Keď rodičia nedovolia psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Prehovaranie

Poslaťod Mima » Uto 25.09.2007 10:31

Moja kamoska chce velmi psa... ale rodicia jej ho nechcu dovolit... byvaju v byte, ktory je dost velky. Skusala to uz tak, ze im povedala, ze bude s nim chodit pravidelne vonku, takze doma nebude civiet na TV, ale ani to nezabralo... pomozte mi, ako ich ma prehovorit??? nikto z nich nieje alergicky, a velmi maju radi psy...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod drndos » Uto 25.09.2007 13:18

hlavne ze nepusta chlpy, že mus nedovolí ísť na sedačku/posteľ, že si ho obľúbia a vždycky ich privíta....
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Poslaťod Mima » Uto 25.09.2007 13:42

ale ked oni su taki tvrdohlavi... minule sa vraj spravali ako Greenpiesaci
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod drndos » Uto 25.09.2007 13:43

kolko ma dotycna rokov?
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Poslaťod Mima » Uto 25.09.2007 13:44

13 pomaly 14
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod drndos » Uto 25.09.2007 13:45

ehm to bude ťažké....
Nech najskôr prehovorí jedného a potom druhého....
Naposledy upravil drndos dňa Uto 25.09.2007 13:46, celkovo upravené 1
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Poslaťod Mima » Uto 25.09.2007 13:46

no nieco mi hovor...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod eur » Uto 25.09.2007 14:29

Tak toto poznam- u mna zabralo, ze som stena priniesla rovno domov- pokial by sa dalo dohodnut s chovatelom, ze steniatko vezmes na skusku na tyzden... a v najhorsom je mozne ho vratit. Viem ze to znie hlupo, ale realita je taka- ze stena uz ostava :no: . No rodicia nesmu vediet, ze je to tak dohovorene. Ine je ked si chce kupit draheho psika- tam musia zaplatit rodicia.
Každé poznanie obohacuje
eur
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Poslaťod MisheliQ » Uto 25.09.2007 16:07

nhoo thak ja som rodičov prehovárala, aby mne a sestre kúpili psa, od svojich 8 rokov. Stále keď sme boli s nimi v nejakom supermarkete, čítavala som si literatúru o psoch, obdivovala som jednotlivé rasy a keď som si našporila, kúpila som si aj nejaký ten atlas o psoch...aj so sestrou sme sa hrávali, že ona je pes..a mojou predstavou bolo, že v útulku psi bijú a tak sme sahrali, že som ju bila ako psa (nie naozaj) a potom si ju zobrala jedna milá pani, to ako zase ja, a mala sa u nej dobre..alebo si pamtám aj na Vianoce, že sme sa hrali, že ja som bohatá pani a ona je pyšný pudel, ako to bolo v rozprávkach, tie nafúkané pudle :lol:
a stále som do rodičov hučala zo psom a oni my stále vraveli, že ale o psa sa budú musieť oni starať a tak podobne, že ho budu musieť oni venčiť..a ja že ne ne..to všetko bude na mne...a nosila som domov šteňa po šteňatí..čo síce nebolo správne, ale čo ako decko som bola sprostá, neni to však vrodená chyba :P a mamku som natoľko obmäkčila, že si požičiala šteňa svojej kamošky k nám na týždeň...bola to sučka Labradora a volala sa Nela, vtedy som mala 8-9 rokov a stále si jej meno pamätám...a bola som to ja, čo sa o ňu starala...noo ale rodičia si stále mysleli, že ešte nie je ten správny čas..a myslím si, že ani nebol...a som im vďačná, že mi toho psa v tej dobe nedovolili, ale že sa rozhodli mi ho kúpiť keď som mala 12 rokov sestra 10 r. a bolo to na Vianoce..vtedy to bol akurátny vek..ale si pamätám čo som sa naplakala, že psa nebudem mať, dokonca som sa modlila, aby som psa mala, aby som mala vždy rada zvieratá a nestala sa voči ním flegmatickou, bála som sa toho, že ke´d vyrastiem, tak budem taká ako vraveli moji rodičia, že o psa sa nebudem starať a aj zvieratá ma prestanú zaujímať..a tak sa našťastie, veľkéé šťastie, nestalo...

