Môže ma pes prestať mať rád??

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Môže ma pes prestať mať rád??

Poslaťod Ildikó » Ned 30.09.2012 12:13

No teda vlastne, chcem vedieť že my sme si v lete kúpili psíka a dosť si na mňa zvykol a eľmi si ma obľúbil. Je to akože môj pes, starám sa oňho a teraz chodím do školy a pes je doma s rodičmi. Môže sa stať že si teraz viac obľúbi rodičov?
I ♥ dogs.
Ildikó
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Prievidza

Re: Môže ma pes prestať mať rád??

Poslaťod wer » Ned 30.09.2012 16:23

ano. a mnohokrat to ani nie o krmeni a dokonca ani o stravenom case - pes si vybera osobu, ktora stoji za respektovanie..

len neviem, ci treba vlastnu temu na to..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Môže ma pes prestať mať rád??

Poslaťod ariel » Ned 30.09.2012 17:14

urcite ta nebude mat menej rad, to je blbost, budes mu este vzacnejsia :no:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Môže ma pes prestať mať rád??

Poslaťod sabi23 » Uto 23.10.2012 20:37

napriklad sesternicin pes bol na nu strasne navyknuty, ale ked teta prisla o robotu, tak bol stale doma s nou a navykol si na nu viac ako na sesternicu, ale nebolo to o tom ze by ju mal menej rad .. ale zas u nas je to tak, ze som panom ja a mozem byt aj dva tyzdne vkuse prec a ked pridem domov tak som u neho stale ta koho respektuje a poslucha.. asi to zalezi aj od povahy psa.
sabi23
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Nitra

Re: Môže ma pes prestať mať rád??

Poslaťod rb27 » Uto 30.10.2012 23:38

No ja si myslim ze dost zalezi aj od toho, ako sa rodicia budu starat o tvojho psika a ako budu k nemu pristupovat. Pes by mal mat jedneho pana a pokial si to ty, tak sa nemusis bat ze ta prestane mat rad. Pes nezabuda, neboj sa :smile:
rb27
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Môže ma pes prestať mať rád??

Poslaťod Lea a Stew » Str 31.10.2012 9:15

ja som sa tohto bala ked so isla na 10 mesiacov do Ameriky, dosla som z tade naspat a ten pes sa tvaril ako keby som bola prec 2dni, bol trosku urazeny ze preco som ho opustila ale inak sme pokracovali ako predtym a to mal vtedy 9 mesiacov ked som odisla
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra


Späť na Ostatné