ich k dobremu spravaniu...pretoze vsetko so vsetkym suvisi, a potom by mozno neboli pripady ked 13 rocny chlapec zabije babicku, alebo spoluziacku. To ako sa decko sprava v skole medzi kamaratmi rodic tak dobre nevie, ale ako sa sprava ku zvieratam je podla mna dolezity aspekt...moja mladsia segra je odmalicka vedena, a vlastne ju to samu tahalo ku zvieratkam...a ja to v nej len utuzujem :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Str 26.09.2007 12:43

lahostajni a neschopni rodicia a lahostajni, neschopni a nekompetentni ucitelia v kombinacii so sucasnou popkulturou - a mame na pruser zarobene, a normalny clovek sa moze aj roztrhat, ale furt bude v mensine a bojuje s veternymi mlynmi! :hmm:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Str 26.09.2007 12:43

zober si beznu mestsku rodinu. O siedmej rano sa vsetci vyparia z domu. Deco ide do skoly, o tretej, stvrtej sa vracia dom. Potom ide na ulicu, a vracia sa spolu z rodicmi o takej siedmej. S tym ze matka je ovesana igelitkami s tesca, s ktorymi cestovala v preplnemom buse v zapche hodinu domou, s tym, ze cely den riesila robotu. Doma sa zruti do kresla, zacne varit, upratovat, zehlit. O pol noci si liha do postele. Medzicasom sa vecer priruti foter v obleku z pracovnej vecere a ide spat.
To je bezna realita a tu ozaj nieje cas okrem podpisania ziackej knizky na nic. Takmer.
Zlyhava rodina, skolstvo, zabezpecenie rodiny. Je to bludny kruh. :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod barbora » Str 26.09.2007 12:44

nebolo to nahodou HOPLA na stv1? som to par krat videla a casto tam davaju videa so zvieratami.
barbora
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 12:46

Ak myslis to s jankom kronerom tak to nie...bolo to nieco kde neny ziadny moderatr...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Mima » Str 26.09.2007 12:50

tak potom na jojke! tam je taka sou bez moderatora, myslim
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 13:06

Mozno je to ono...taka kazeta tam beha medzi prestrihmy...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Ostatné