nech skúsi s rodičmi vyjednávať, ja tak vždy s nimi, najmä s otcom (bo to s nim sa vždy hádam, lebo máme rozdielne názory ale rovnaké povahy, skoro rovnaké a nenecháme si skákať po hlave) a chcela som aj druhého psa do bytu, ale on bol zásadne proti, nech som robila čo som robila, aspoň 500krát sme sa kvôli tomu pohádali a dosť hnusne, by ste si o mne mysleli aká drzá dcéra som, lenže keď on mal úplne zdegenerované predstavy, názory a myšlienky na chovaní psa v byte eh..
a nech skúsi rodičom ukazovať rôzne rasy psov alebo nech si vyberie konkretnu rasu ona sama alebo nech s ňou dokonca spolupracujú jej rodičia, nech sa ich opýta aká rasa sa im páči..tak som skoro mamku ukecala na druhého psa, už bola za..len problém bol môj tatik...
povedz im všetko o psoch, čo vieš..abo keď budete jesť kurča a budú kosti, tak nech dá takú ironickú poznámku, že kosti by mohol zjesť pes...alebo nech povie rodičom aj niečo zle čo sa týka psov, ale nech do toho dodá niečo také, že by sa rodičom uľavilo potom, že o to by sa teda niekto vedel postarať
alebo keď bude s nimi, nech sa obzerá za každým psom a nech im hovorí aký je pekný ten pes, či by takého nechceli abo čo :smile: držím palčeky
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Mima » Uto 25.09.2007 16:17

MisheliQ píše:nhoo thak ja som rodičov prehovárala, aby mne a sestre kúpili psa, od svojich 8 rokov. Stále keď sme boli s nimi v nejakom supermarkete, čítavala som si literatúru o psoch, obdivovala som jednotlivé rasy a keď som si našporila, kúpila som si aj nejaký ten atlas o psoch...aj so sestrou sme sa hrávali, že ona je pes..a mojou predstavou bolo, že v útulku psi bijú a tak sme sahrali, že som ju bila ako psa (nie naozaj) a potom si ju zobrala jedna milá pani, to ako zase ja, a mala sa u nej dobre..alebo si pamtám aj na Vianoce, že sme sa hrali, že ja som bohatá pani a ona je pyšný pudel, ako to bolo v rozprávkach, tie nafúkané pudle :lol:


tak toto som sa presne hravala s mojim bratom, ked sme este nemali psa... stale som ho vlacila na opasku a dakej snure... ze akoze som si ho zobrala z utulku, a starala som sa onho, cvicila som ho a tak

Proste bola to sranda :ha:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod MisheliQ » Uto 25.09.2007 16:23

Mima117 píše:
MisheliQ píše:nhoo thak ja som rodičov prehovárala, aby mne a sestre kúpili psa, od svojich 8 rokov. Stále keď sme boli s nimi v nejakom supermarkete, čítavala som si literatúru o psoch, obdivovala som jednotlivé rasy a keď som si našporila, kúpila som si aj nejaký ten atlas o psoch...aj so sestrou sme sa hrávali, že ona je pes..a mojou predstavou bolo, že v útulku psi bijú a tak sme sahrali, že som ju bila ako psa (nie naozaj) a potom si ju zobrala jedna milá pani, to ako zase ja, a mala sa u nej dobre..alebo si pamtám aj na Vianoce, že sme sa hrali, že ja som bohatá pani a ona je pyšný pudel, ako to bolo v rozprávkach, tie nafúkané pudle :lol:


tak toto som sa presne hravala s mojim bratom, ked sme este nemali psa... stale som ho vlacila na opasku a dakej snure... ze akoze som si ho zobrala z utulku, a starala som sa onho, cvicila som ho a tak

Proste bola to sranda :ha:

tak to hey, to bola :) vždy rada na tie detské časy spomínam, alebo keď sme so sestrou počítali koško plemien budeme chovať, vždy nám vyšlo že 50 plemien, potom sme to zužovali, bo že toľko ich nemôžememať a nám vychádzalo po 20 plemien a to sme si už nevedeli vybrať a z každého plemena sme chceli 2, fenu aj psa..čiže znova by tých psíkov bolo kolo 40 heh :lol: detské časy čo sa týkali psov boli zaujímavo zábavné :D
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Mima » Uto 25.09.2007 16:42

nooo, to hej...
len najprv treba obmakcit mamu, potom otca
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Mininka » Uto 25.09.2007 16:49

je jedno ci mamu alebo otca..proste toho o ktorom vies,ze sa da skor zlomit.ten potom povie,ze nech sa opytas druheho rodica...tak sa spytas toho a povies,ze ten rodic co ta poslal,toho psika chce ale ,ze este to musi aj on odsuhlasit.a psik bude doma :jupi:
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Poslaťod lusy » Uto 25.09.2007 17:49

MisheliQ píše:..abo keď budete jesť kurča a budú kosti, tak nech dá takú ironickú poznámku, že kosti by mohol zjesť pes...

:oo: ale ty dufam vies, ze pes by kuracie kosti jest nemal
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod drndos » Uto 25.09.2007 17:51

to je uplne OT, !!!
[img:1f345089f5]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:1f345089f5]
drndos
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Ďalší

Späť na Ostatné